Ar kosmētiku vai bez

Emm… Tas bija Helovīnu izmēģinājuma make up… Viņš bija speciāli taisīts intensīvi, jo man bija labs noskaņojums uz kautko tumšu, ļaunu un Sadistisku.
Par uzacīm. Ja viņu pēkšņi nav. XD jo vieglāk zīmēt un eksperimentēt tad kad viņu tikpat kā nav. Tā kā neeju pie kundzītem kuras ar šito nodarbojās.
Kopumā ja it was for fun, un nē tur nav daudz xD tikai tumši toņi pati sejai tikai 1 kārta… Jo man īsti līdz galam krāsoties nepatik, bet darbā man nav izvēles.

2 Likes

Also… I just wanted to post a pic and go… Jā tā pirmā bilde ir bez make-up, tiem kuri domā ka tur kautkas ir…

Tāpēc šo tēmu izcēlu. Jo tajā pašā āzija, arī Rietumos (amerika) tagad intensīvi iet šī diskusija par dabīgo skaistumu.

Ir vairāki pētījumi lēnām parādījušies, kas liecina, ka piemēram tie jauninošie krēmi, iespējams, pat nes vairāk ļaunuma nekā labuma.

Bet dabīgais skaistums ne visiem tiek dots. Tāpēc nepilnības var novērst ar kosmētiku

2 Likes

tu neko nesaproti, ārējais izskats nav svarīgs, svarīgs ir skaistums dvēsele… eh, child u disappoint me

1 Like

@UselessSakura atgādināji šo ;d

7 Likes

Tā tam vajadzētu būt, bet well… tā nav

1 Like

he was my inspiration to write this xD

Ja man būt pilnīgi nopietnam, tad man īsti pie dirsas vai nēsā kosmētiku or nah, bet ja būtu jāizvēlas, tad, lkm ka jā, bet minimāli, cik sapraru daudzi cnk uzliek mazliet, lai paslēptu sīkumus uz sejaszun izskatās, tā, ka pat nav krāsojusies, that’s pretty good.

1 Like

Es teiktu, ka kosmētika ir lieta, kā var dažādot savu ikdienu, bet daži bez tā nevar iztikt, jo paša vērtējumu palielina. Tā vismaz daži uzskata.

1 Like

Amazing tēma! Nu ko, laiks man izpausties :smiley:

Kas ir kosmētika? Tās ir vielas, krāsas un pūderi, lai uzlabotu tavas sejas mīnusus vai pastiprinātu sejas plusus. Bet, kapēc mums ir šie mīnusi? Jo draņķīga ģenētika un draņķīgs dzīves veids. Tātad, katrs lieto kosmētiku tik daudz, lai paslēptu savas sejas mīnusus vai pastiprinātu plusus.

Kam vēl izmanto kosmētiku?

  • Kā hobiju, jo daudziem patīk krāsot sevi, nevis baltu papīra lapu.
  • Paslēpt savus mīnusus, lai izpatiktu sabiedrībai, jo tāda ir tā sabiedrības uzbūve - būt labākam par citiem.
  • Sekot trendiem, jo vidusskolā ir jāseko modei (stulbie škoļņiki).

Bet, kas vēl jāzin par kosmētiku. Bieži kosmētiku lieto, jo tā ir lētāk. Daudzas lietas uz sejas īstenībā ir daily jākopj un jāperk dārgus krēmus un jamaksā par dārgām procedūrām, lai turētu savu dabisko izskatu skaistu.

Piemērs: pumpa uz sejas. Parast mirušais uzliktu tonālo un turpinātu iet ēst čipšus. Cilvēks, kam ir velme un nauda sevi uzturēt, pat nedabūs tādas pumpas, jo lietos spēcīgus un dārgus medicīniskos krēmus, apmeklē kosmetologu vienu reizi mēnesī un neēd čipšus, jo vēlas saglabāt savu dabisko izskatu.

Conclusion - kosmētiku lieto cilvēki, kam nav naudas dārgiem krēmiem, kosmetologiem un operācijām, un kuriem nav velmas uzlabot savu dzīvesveidu, atmest kaitīgus paradumus un pārtiku( izņemot tos gadījumus, kurus minēju augšā) . Tapēc visu ko es lietoju ir skropstu tuša, jo es kopju savu ādu ar krēmiem, uzacis un seju arī apstrādaju pie kosmetologa, un cenšos izslēgt no savas dzīves ēdiena piramīdas pašu apakšu un pašu galu.

Tātad, dārgie kopšanas veidi dara tevi skaistu 24/7. Tapēc arī tu paliec viens cilvēks ar vienu seju. Kosmētika tevi padara skaistu tik ilgi, kamēr tu turi kosmētiku sev virsū. Tu dzīvo kā viens cilvēks ar divām sejām.

Correction: tik ilgi kamēr tu spēj uzturēt tādu rutīnu, vienīgais kas var izskaust šos “mīnusus” pavisam ir plastiskā operācija

Uz noteiktu laika periodu. Jo lielāka iejaukšanās, drīzāk tā - regulārāka, jo lielāki bojājumi audiem

Abos gadījumos tā ir kosmētika: ir vienkārši ārstnieciskā un “skaistumam”. Atkal šeit iet apakš žanri kā dabīgā vai ķīmiski radīta.

Pieņemsim “Gusto” dabīgo kosmētiku. Sejas krēms 10 eur, par 30ml - dārgi, salīdzinoši pret ko skatoties. Jo daži brendotie dīrā divreiz un pat piezreiz vairāk sakot, ka viņiem ir neatkārtojama formula, kamēr kaimiņu omīte iz izgatavojusi to pašu un pat labāku, varbūt ar lētāku.

Vienkārši tas pats kosmetalogs zina mazliet vairāk par ādas tipiem utml., tāpēc spēs precīzāk un rūpīgāk piemeklēt tev vajadzīgo.

Protams, viss iesperas naudā - bez viņas nekurs, gandrīz, izzejot no tās tu izlem ko pirkt vai nepirkt.

1 Like