Vai devāties prom no WhatsApp?

Vot tas ir traki, dzirdējis esmu ka ir bijušas lietas kur policija mēģina atrisnāt meklējot cilvēkus datubazē, kuriem nav sakara ar lietu, bet tapēc kad viņi ir datubazē policija cenšas padarīt pa vainīgajiem. Vainīgs pirms vari pieradīt nevainīgumu. Protams Amērikā.

Ir arī tādi triviāli gadījumi, kad datubāzē noziedznieka profilam pievienots tavas sejas attēls, jo teiksim jums ir vienādi vārdi un kāds kaut kad pieļāvis kļūdu. Tad uz tevi var sākt nostrādāt automatizētas un ne tikai sistēmas un nāks apsveicināties policija.

Nekad neesmu lietojis WhatsApp un netaisos arī. Man pietiek komunikācijas formu. Ja šams būtu bijis pieejams uz desktopa kā visi citi normāli mesendžeri, tad, iespējams, situācija būtu citādāka, bet tas tether app, kas viņam ir, ir mēsls.

web versija ir whatsapp
un signal ir atseviska versija prieks pc cik atceros.

BTW:kadi vel forumi :face_with_monocle:

A viņa neprasa, lai telefonā būtu ieslēgts WhatsApp? Jo desktop versija to prasa, un that kinda defeats the purpose.
Paļubomu nelietošu, nafig man to mēslu.
Kur tu izlasīji “forumi”?

2 Likes

Prasa. Brīžiem pat kad viss pieslēgts, tiek zaudēts savienojums ar telefonu un web aplikācija beidz darboties.

1 Like

Traaaaaash! 2021. gads, bet joprojām tāds fail, kauns!

1 Like

Ar saviem pastāvīgajiem kontaktiem var nomigrēt uz jaunu čata aplikāciju, taču kā likums atradīsies tas viens kontakts kas tev paliek vecajā čata platformā.

FB Messanger interesants izņēmums, jo man tur gadiem ejot regulāri kāds mēģina rakstīt, tā it kā es to lietotu. Arī dažas reizes tam ir nācies pievienoties, jo savādāk ar konkrētām personām nesarakstīsies. Pārējos čatus kaut kā sanāk lietot pēc abpusējas piekrišanas.

Feisbuku lieto vairums, bez Mesendžera nekādīgi, tikai darbam nu gan nav nācies izmantot, tas ir garām - tikpat garām, kā darbam izmantot WhatsApp, nevis dedicated aplikācijas, kā, piemēram, Slack.

Kā jau teicu šīm izmaiņām, itkā, nevajadzētu skart Eiropas tirgu dēļ stingrākiem privātuma aizsardzības likumiem. Vismaz teorētiski. Praksē lietas var izskatīties savādāk. Saprotu, ka tās to dara tā iemesla dēļ, lai reklāmas mums adekvātākas mūsu acīs mest, bet pat ar šo viņu datu uzkrāšanu tik un tā man neinteresējošās reklāmas met ārā. Viņu algoritmi tiešām nav sevišķi labi.

1 Like

Slack man kaut kā pie sirds neiet multi thread sarakste. Nezinu kas tieši, kaut kā baigi nepārskatāmi sanāk. Un tad viens lieto to Reply in tread, cits nelieto. Ne šis ne tas, ja tev uzdrukā kādus trīs jautājumus pēc kārtas. Arī murgaini, ja visbiežāko problēmu un risinājumu backlog eksistē tikai Slack sarakstes vēsturē. Nākas meklēt atslēgas vārdu kas pieminēts gadu atpakaļ un jāizzīž kur tieši starp saraksti atrodama atbilde.

Viens gan, caur Slack var ātri dabūt rokā kolēģi.

Tā ir tā jaunā fīča, kur tu atbildi uz komentāru pa taisno zem komentāra, kamēr pārējais skrollojas uz leju? Jāā, tas ir kinda meh, nepārdomāti, pārāk viegli palaist garām threadu. Pats atceros, kad kolēģis atbildēja uz manu komentāru izmantojot šo fīču, un es pat nepamanīju, kamēr neatnāca e-pasts par unread message.

Tas, ka problēmas/risinājumi ir Slack sarakstē, nevis task management softā, ir garām, to nedrīkst pieļaut. Tur jau ir menedžmenta/atbildības problēma.

Jā. Tur var uzklikšķināt iespēju, lai ziņa arī parādīties galvenajā tredā. Ja to neizdarīsi, liela iespēja, ka to ziņu neviens neizlasīs.

Menedžmentu apmierināja, ka mēs sviežam šķietami vērtīgu saturu Slack čata bardakā. Citu variantu kā mācīties tās lietas no galvas nebija. Alternatīvi vari kaut kur pie sevis atsevišķi veikt piezīmes par to ko vērts atcerēties.

Es parasti Slack rakstu kaut kādas piezīmes pats sev. To redzi tikai tu pats, pēc tam izdarīto vari izdzēst - sava veida privāts TODO/checklist.

A menedžmentu der atspārdīt par tādām izdarībām, nedara savu darbu.

1 Like

Grūti spārdīt, ja menedžments ir valdes loceklis un līdzīpašnieks. :D

Pofig, kas viņš ir, kādam tas ir jādara, nevajag mīzt.

Nē, nu man gada pārskatā ap šo bija negatīvas piezīmes. Labi vēl, nezināja, ka es visus kolēģus kūdīju prasīt labumus kas pienāktos Latvijas tirgū.

:(((
Sounds like a place I would NOT want to work at.

Visur sava specifika. Bez menedžera viss tā vairāk pašplūsmā notiek. Varbūt kādam tieši dzīvē prasās plakana kompānija.