Ko Tu šodien darīji?

Proud of you man!

1 Like

Gf mutere teica ka es izskatos pēc sērijveida slepkavas, paldies, es to uzskatīšu kā komplimentu.

3 Likes

šodien izliku karogu, tagad cepu picu par godu Lāčplēša dienai! :bear::latvia:

4 Likes

laba metod sagriezt salami strēmelēs un izveido attēlu. vienkāršākā gadījumā karogu ar majonēzi, izaicinājumam lāčplēša portretu

Pirms atkal ir uzbiris sniegs novembrī

2 Likes

5 posts were merged into an existing topic: Otaku Fest - 11.11.23

Paģiraaaaasss…tāds nogurums pēc visiem pasākumiem…pa daudz emociju šajā nedēļā …

1 Like

Tu jau vakar tiik daudz neizdzēri

Bet notikumu ziņā man jau ar piekdienas/sestdienas kombo pietika. Šodien vsp neko negribu darīt

Kā beigās sanāca?

es šodien tieši grābu lapas - protams par godu Lāčplēša dienai ;D :bear::latvia:

1 Like

nu ļoti svinīgi ;DD

pēc tam būtu žēl ēst tādu šedevru

Aizgāju pie senčiem, saliku kopā grāmatu skapi:


Ātri, vienkārši, nesāpīgi. Tikai atklājās, ka šamo ir jāskrūvē pie sienas, bet to citreiz.

Vēl sencis atrādīja troll pirkumu no aļika:

Specene krutāka par S23 Ultra, bet velkas kā rūgta nāve :rofl:

3 Likes

Es savukārt eju mazgāt zobu, tur jau viens +/- zināms čalis priekšā. Ar acs kaktiņu manīju ka šis smaida manā virzienā kamēr es mazgāju zobus. Prasu kas pa lietu , šis saka ka nekas un turpina mazgāt sev matus

neiebraucu specenē…

Aliexpress rakstīts, ka Snapdragon8 Gen2, baterija 7800mAh (S23 Ultra ir 5000), 16gb RAM (S23 Ultra ir max 12gb), 1TB storage, utt.
A tu ieslēdz, un jau uzreiz redzi, ka LCD ekrāns, nevis OLED, un ka slēdzas iekšā fkn lēēēēēēēēēēēēēni… Un viss top skaidrs.
Bet nu ceņņiks arī kkur ap 100€, tur uz lohu ķer. Lai gan tad, kad sencis atvēra parādīt, tur vispār stāvēja 22€. Kā par tādu naudu vispār var ierīci uztaisīt, tas ir jautājums.

1 Like

mani vairāk fascinē fakts ka nokopēts budžeta tālrunis, kurš te pat Latvijā tirgojās pie 150,-
(POCO M4)

gandrīz komiski šķiet paņemt viszemāko barjeru kurai jāpārlec, un tā pat smagi izgāzties. Būtu labāk palikuši pie muļķu medībām ar flagmaņu kopijām.

lieku kreiso nieri uz faktu ka tas ir “welcome” tālrunis

Varbūt tauta pie tām vairāk pieradusi.

Man šodien bij 2h sapulce par pilsētas pļavu jaunajām teritorijām…went pretty well and most of my suggestions were accepted

3 Likes