Ko Tu šodien darīji?

Uff, turies!

1 Like

Esmu faken pārgurusi…šodien vēl Kahoot jautājumi jāsataisa, jāizmazgā trauki un jāsaloka čupu veļas…un tas viss dubultā, jo māsa pie manis tgd dzīvo…

Im tireeed

I mean free labour that works on liquid fuel

Paga…tajā mazajā dzīvoklī tagad divi cilvēki dzīvo??

Pagaidām jā …būs jāskatās ko darīt…Plāni briest ka jāpaņem māja un jātaisa Team 10 komanda un jāuzbliež bujāna/bordeļa vieta…
Pieņemsim visus savējos, kas ir vientuļi, tikko šķīrušies vai dzīvē aplauzušies…

Es uzskatu ka diezgan cēls mērķis

Māju? Šitādā ekonomijā? Ko gan diženu mērķu labā nedarīs…

Ja ir ekstra vieta tad pado ziņu. Man kaimiņos pa daudz viesstrādnieku palicis XD

Ja tu sāc skatīties pusgruvušu dārza mājiņu segmentu, cenas strauji paliek labas. :D

Uuurrggh

Eju uz savu ierasto pieruru lai brauktu uz darbu… maršruts sasodīts mainīts sakarā ar 11to novembri

Anyways tie kas rīt uz konci laidīs - šite būs skatuve

4 Likes

Pag, viņi tu skatuvi brutāli nometa ceļa vidū? o: Negaidīju gan.

1 Like

Jup. Taisni uz uzvaras bulvāra. Es ar šito negaidīju

Nevajg majiņu, šķūnis ar der.

Viss…beidzot visi inventerizācijas faili ir aizsūtīti. Tāds fakin čakars bij ar visu tik galā. Es zinu ka es bieži pieminu terminu sidequest runājot par darbu bet šitas reali bij sidequest. Viens aizsūta pie otra, procesā vecais burvis pazūd, un jāmeklē viņa pieraksti, lai tikai burvis aizstājējs pateiktu - nē lol nevajag un tad tu katram prasi lai pārskata savu sarakstu vai viss ir - un tad noskaidrojas ka vecajam burvim bij problēmās ar lietu izņemšanu un tāpēc jau vairākus gadus tur velkas līdzi neeksistējoši objekti. Dažiem saraksti ir īsi…citiem ar 2000 ierakstiem, kādam pofig, kads par katru objektu zvanās…

2 Likes

Proud of you man!

1 Like

Gf mutere teica ka es izskatos pēc sērijveida slepkavas, paldies, es to uzskatīšu kā komplimentu.

3 Likes

šodien izliku karogu, tagad cepu picu par godu Lāčplēša dienai! :bear::latvia:

4 Likes

laba metod sagriezt salami strēmelēs un izveido attēlu. vienkāršākā gadījumā karogu ar majonēzi, izaicinājumam lāčplēša portretu

Pirms atkal ir uzbiris sniegs novembrī

2 Likes

5 posts were merged into an existing topic: Otaku Fest - 11.11.23

Paģiraaaaasss…tāds nogurums pēc visiem pasākumiem…pa daudz emociju šajā nedēļā …

1 Like