Otaku Fest - 11.11.23

Nezināju,kur citur iemest bet hey @Menestrels izskatās ka drīzumā būs vēl viens mini kons Rīgā, kaut kā pēdējā laikā viņi tā sākuši vairoties :D
https://instagram.com/_otaku.fest_?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Kā sēnes pēc lietus. :D Šis tā pat kā tas iepriekšējais izskatās eksistē starp vienu Instagram lapu un Telegram kānālu krievu valodā.

Cik es varu spriest no malas šie te pēdējā laika mazie koni visi pēc vienas programmas, kas ir kaut kas ļoti līdzīgs mazbudžeta UniCon. Viss uzsvars uz kospleju un k-pop.

Tai pat laikā nenoliegšu, ka tam ir sava pozitīvā puse

1 Like

Mēs nez maz vai varētu sākt žurnālistisko izmeklēšanu ap šiem te mazajiem koniem. Kādas mistērijas un visdrīzāk jaunieši slēpjas aiz tiem. :D

Nepalngadīgo meitenīšu pavedināšana un ievilkšana echi teroristu grupējumā, kas cīnās par legālu pantsu nesāšanu uz galvas :D :D

Vai kādam legāli jānoraksta nauda ;)

1 Like

Anime aizliegtais paņēmiens

1 Like

Lāčplēša Dienā? Bruh…
I will pass this. 11. Novembris ir valsts svētki, kad jāiededz mājās svecīta un jāļaujas patriotisma garam.

Bišk cieņas jāmāk izrādīt :face_exhaling:

Hm, neiedomājos, ka tiešām sakrīt datumi. No vienas puses, nez cik ļoti pārklājas publikas, no otras, drošāk nerīkot pasākumus svētku dienās.

Neredzu iemeslu, kāpēc abus nevarētu apvienot, ja tik ļoti patriotisms spiež. Ne jau nu burtiski visu dienu skatīsies, kā tā svecīte kūst.

1 Like

Zin kā, nejau latvju bāleliņi ir galvenā mērķauditorija

Pat ja manī patriotisma baigi nav vismaz jāizliekas ks novembrī tāds ir

1 Like

Apmeklēju otaku.fest

3 Likes

Kā bija?

Bija ok. Neko dižu negaidīju, tāds mini cons.

Līdz unicon un wintercon vēl tālu jāaug.

1 Like

tad jau tiešām forši, ka ir iespēja izpausties mazā mērogā

Shaun The Sheep Movie Ok GIF

Par festu. Telpas bija mazas, orgi jauni un mācās procesa gaitā. :D Mazs pasākums ļoti priekš cienītāja un tauta lielākoties ir jauna.

Ja interesē kas tu notika un kā izskatījās, orgi kaut ko filmēja un varbūt to vēlāk izmetīs Instagramā vai Telgramā. Ir arī jēga pēc tam paskatīties kur tika ietagots pasākuma Insta konts. No foto puses laikam visa cerība, ka @m1raz kaut ko izmetīs savā Instagramā, jo viņš burtiski bija vienīgais cilvēks ar kameru kuru es tur redzēju. :D

1 Like

Pirmā bilde jau ir :smiley: Pimrs 4 minūtēm.

1 Like

No manas puses nekā diži nav, tā kā kamera ir devusies pie kameru dieviem un es diži nefotogrāfēju. :DPasākums notika deju telpās, kas pēc izskata atradās kādreizējā ugunsdzēsēju mājā - tā kā neizskatījās, ka pie mājas būtu garāža - tas varēja arī nebūt depo.

1 Like


Viedi vārdi.

2 Likes

https://drive.google.com/drive/folders/1NVsnzqkh4xkI6cHlzLKz6AI1WevmApxy?usp=sharing

3 Likes