Par čatu un zvanu krāpnieku pieredzi

Saņēmu zvanu no ķīnas. Nu, kuru no jums vainot?

1 Like

Smuk beibe, ko nepacēli? :joy:

3 Likes

Ja tu viņai nezvanīsi, tad man jāiegaumē viņas numurs. Nedrīkst laist garām tik labu iespēju.

I love your attitude but it reeks of google data leak.

No love without sum sacrifice, man

3 Likes

Nohatespeech Nohate GIF by Democratic Meme Factory

Hahaha same…man nesen atkal šāds bija zvanījis

Tavs princis

Atbildēji viņam?

Lai pagaida vēl pāris gadus kā tas otrs čalītis :joy::joy::joy:

Žēl, ka man tādi nezvana. Būtu interesanti parunāties ar viņiem.

Tu vari pats uzzvanit… kā redz jau tev divi numuri ir :D

1 Like

Es nemaz nekomentēšu to kas notiek man fb messengeri xD

Visi vairāk vai mazāk vienlīdzīgi :D
Kaut kad pat piedāvāja kaut kādā klubā strādāt xD

Wtf, kādā web-lapā tu savus datus ievadīji?? :D

1 Like

Es ar gribētu to zināt xD xD

Skaties. Var redzēt internetā kur tavs epasts parādījies.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://haveibeenpwned.com/&ved=2ahUKEwiNjOn5veyCAxUHPhAIHW3zArMQFnoECBcQAQ&usg=AOvVaw1ItcUHGRUxCGZ4-dkp3Qv7

1 Like

Man kaut kā baigi veicās ar šiem. Facebook sarodas krāpnieki tikai kad izlieku pārdoties kādu mantu ar savām “DPD piegādēm”, kur mājaslapa mēģina nozagt tavas kartes datus.

Pasenāk man riktīgi daudz zvanīja viens kantoris, kas krieviski piedāvāja “investēt” naudu viņu kompānijā. Liekas dažus gadus pēc tam es redzēju ziņās rakstu par to, ka aizdomīgi līdzīgā kantorī bija lielais policijas reids ar specvienībām un arestiem. :D

1 Like

Oii kā man šitie zajebaļi savulaik. Samērā nesen arī zvanīja, tāds aizdomīgs numurs, aizdomīga balss, es uzreiz - vai jūs man zvanāt, lai piedāvātu investēt? :smiley: Viņa no sākuma apstulba, bet pēc tam atbildēja, ka jā, es uzreiz pateicu, ka es jau pirms gadiem diviem viņiem teicu, izdzēsiet manus datus, neinteresē un nekad neinteresēs. Viņa nometa klausuli. :ok_hand:

Man vienu reizi zvanīja un kaut ko piedāvāja, bet runāja krieviski, es latviski saku neko nesaprotu ko viņš tur runā, līdz pats nometa telefonu :smiley:

Runājot par ārzemju numuriem, ļoti reti gadās, kad tāds zvana, ja arī zvana neceļu, ja nav Latvijas numurs.

Kā tas iespējams? :open_mouth:
Man FB nekad nav rakstījis neviens ārzemnieks.
Bet pagaidi, FB nav kāds iestatījums, ka var uzlikt, ka tikai var rakstīt draugi.