Vai esmu vienīgā, kurai nepiesaista Björk?

Heyo,

Par Björk uzzināju caur šausminošu pašnāvības gadījumu, kur vīrietis sev padarija galu dēļ tā, ka ļoti mīlēja dziedātāju Björk. Vairāk par to varat pameklēt google, jo stāsts nav par to…

Es paklausījos 3 viņas populārākās dziesmas:
Army of Me - jauks skaņdarbs, diezgan nestandarta
Venus as a Boy - borning
Its oh so Quite - orģināls ir no 1951.gada, so, kinda neskaitās, bet balss panāca efektu

Okay, nebija tik traki. Domāju paklausīties viņas albūmus:
Post - garlaicīgs
Fossora - man likās ka dzirdu vienu un to pašu dziesmu 30 min
Mount Withering Orca - es zem 3 cepumiem šim iedotu 5/10

Attiecīgi, vai šeit ir kāds Björk fans? Vai varat man paskaidrot šīs dāmas burvību? Kas viņas dziesmās ir tik maģisks?

Manuprāt - nothing special, bet nu, tā jau mūziku vērtēt īsti nevar - ir kas kāda izpildītāja dziesmās maģisks vai nav.

Paskaties, piemēram, cik Džastinam Bīberam fanu - protams, lielākoties meičas, bet nu viņas kliedz kā trakas tajos viņa koncertos - acīmredzami viņām viņa dziesmas patīk. Bet pajautā kādam citam - un parasti cilvēki spļaudās no tā kāds trešs ir viņa dziesmas.

Mūzika ir tīri gaumes lieta… Man, piemēram, darbā ir vīrietis kurš klausās tikai repu - savukārt priekš manis reps vispār nav mūzika.

P.S. Ar “Army of Me” asociācija ar filmu Sucker Punch :smile:

Bjorka kā personība ir tik ļoti tuvu sirdij man. Viņa ir ļoti inovatīva un above her time. Iet pret sabiedrības iedzītiem standartiem un es tiektu pieskaitās kā “queer icon”.
Es ļoti labi saprotu kāpēc varētu nepiesaistīt vai likties nesaprotams viņas darbi. Ne par velti viņa pieskaitās pie avant-garde artist. Inovatīvas un eksperimentālās skaņas, kas neiet gluži in the mainstream. Bjorkai ir īpaša spēja radīt kosmisku pieskaņu. Milzīgs vokālais spéks. Spēja emocijas ielikt ļoti unikālā veidā dziesmas formā.
Es neteiktu, ka viņa ir mans mīļākais izpildītājs bet varu teikt, ka man ir tiešām respekts par bjorkas darbiem.
Ir salidzinoši reti, bet ir dienas kad prasās viņas dziesmas…

Manas mīļākās dziesmas:

1 Like

Atklāti sakot man ikdienā ar viņas dziesmām baigā darīšanas nav tāpēc man viedoklis īsti nav.

I know she exists and that’s the extent of my knowledge XD

1 Like

Viņas albums Medúlla ir ļoti interesants, jo lielāka dala izpildītās dziesmas un fona skaņas ir cilvēku radītas.

Ļoti senās dienās, pat kaut ko klausījos no viņas, bet jā, izpildītāja ir noteikti ar savu specifiku un nekatram ies pie sirds.
Un ja tevi nepiesaista, nu nepiesaista. Mona Liza man ar piemēram nešķiet diženākais garadarbs, ir citi krietni interesantāki darbi.
Taču savā vakumā un ārpus tā, izpildītāja noteikti ir ar savu odziņu un gaumi.

1 Like

man Bjork patīk šī dziesma:

2 Likes

tas, ko savulaik no Bjork pa MTV laida, tīri patika, nepārslēdzu kanālu ;D bet tā, ka aizrautu un vairāk ko meklētu, ar ne. redzu/dzirdu, kas cilvēkus ievelk, bet ne mani šoreiz ;D

viņa bija no Islandes vai ne? “ja ja ding-dong” nepārspēs pat Bjorka

Bjorka walked, so ja ja ding dong could run :D

1 Like

Jaja Ding Dong GIF

1 Like

Viņai ir ļoti interesanta personība. Atceros bija arī šis video, kas uzpeldēja šogad atkal kā meme. :smiley:

2 Likes

Pirmo reizi dzirdu par tādu grupu. :D Mazliet paklausījos, vokāls galīgi nav mans.