Vai konos vajadzētu būt 18+ sekcijai? + Kas ir kinskteri?

Nu tas būs 18+ stūrītis, respektīvi dalībnieki rakstiski apliecina ka ir ok parādīt savu ķermeni. Nekādu Nezuko kripatu tur. skraidīt nelaidīs… Sakiet paldies ka neesam Japānas padotie, tad stūrītis sāktos 12+.

Nu nez…man vispār tie 18+ cosplay liekas lame. Like parūka un knaps peldkostīms, real interesting

3 Likes

To be fair tajā brīdī tas īsti vairs nav cosplay imho

2 Likes

Also, ja mēs runājam par 18+ stūrīti konā, tad manuprāt reālāk būtu uztaisīt kkādu after hours pasākumu pēc kona dienas beigām, bet tad rodas problēma atrast cilvēkus, kas būtu gatavi tajā laikā strādāt un būtu jādomā programma.
Ar stūrīti kona dienas laikā rodas problēma atrast gana norobežotu vietu tam un dabūt vēl ğērbtuves tam, kur apmeklētāji varētu pārğērbties/izğērbties. Plus es šaubos, ka kāds family friendly kons uz to visp parakstīsies

4 Likes

Nu norobežot nav grūtību problēma ir sabiedrības attieksmē

1 Like

Ķīpsalā norobežot ir problēma XD

Bet nu man personīgi neprasās tādu lietu. Gribētu dkatīties uz pusplikiem cilvēkiem es ietu uz pludmali.
Bet tā… šitāda atkailināšanās ir vainu intīma lieta vai kaut kas ko pilnīgā vafelē dara

18+ stūrītis family friendly konā, Ķīpsalā būtu loğistikas murgs imo. Ideja pati par sevi nav tā sliktākā, bet pagaidām tas, manuprāt, nav reāli.

2 Likes

Man rodas jautājums ko tajā stūrītī varētu tādu iesākt, ko nevar galvenajā konā? Atskaitot pornogrāfijas un seksa rotaļlietu tirdzniecību. Paneļi ar vietējiem OnlyFans veidotājiem?

Mans minējums, kkādi 18+ kospleji un apmeklētāji 18+ merchā

Problēma tajā, ka LV tam visticamāk būs mazs pieprasījums, un attiecīgi neatmaksājas kko tādu rīkot.
Latvians are kinda prudes.

3 Likes

I wouldn’t say that xD
Bet nu es arī apgrozos vietējās kinksteru komūnās, so might be biased there xD

Bet piekrītu, ka geek komūnā kko tādu taisīt pavisam noteikti neatmaksātos un likt tur ko arī nebūtu daudz

1 Like

Nuu… ja to nesasaista ar geek komūnu tad tas ir vnk 18+ pasākums kāds mums jau ir - erots. Tiesa gan neko labu neesmu par to dzirdējis no paziņām, kuram tas liekas cringe, citam skumjais pašmāju variants. Pats ne reizi neesmu bijis, jo 360p homemade video ar paklājiem pie sienas ir viss ok vajag

Tikmēr es zinu cilvēkus kam handholding lirkas pa traku. Takā unironically

Nezinu vai erots visp vēl eksistē bet tagad sāk vairāk uzpeldēt Baltic Fetish Weekend, kas patiesībā ir ļoti jauks pasākums priekš iesācējiem šajā jomā ar dažādiem workšopiem un lekcijām, kā arī tematiskājām ballītēm, ja negribi vnk mācīties.

1 Like

Yeah…tas būtu a bit too much for me. Nezinu vai uzvestos kā 15 gadnieks kurš bioloģijas grāmatā pupus ieraudzīja vai večuks kurš ar sirdi aizietu ieraugot tās visas izvirtības, bet šā vai tā sabojātu visu atmosfēru XD.

Lol, es tik pastāstu kas tagad notiek ar tādiem pasākumiem jo tu pieminēji erotu xD

Seksu noteikti kaut kā var pārdot, tas visur ir populārs. :D Cits jautājums kā to noformēt, iepazīstināt klientus un savaldīt. Tā arī ir industrija kurā grozās nauda. Pie mums ir izņēmumi, kas mēģina pārdot lietas un satura veidotāji, kas mēģina paplašināt savu klientu klāstu. Nemaz nerunājot par satura cienītājiem. :D

Ja tu tādam kona stūrītim piešautu baigo fetiša piegaršu, tas gan varētu sabiedēt cilvēkus.

Kaut ko tādu miglaini atceros. Tie bija maksas vai bezmaskas workšopi un lekcijas? Nez vai seksam 101 vajag lekcijas, taču mezglu siešanas masterklases utt gan varētu būt tēma.

Mums tādas ir? :flushed:

Labi, es zinu, ka ir Erots, bet to vienu reizi, kad es aizgāju, it was pretty lame, except for The Fuel Girls, their show was awesome, but very mildly erotic.

Zinu, ka ir sextoy pārdevēji, un zinu, ka ir kkādas OnlyFans modeles (vienā ziņu reportāžā pirms kāda gada bija raksts, nu tur viena ok meiča bija ar baigi uzpūsto ego, pārējās strašilas iirc).

Spriežot pēc tā, cik daudz sievietes internetā vaid par “can’t find the clitoris”, un ņemot vērā to, ka statistiski kkur 60% sieviešu nesasniedz orgasmu seksa laikā…