Uzjautā jautājumu citam lietotājam

Ļoti vienkārši. Uzdodam jautājumu par jebkādu tēmu, nākamais lietotājs atbild un uzdod nākamajam jautājumu. Protams neuzdodam neko pārāk personālu.

Tas būs labs veids uzzināt dažus cilvēkus te,kas neapmeklē saietus un jauniņos.

Kāds tavs mīļākais ēdiens?

3 Likes

man noteikti garšo pica, to varu ēst kaut katru dienu.

Ja tev ir dotas 3 vēlēšanās, kādas tās būtu?

1 Like
  1. Pabeigt skolu ar desmitniekiem.
  2. Kļūt sabiedriskākam. (Vairāk sarunāties ar citiem irl.)
  3. Neēst tik daudz, kad slikts garstāvoklis.

Sapņu darbs?

Uzspiest 1 podziņu un dabūt miljonus
Ko tu darītu ja nebūtu anime?

Lasītu asian novels.

Vai tu gribētu būt kāds cits? (Plašs jautājums)

2 Likes

Jaa, gribetu buut normaals nevis useless 4ubaks kas skataas animi un nesniedzas uz panaakumiem : )

Kaapeec tev nav gf/bf?

1 Like

Šobrīd grūti atrast attiecības , kur cilvēks ir spējīgs gaidīt mani mēnešus kamēr esmu jūrā, bet vispārīgi , jo es esmu weird ańimešñiks :sweat_smile:

Kāds ir tavs darbs Vai amats , un vai tev tas patīk?

I mean vienmēr pastāv alternatīvais variants(Roka)

Krāsotājs, nesūdzos ir lietas, kas man nepatīk, ir kas patīk, ja ņemt kopumā, tad ir ok.

Tavs favorite hobijs?

1 Like

Grūti izvēlēties starp table top role-play spēlēm un īsfilmu filmēšana.

Kāds pagaidām ir Tavs īstermiņa(short term) dzīves mērķis?

1 Like

Iegādāties dzīvokli :slight_smile:

Kāds ir tavs spilgtākais/dīvainākais sapnis (miegā)?

1 Like

Dīvainākais sapnis ir tas , kur Es sēžu uz poda, tad pamožos un īstenība biju gultā, pieceļos kājās un tad randomā atkal pamožos , bet šoreiz uz poda… Iestājās tāds mindfucks

Vai Tev ir vēlme dzīvot ārzemēs?

2 Likes

@HikariBoy Beigu beigās tad biji aizmidzis uz poda ;d ?


Nē. Es pat negribu aizbraukt papelnīt $$$ ārzemēs un doties atpakaļ šeit.


Ja tev būtu laiks un nauda un pārējais vajadzīgais, ko Tu gribētu darīt ikdienišķi vai reizi nedēļā, lai tas būtu tā kā tavs hobijs?

Biju uz poda :sweat_smile:

2 Likes

Zīmēt, šeit man tieši visvairāk laiks noderētu.

Vai ir kāda rakstura iezīme, ko tu gribētu sevī mainīt?

1 Like

Laikam savu savtīgumu, viņš kaitē manai dzīvei…

Vai ir kautkas tāds ko tu vēlētos no visas sirds izmēģināt, bet kautkas tevi aptur, kas tas ir un kas tevi aptur?

Izmēģināt dzīvi Japānā ceļojot 1 mēnesi, aptur mani , vēlme pēc stabilitātes, kas ir dzīvokļa iegāde, jo būsim godīgi, Japānā vajag shitload of money.

Ja Tu esi atmetis/atmetusi, kādu sliktu paražu, piemēram, alkohols vai cigaretes, kāds ir bijis tā iemesls ?

Nezinu vai skaitās, bet es pārstāju netīrīt zobus katru dienu divas reizes (no rīta un vakarā). Tagad katru dienu daru to bez izņēmumiem. Iemesls bija zobu sāpes, kuras padarija nejūtīgu pusi no manas sejas un kuras neļāva man gulēt naktīm ilgi.

Vai paņemtu lielu zirnekli sev plikās rokās?

2 Likes

Jā, liekas foršas radībiņas.
Ja par velti piedāvātu - aizietu uz sev neinteresējoša (pat nepatīkama) , bet ļoti, ļoti populāra mākslinieka koncertu?

Ja nebūtu nekas svarīgs ieplānots tajā datumā, es aizietu, ja piedāvā par velti.

Mīļākā gaming platforma (ja geimo), tas ir, kāda konsole vai PC, vai mobile (I don’t judge) vai kas cits?

PlayStation 2 vienmēr paliks manā sirdī, kā favorite xD Pārāk daudz labuma tur bija.

Vai tev bija vēlme dzīvot aizbraukt dzīvot citur? Ja jā, tad kur?

1 Like