No rīta līdz vakaram ar Animeforumu ‼️

Sveicināti,forumieši!
Tā nu mēs vakar ezītī sēžot ar @H_Hercogs un @salkineksa secinājām,ka 18.maijs ir ļoti interesants datums jo tajā sakrīt veseli trīs pasākumi.

Episode 1 Mind Blown GIF by The Office

Sākuma ideja bija par to,ka varētu savākties kopā un izstaigāt visus šos trīs pasākumus pēc kārtas,bet papētot programmas sapratu,ka tas nebūs tik viegli ja vien neesam gatavi braukāt turp un atpakaļ:D
Jautāsiet,kas tie par pasākumiem?

:diamonds:Tātad pirmāks izrādās tuvumā ir mazais kons kurā jau ir iepriekš pabūts-
OTAKU FEST


Sīkāks info
:diamonds: Nākamais varētu būt,ka ne visi par to dzirdējuši.Nesekotu es vietējiem kosplejeriem Instagramā, droši vien ar par to nezinātu.Bet… :drum::drum::drum:
MAIJA GRĀFA SVĒTKI

Sīkāks info
:diamonds:Un tad jau pēcāk uz vakara pusi uz ko pagājušajā gadā arī pāris cilvēku bija -
MUZEJU NAKTS

Diemžēl šim vēl smalkāka info par to kur un kas varētu būt nav ielikts.Bet līdz ko kaut kas parādīsies,iemetīšu info.

Tagad jautājums sekojošs,kurš būtu gatavs uz visiem trim un braukāt turpu šurpu atpakaļ,a kurš uz tikai attiecīgo pasākumu.

  • OTAKU FEST
  • MAIJA GRĀFA SVĒTKI
  • MUZEJU NAKTS
  • Uz visiem trim
0 voters

Balsošana būs atvērta līdz 10.maijam.Pēc tam došu smalkāku info kur tiekamies un kāds būs tas mūsu dienas plāns.
Varat droši mest arī savus ieteikumus un jautājumus šeit.

2 Likes

Par muzeju nakti jāskatās kas būs piedāvājumā. Man vislabāk šajos pasākumos patīk atrast kaut ko nomaļāku un mazāk pazīstamu. Centrālās vietas un bari nav tas.

2 Likes

Uz visu dienu noteikti nē. ;D
Bet kaut kur kaut kā, kaud kādā dienas daļā…

Neredzu problemu.

Otaku Fest >> Ziedoņdārzs >> Muzeju nakts, atkarībā no objekta

Pa manam maršruts liekās ļoti labi pat.

j vien negrasāties turp atpakaļ pa pasākumiem lēkāt. Vaii jāatro kāds ar auto ;D

1 Like

Vienkārši tas ka otakufest un maija grāfa svētki sākas vienlaicīgi

Skrienot starp abiem pa manam nav nekādas jēgas. Vairāk pazuadēsies nekā iegūsiet.

plāns jau nebija skriet starp otaku fest un ziedoņdārzu. plāns bija izlaist otaku fest pilnībā. Ar horror jau par šo runājām , viņi vispār paši sev iešāva kājā, jo daudzi kosplejeri būs tieši maija svētkos nevis tajā mini konā

Oriģinālais plāns ir tieši reizē. Koni parasti startē kādos 11:00 vai 12:00 un galvenā daļa ir pa dienas vidu. Diena konā, primā vakara puse Maija grāfa svētkos, otrā Muzeju naktī. Es tā pat neliktu lielu cerību, ka Grāfa svētkos būs visu dienu ko darīt, ja tu vienīgi neesi uz turieni atvedi savu sīci. :D

1 Like

Eu, bruņinieku cīņas var jebkurš vērot XD

2 Likes

Tur tak visdrīzāk būs tā pati Hema Riga un larperi, kuru nosaukumu nevaru atcerēties, kas bija UniCon.

i mean jā…but the point still stands

1 Like

Updates beidzot ir zināms info par muzeju nakti
Viņiem tur ir vesela karte ar punktiem kuri šogad ir pieejami.

1 Like

Pāris pieturu punktu kas man likās būtu interesanti apmeklēt šogad

2 Likes

no piedāvātajiem visvairāk interesētu anatomijas muzejs, futurīmo, ķīniešu dārgumu centrs un rīgas birža

https://www.lu.lv/muzejs/par-mums/zinas/zina/t/84327/
kronvald bulvāra vecajā biloģijas mājā varētu arī būt interesanti+tas ir tuvu tam anatomijas muzejs

1 Like

Kino muzejā reiz biju. Nu tā, maziņas telpas. Vairāk pat Lv kino, nekā slikta. Tai pat laikā nu vairāk plakāti bija, drīzāk tāda krātuve ar nejaušām lietām. Nekā slikta, bet neobligāts. Varbūt pamainījies ir…

2 Likes

Okay paldies par info,ņemšu vērā

No centra Ķīniešu dārgumu muzejs un Kultūras biedrība “Alternatīvā realitāte”, skan intriģējoši.

No tālajiem objektiem es pagaidām skatos uz Dzirciemu. Tur vienā vietā ir Rakstniecības un Mūzikas muzejs, Skulptūru mežs.

Būšu tikai uz muzej nakti. Laukos darbi saskrējuši. Zāle jāpļauj no rīta puses

… viņa saka, iepostojot galeriju ar kādiem 20… :lmao: