Ko Tu šodien darīji?

Jums tur arī vajadzēja sūknēt nost ūdeni. Tā bija karstā vai aukstā ūdens caurule, nekas nebija sasalis ap trubu?

Auksts ūdens no ūdenstorņa, bez spiediena jo jau aizgriezu ciet iepriekšējā vakarā. Strādādājām ar nosūcēju, bet čakars tā pat bija liels, jo zeme pilna ar ūdens kabatām, un sasaluši tikai virsējie 8 cm.

Ķirsītis sanāca, kad ekskavatorists izsita caurumu arī kanalizācijas caurulei (cepts māls)

Kopumā izklausās diezgan “interesanta” diena.

Plānā nebija atzīmēta?

Runājot par ķirsīšiem, rīt Rīgā bus baigais trakums ar sniegu, ķirša kungs visus domes darbiniekus aicina strādāt iespēju robežās attālināti

Neviena nebija plānā. Mēs mentāli gatavojāmies ka kabeli arī saraus rokot. Planos nekas nesakrīt.
That’s late USSR planning right there.

16 posts were split to a new topic: Par čatu un zvanu krāpnieku pieredzi

Es sāku skatīties Sound of Freedom.
Man jāiet policijā. Esmu gatava atrast tos visus slimos. Moš jātaisa sindikāts - jāapvieno visus pilngadīgos, kas ir īsa auguma + visus muskuļkalnus un jāiet uzvarēt karšs pret pedofīļiem.

Pastaigas, adrenalīns un labs roku trenniņš.

Policijā visiem nervi kaput, neviens normāls nepaliek.

Galvenais kā cops tevi var ievarīt lielos sūdos, kaut vai sķita pareiza ricība.

Lai arī kā gribētos šoem pa purnu iedot, šitāds vigilante padarīšanu diži efektīva nebūs

1 Like

have you seen Polygamist Cultists? Piemmēram murikā, tu esi brīvs pa šadiem sudiem un reali nesodīs. Case in point :

Galvenais klusē, kā partizāns.

BTW Hunting Warhead ir ļoti interesants podkāsts kā policija apkaroja internacionālu pedofīlu orgu. Diezgan drūmi, bet tur stāstīja par metodēm kā caur dark web tracko, ka dažādu valstu jurisdikcijas, reportieri saduras. Good stuff.

Noskatījos No Hard Feelings.
Deam…tik ļoti varēju releitot daudzās lietās.
I guess I have mid-life crisis…

Tagad tev jāiet uz pludmali kauties. Diezgan esktrēmi šādos laikapstākļos, bet rūdījums nāks par labu.

1 Like

unrelated to pedo stuff:
šodien taisīšu home-made aknu pastēti :kawaii_potato:

2 Likes

manuāli vai ar elektriskajiem rīkiem?

nē nu manuāli jau akniņas no vistas ārā neņēmu, arī ugunskuru dzīvoklī netaisīju, lai uz dzīvās uguns akniņas ceptu, bet ja ir runa par pastētes konsistences izveidošanu - yes, blenderis was a gud help :kawaii_potato:
actually unreal tasty sanāca, tikai es aizmirsu maizi nopirkt un būs vien jāvelkas uz veikalu

guuuurl, viņam noteikti ir kāds mantojums, ko atstājusi viņa nelaiķe tante, ķer ciet!

1 Like

Biju uz spēļu vakaru, pirmo reizi spēlēju Scythe. Gadiem figurējis apkārt, bet kā nesanāca, tā nesanāca uzspēlēt līdz šim vakaram. Izdevās arī uzvarēt ar Olgu un Changu.

4 Likes