Ar kosmētiku vai bez

Es varu neizteikties? Varu, ja… a to cilvēki nesapratīs. Aaa tomēr…vajag…!

Sasodīts divi dažādi cilvēki un cik liela grimma kārta tev ir? Meitene, tas nav veselīgi!

1 Like

Meikaps ir patiesībā ļoti svarīgs. Bez tā nekā. :sugoi:

2 Likes

doubt

2 Likes

giphy

2 Likes

Ar meikapu vienmēr izskatīsies labāk. :baka:

1 Like

Kā kpop čaļi bez makeup izskatās kā čaļi ar makeup zilie vaļi

2 Likes

Abas bildes izskatās skaisti. I don’t understand your sentiment.

2 Likes

Nav jautājums, kur skaisti. Jautājums kur labāk. Un es sliecos uz labo pusi

1 Like

Pa kreisi viņa pārspīlēja ar matu raušanu un pa labi viņa meiģina uzzīmēt atpakaļ ko viņa noplēsa.

2 Likes

thumb_there-are-4-types-of-asian-guys-igoazinneverdie-true-or-21655143

3 Likes

Es jau ne jau par cilvēkiem runāju

Es jau neteicu, ka slikti vai fū nē, cik neglīti, labāk papīra maiss! Vienkārši manā skatījumā - ir, varbūt arī patiesībā ir, sava meikapa etiķete. Jo manā skatījumā meikapam ir jāizceļ cilvēka labākās īpašības.

@Mafii gadījumā, tīri mans viedoklis, bez kosmētikas, nezinu, varbūt viņai tur ir minimālisms, pirmajā bildē izskatās labāk, otrajā mazliet “mistress” mode on. (Piedo, bet es… vienīgais salīdzinājums, kas nāk prātā) Bet atkal - nesaku, ka slikts, vienkārši radikāli dāžadas personas bildēs.

Hmm - ja mēs pieejam, tad vai tad skaistāk nav labāk? Ja ir labāk, tas nozīmē protams, ka garšīgāk, ātrāk, izveicīgāks utt., atkarībā uz ko skatāmies. Tātad skaistuma ziņā, jo skaistāks, jo labāks. Tas ir kā pateikt “briesmīgi labs”, vārdi, kas pēc savas būtības nesader kopā vai “burvīgi labs” - uzreiz saprotams, ka ir kaut,kas virs vidējā līmeņa.

Vīriešu kosmētika uzskatu, ka ir būt, pie noteiktiem apstākļiem un situācijām. Savukārt Kpop zvirbulīši ir cits stāsts, kuru neiekļaut vienas tēmas robežās. Faktiski viņi ir vīrieša ideāls, gan fiziski (kas nereti apšaubāmi), gan garīgajā. un izskata ziņā, lai visas mazās meitenītes kļūtu slapjas zaudēdamas savu nevainību fantāzijās.

P.S. Esam zolīdi šajā tēmā, cenšoties nevienu neaizskart! Ja jutīšu, ka kaut kas lien aiz rāmjiem, pats šai tēmai krucifiksu ieblietēšu galvā!

P.S.S. Šō tēmu atvēru, jo uzskatu, ka samērā interesanta savā dabā viņa ir.

Vispār nevajadzētu būt svarīgi, vai ar kosmētiku ir labāk vai sliktāk, bet gan kāpēc tā tiek lietota. Personīgi, priekš manis kosmētika ir kā izpausmes veids, relaksējoša rīta padarīšana, tāpat kā zīmēt uz papīra vai krāsot mandalas. Ar kosmētiku var tik dažādi izpausties, izmantot dažādus paņēmienus, ka to savā veidā var uztvert kā mākslas veidu. Ja tas ir arī @Mafii gadījums, tad jūsu viedoklim nav nekādas baigās vērtības un viņa vienkārši to dara priekš sevis, savam priekam. Un ja tas rada pašam prieku, tad kas cits vēl ir svarīgs?

3 Likes

Tas ir ļoti subjektīvi

Ir gan jā. Tas ir tikai mans viedoklis, bet pieņemu, ka tāds ir daudziem. Pat ja ne vīriešiem, tad sievietēm noteikti. Diezgan daudzām ir neērti iziet bez kosmētikas

līdz ar to par to strīdēties nav jēgas

eh, tpc tik grūti true beauty atrast, viss aiz kosmētikas maskām paslēpts

Bet var izteikt savas domas un salīdzināt tās ar citu domām. Komunikācija :nice:

Pēc maniem novērojumiem, daudziem tieši kosmētikas kārta uz sejas nepatīk un dod priekšroku dabiskajam skaistumam. Bet pat neskatoties uz to, sievietēm, kuras lieto kosmētiku, par to ir nospļauties, jo svarīgāk ir likt sev justies labāk (vai nu tas ir iznākuma dēļ vai arī vienkārši tāpēc, ka patīk kosmētikas likšanas process un in general ap sevi ņemties), nekā izpatikt vīrietim, kuram kosmētika nepatīk.

3 Likes

Piekrītu!