Kads cits klausās Queen?

Man garlaicigi tadel so uztaisiju lol ;-;

Pati klausos queen bet man nav ar ko dalities ar muziku, jo maniem klasesbiedriem riebjas (tik zel ka dzivoju ar normies) un vnk domaju vai kads cits vel klausas? Butu forsini ar kadu vrb dalities ar citam grupam, kas man liekas forsas un pati ar uzzinat kadas jaunas grupinas :D (Side note: ja jau šo lasi vari arī man piefolovot spotify, users ir: dīvāns)

Pēdējo reizi klausījos Queen, kad skatījos Bohemian Rhapsody filmu. :D Zinu maz grupas, jo grēkoju un nemeklēju jaunu materiālu.

1 Like

es ari, man reali slinkums meklet ktko arpus to, ko zinu (iesku sex pistols tomer)

Es neesmu atradis labu veidu kā atrast jaunas grupas.

Jūtu tavu noslieci uz Lielbritānijas pusi. :D

Vienīgā dziesma, ko brīvprātīgi esmu vairākkārt klausījies.

Citas dziesmas dzirdētas pa radio.

2 Likes

Par šāda veida grupu atrašanu nezinu.
Bet ir youtube kanāli, kur var atrast daudz labu Stoner Rock grupu vai City Pop izpildītāju, vai ar citu roka/metāla žanru grupas (hardcore, black metal, etc.)
Laigan dažreiz vai tomēr daudz reiz saglabātie albumi izzūd, jo autortiesības.

Ja tu zini kā atrast kaut ko līdzīgu Scars on Broadway, tu būsi zelta cilvēks. Es neesmu metāla visēdājs.

Youtubē pameklē pirātiski augšupielādētus viņu albumus, un tad paskaties tos kanālus kuri to ir augšupielādējuši, jo iespēja, ka viņi ir ko līdzīgu augšupielādējuši.

1 Like

Rock and Metal? :eyes:

iesaku ja tev si patik vel pastities “having a good time” “sweet lady” “killer queen”

jaa lielbritanijas vecie roka dziedatajai tadi forsini

es ar ne, atceros grupas no pieredzes- queen,maiklu džeksonu, the beetles radio un tad sex pistols mes ar mammu joka pec pastijamies conspiracy theories shovu un tur paradijas par viniem un man iepatikas vinu dziesma “god save the queen” :p

yep, klausās gan. Viena no mīļākajām grupām ;D Es gan būšu no tiem, kas aktīvi meklē jaunas grupas. Ja patīk roks, starp britiem ieteiktu paklausīties Kasabian, Oasis, Nothing But Thieves, un laikam grēks nepieminēt Led Zeppelin ;D

1 Like

jaa neklausities Led Zeppelin ir greks, dievs var piedot jebko bet ne to :D paldies par ieteikumiem, atpakal no manis ir ka sex pistols ir tada forsa grupa un ka ari the beatles ir dazas nice dziesmas