Par čatu un zvanu krāpnieku pieredzi

Cik pačekoju @Kristianux lapu tad pārsvarā tādēļ ka dažās vietās kur esmu reģistrēta ir bijuši hakera uzbrukumi un ir notikšas lietotāju datu noplūdes (ja tā tās varētu nosaukt) ar vienu epastu bija 2 vietās,tad ar visvecāko epastu ir veselās 6 bija…bet ar pēdējo epastu vispār zero …noice
Bet jā tieši kā par to diskutējām vēlviens Whatsapp uzrakstīja god danngit

2 Likes

Paga paga, man ar šitāda ziņa nesen bija, par labdaribu gribēja čalis parunāt

Es neatbildeju vnk noblokeju uzteiz so who knows

2 Likes

A es jau ar neko nerakstīju, man vnk tai pašai ziņai bij turpinājums

Ē! Tieši kad man zvanīja, kolēģim šitāda ziņa atnāca 4 min vēlāk

Man šodien tieši tas pats uzrakstīja :D

Es ar saņēmu ziņu no labdarības scamera. Instant block.

Man gan nekā nav.
feelsgoodman~1

1 Like

Man arī šodien nekā nav. :(
Bet vispār pārāk daudz jau noplūdis mans numurs. Pēc 19 gadu lietošanas, domāju laiks ir mainīt numuru.


Mazliet atsaucoties uz krāpšanas tēmu,
https://www.reddit.com/r/latvia/s/LZ9JVThmCX

1 Like

Komentāri salīdzinājumā ar ierasto strutu pūzni pat ir diezga forši.

Man tieši tas pats atnāca vakar…

mammai šodien FB uzaicinājums no Joseph El Cäpo, kur viņa profila bilde ir mammas FB profila bilde ;D
what was Joseph El Cäpo reasons? we will never know
es mammai teicu, ka tas ir viņas sen pazudušais dvīnis.

2 Likes

Kas jauns no krāpniekiem.

Kur jums tādi brīnumi nāk? :open_mouth:

Man līdzīgs vakar :grinning:

Man ar decembrī bija “scam”. Es esmu uzņēmis cilvēkus no CouchSurfing vai palīdzu ar padomiem Rīgā (un vai Latvijā), tādēļ esmu pieradis, ka kāds uzraksta angliski. Man uzrakstīja decembrī un prasīja angliski: “Hi, is this Juris? I wanted to ask if it will be possible to pick me up from airport in Riga?”. Tiešām nodomāju, ka kāds pazudis tūrists un pateicu, ka nepareizs numurs.

Paprasīja, vai varu pateikt kādus “local landmarks” Rīgā. Iedevu nelielu sarakstu, kas bij pie rokas un aidā. Turpina rakstīt nākošās dienas un jau ož sketchy. Runā par AMM (kādām investīcijām) un sūta bildes ar iepirkumu tūri no buržuju veikala. Sapratu - “nē, paldies” un nobloķēju. Vēl bija kāds Instagramā, kurš afišēja ūdens filtru pārdošanu, kā veidu kā ceļot. Izrādījās tāda kā ūdens filtru sekta.

2 Likes

Man gan instragrammā tikai OF grib reklamēt XD

1 Like

Man ar, katru dienu kāds raksta, vēl bija kaut kādi sketchy jewellery, kas grib ar mani sadarboties, like wants me to be ambassador :sweat_smile:

Āfrikas bagātais princis :D

Vajag atbildēt, yes for sure. Heart, liver, kidney - how much you want for them? ;D