Mayo_Musketeer eksotiskā dārzniecība

Ahh - malkas kaudze un siltumnīca… Es pat teiktu, ka tā ir jauki pavadīta vasaras diena. Ar tulznainām rokām un gluži kā Captain America saplēšot bļuķus ar rokām - sava veida gandarījums.

Man tāda pašu sajūta izraisa mana persikkoka audzēšana. Nodēvēju to par Momo. Aug jau trešo gadu un pagājušo gadu man bija veseli 13 persiki.

1 Like

Te…tev ir persikkoks???

Viņi mūsu aukstumā vispār normāli aug? Kkada selekcionētā aukstumizturīgā šķirne vai?

1 Like

Yup. Ģimenes dārzā iestādīju persikkoku. Šis ir audzēts tā, lai var izturēt -30 grādus. Nopirku un iestādīju, kad bija tikai kādus 70cm garš. Tagad mērkaķis jau izaudzis veselus 3 metrus :sweat_smile: Audzēju arī kivi augļus (tiem šogad būs trešais gads - izstiepušies veselus 10 metrus jau pa koka stīgām). Un eksperimentēju ar lācenēm - man ir sūnām bagāts placītis vienā vietā un tur nedaudz skābāku zemi salādēju. It kā aug - bet lēnām. Uuuuun - arī audzēju arbūzus (arī skatos un pētu dažādas šķirnes, kas var izpērties). Ir arī čilī stādiņi - tie vairāk smukumam, bet ir California Reaper. Protams, ģimene pārsteigta par visiem brīnumiem ko audzēju arī siltumnīcā, jo gurķus un tomātiem tur atvēlu ļoooooti mazu vietiņu :sweat_smile: Kad jūnija sākumā Jelgavā notiek stādu tirdziņš, es tur būšu un runāšu ar visiem audzētājiem pēc kārtas :sweat_smile:

Man ir pāris bildes:

Kivi stādiņš pagājušā gada maijā, izstiepies daudz garāks, ka jādomā, ko lai stutē klāt.

Arbūzi - parasti pielieku klāt tuvāk vecajam betonam, kas vasarā stipri sasilst. Tā nu ir siltums un saule

Momo - persikkoks. Pagājušo vasaru pirmo reizi bija nenormāli sulīgi un saldi persiki - nevaru sagaidīt, kādi būs šogad.

Protams, ir mazie brāļa bērni (puika ar meitenīti). Visas manas ogas, augļus un dārzeņus čiepj (pirms ražas laika), man neredzot :smile: Parasti uzlūkoju šādi:

Yup…dažreiz sajūtos kā opis jau…

10 Likes

Es kaut kā galīgi negaidīju pēdējo, vistas bildi. xD

1 Like

Vienmēr vajag turēt kādu triku azotē :smile:

2 Likes

mute vaļā, tas ir iespaidīgi!

Just wow…

Ar arbūziem sen sen eksperimentējām, bet nekas lielāks par vidēja izmēra tomātu nesanāca

Bet ar šādām bildēm piebremzē, pus forums gribēs aprecēties ar tevi. Kā jau teicu House husband materiāls XD

2 Likes

What you see when opening eyes in the morning:
a rooster about to mutilate your face for not waking up on his song

1 Like

Un kādi sanāk, arī saldi?

Ak dritvai kociņ, pat vesels topiks šim veltīts? :smile: Protams, jūtos pagodināts. Varu padalīties ar to, ko vēl audzēju un kas ir sanācis.

Vo par šiem ceru pateikt šajā gadā. Man saimnieks minēja, ka tie sākt dot augļus kaut kur ap trešo gadu (bet ne vienmēr). Un sākumā tie būs maziņas odziņas. Arī pati forma atšķirsies - tie nebūs standarta kivi lielumā, bet drīzāk kā mazi ķiršu tomātiņi (un ceru, ka nedaudz lielāki).

