Mayo_Musketeer eksotiskā dārzniecība

Maksimums, ko es pats esmu audzējis, ir šis mega baziliks:


Blakus ir diedzētie zirņi iirc, bet tie nāca pakā no Svaigi.lv

4 Likes

Vo par tiem ir jāpalasa vairāk arī pašam. Vienreiz izmēģināju un sanāca (bet tādi dīvaini, kunkuļaini). Uuuun - lapsenes būs tavi labākie draugi, jo brokoļi arī patīk daudziem kāpuriem un lapsenēm patīk kraukšķīgie kāpuri uz brokoļiem. Cycle of life.

Haha - es teiktu, ka diezgan daudz! Sanāk arī pataupīt daudz uz rudeni? Esmu centies izaudzēt kartupeļus koka kastēs (un arī riepās kur iekšpusē ir linu maisi), kur liec vienu kasti virsū otrai un kartupeļi aug tādā kā tornī.

Ideāli uz picas vai vienkārši ar mocarellu, tomātu un balzamiko.

1 Like

Ne tikai. Mums parasti krājumi līdz februārim pietiek. Bet nu tas pa lielam ir mātes nopelns, jo visu laiku tur rušinās. Tas nav dārzs kur atnākt pēc darba padarboties.

2 Likes

paprika tiek audzēta siltumnīcā, varbūt tāpēc tik labi aug ;3

par melonēm - mēs parasti visi smejamies ka viņas tādas maziņas sanāk ;DD bet garšīgas tāpat

Keilu, cik zinu viņš aug kā zvērs bet veikalā tāpat dārgs :pensive: Dzīvoklis diemžēl neļauj

Tās noteikti pazūd ļooooti ātri :smile: Tas tāpat kā gatavot kaut ko 5-6 stundas, bet viss pazūd 10-15 minūtēs, haha

Šeit es piekritīšu. To pats arī biju audzējis un tam ir jāpiekrīt - ļoti dzīvelīgs augs. Man tie auga visu gadu, ka bija jau jālūdz kolēģiem, vai negrib lielo maisu :sweat_smile: Man laikam visvairāk pārsteidz kale čipšu cenas… Pilnībā acis no deniņiem izšāvās tās ieraugot, tādēļ pats sāku vairumā taisīt.

1 Like

Kaut man būtu tādi kolēģi :D
Kā pats izmanto viņu?

1 Like

Es jau pats vienā momentā jutu, ka kolēģiem neinteresēja un biju izlutinājis :sweat_smile: Vairs arī nenesu. Primāri to čipšu gatavošanai (ātri vismaz pazūd un ir veselīgāks našķis, kad vasarā kāds kaut ko grib pie aliņa). Un - arī saldēju un atstāju uz ziemu. Lieku karijā vai arī omletēs. Zinu, ka to potenciāli arī varētu blenderēt smūtijos. Cietos kātus atstāju dārzeņu buljonam.

Vai ir kāds iecienītākais gatavošanas veids šim dārzenim?

3 Likes

Šī recepte, ko kādreiz katru nedēļu taisīju: Sun Dried Tomato, Kale, and White Bean Skillet - Budget Bytes healthy as fuck

Un viegli apsautētu sendvičā ar krēmsieru un kaut ko desveidīgu. Būs kādreiz arī čipši jāpamēģina :}

2 Likes

Latvisku to sauc par Kalē un jā, šis aug baigi labi

2 Likes

Man patīk likt pīrāgos. Nejau latviešu mazajos bet tajos lielajos. Tur gan kalē ir viena no sastāvdaļām zaļās versijas pildijumam

very true indeed, ar karoti to meloni dažās minūtēs var apēst ;DD

1 Like