Ar šiem eksperimentēju vēl joprojām katru gadu. Esmu centies likt plēvi apakšā (ir bijuši apdegumi dēļ tā, kādēļ augs nomirst). Vislabākais - uzmet aci, kur ir vieta dārzā, kur spīd visilgāk saule, nav pārlieku stiprs vējš un tiešām - no sirds iesaku, vecais betons, kurš sasilst. Es vasarā pieliku roku pie mizas un bija pilnīgi karsta - tie tad izauga futbola bumbas lielumā. Un - kā par brīnumu, arbūziem arī patīk, kad tos mērdē badā (no ūdens). Tos nevajag stipri laistīt.

1 Like

Okei, šis ir pārsteidzoši, ņemot vērā cik daudz arbūzos ir ūdens

tas man liek aizdomāties, vai tie, kas audzē rekordlielos ķirbjus, viņus arī intensīvi laista… kaut kas man liek domāt, ka nē…

Sāksim ar to ka tie lielie ķirbji ir cita suga. Cucurbita maxima nevis cucurbita bepo

Par arbūzu audzēšanu pirms 2 gadiem bija bums ziņās. Tos uz jūlija beigām / augusta sākumu var atrast centrāltirgus “nakts tirgū”. Tikai tie ir dzeltenā krāsā. Kā vienam saimniekam tas gadījās - viņš tajā pašā laukā, kur ir ķirbji, izmeta arī arbūzu sēklas (bet ne ar nodomu, vienkārši kopā ar kompostu), un par to lauku aizmirsa, līdz vienam momentam pamanīja, ka kaut kas no tā sāk vairāk līst ārā :sweat_smile: Tā nu redzēja, ka tie ir arbūzi. Savējos es aplaistīju varbūt 1-2 reizes nedēļā (atkarībā, cik liels bija karstums), bet ne bieži. Arī tas pats ir ar čilī - jo vairāk tiem nedosi ūdeni, jo tieši asāki tie kļūs.

ah soo awesome! mēs melones, papriku un piparus audzējam :kawaii_potato:

2 Likes

Melones un paprika! Here we go! :smile:

Kādas melones sanāk? Maziņas? Tās gan neesmu nekad audzējis. Un papriku - krāsaino? Man tikai Latvijas bāli dzeltenā un tumši zaļā sanāk - un tie paši mazi.

melonas - maziņas maziņas, bet garšīgas ;3

ar papriku - sarkanā un dzeltenā, un ooof, ja godīgi, veikala paprika pat blakus nestāv, jo savējā unreal sulīga un garšīga

2 Likes

Un kā sākās meloņu izmēģinājumi? Vai kāds bija skeptiski noskaņots pret to? :sweat_smile:

Uu - tas ir forši! Pietiekami daudz saules tādā gadījumā. Man audzētāji ir stāstījuši, ka paprikas augus var turēt lielākos podiņos un konstanti pārvietot (tur kur ir saule), jo tie arī ir ilggadīgi.

Atradu vēl vienu bildīti krājumos. Kad šī bilde tika uzņemta, biju iestādījis 28 dažādus dārzeņus (pat turku zirņus - bet nu, tik pāris zirņus vienai karija bļodai dabūju :sweat_smile:)

Vai kādam reiz ir bijusi vēlme izaudzēt ko specifisku pašam?

6 Likes

Brokoļus. Man šausmīgi garšo bet nekad nav sanākusi normāla raža

Ja neskaita gatšvielas mums pa visu dārzu kopumā tik daudz nav

Kartupeļi, burkāni, bietes, sīpols, ķiploks,puravi kāposti, kalē, mangoldi, cukīni, Ķirbji, zirņi, kādi 8 pupiņu veidi sakņu dārzā. Siltumnīcā aug tomāti, gurķi, čilī, spināti un lapu salāti

No garšvielām - melisa, piparmētra, estragons, raudene, skābenes, dilles, citrontimiāns, baziliks, pētersīļi un tehniski arī salvija.

Un honorable mention pavasara zaļums - gaiļbikši

1 Like