Cik daudz laika jūs veltat geek dzīvei?

Pēdējo mēnešu laikā man vispār zuda laiks, lai skatītos anime vai arī spēlēt spēles, un tagad skrienot te cauri daudziem jauniem topikiem esmu vīlies sevī, jo ļoti daudz neesmu redzējis.

Tāpēc man ir viensgalvenais jautājums forumiešiem:

Cik daudz laika dienā, nedēļā, mēnesī, jūs pavadāt skatoties anime un spēlējot videospēles?

1 Like

Darbadienās pamaz, jo kkur tik ap 19:00+ tieku pie pc utt, un jau ap 22 vai 23 cenšos iet gulēt. Citu nav ko darīt tpt, tpc šis 3h vai 4h aiziet uz anime or youtube/twitch. Brīvdienas kā kuru reizi, varu visu dienu veltīt šim lietiņām. Bet pārsvarā kkur pusdiena stabili ir iztērēta uz anime, spēlēm utt. otra puse uz vaidzīgām irl lietām.

Sekot, piem., tiem pašiem airing ir easy viena episode nedēļā, un ne vairāk, kā 2 dažādiem dienā iziet, tātad 40 min kkur patērēt, un tu jau esi ielīdis tagadējās anime tendencēs.
Spēļu nozarē es pats esmu atpalicis, so chill bruh.

3 Likes

Anime pa lielam skatos tikai brīvdienās pa dažām epizodēm, spēles gan spēlēju tik darbadienu vakaros dažas stundas, jo brīvdienas nekad nepavadu mājās un datoru līdzi nestiepju. Iespējams, ka arī tas drīz atkritīs, jo papildus mācībām vēl iešu praksē uzņēmumā, un nezinu, vai pēc tam vēl gribēsies laiku pavadīt pie datora arī mājās. ;D

2 Likes

Mans darbs darba dienās no 9:00-19:00= mājās tieku 19:30 biju izrēķinājis, ka man ir 5 h laika, kaut kam tas ir 1h Hearthstone + youtube music (liked videos) pēc tam no 20:30 līdz 23:00 spēlēju Steam/Origin kaut ko tgd piemēram Monster hunter world vai BF V multiplayer, tālāk vainu 1h,1.3h atvēlu animei laiku it īpaši tgd ir tā, kad winter season katru dienu bez maz vai iznāk 1 sērija no 2 taitliem biju izrēķinājis ja iekrīt diena, kad nav no jaunajam nevienas sērijas tad izvēlos vienu un skatos kaut ko no vecajiem anime 2018 un vecākas.
Sestdienas es varu ņemti 2 brīvas un divas ir jāstrādā (mēnesī), tātad ja sestdiena brīva tad laižu uz Rīgu ieķerti, kaut ko priekš dzīvokļa vai vnk drēbi vai neliela ekskursija un vakarā var būt tā, ka es vainu komatā vainu sēžu pie pc nu kaut kā tā tas ir mans standarts domāju, ka uz vasaru šis tas var pamainīties.
Svētdienās 6h spēlēm, pārējo laiku interneta sērfošanā un 2h anime un plkst ir pus1 naktī un es ZZzzZZzz.
Man liekās, ka es neesmu lielākais geeks šeit te ir viens cits forumietis , kurš pārspēj mani (vismaz man tā liekās).

2 Likes

klāj tik vaļā. xD Man liekas no laiferim, tas būs tik pagodinājums xD +I think I know who.

Nepietiekami cik gribētos…

Ja konkrēti par Anime, nekādu uzskaiti neveicu, nu varbūt vidēji varētu būt 3-4 sērijas dienā.
Video spēles nespēlēju.

Senāk spēlēju kaut ko 24/7, daudzreiz pārsvarā countre-strike 1.6. Bet ar laiku sāka apnikt, pc kārētjo reizi sūdīgs, utt, un arī iegāju vairāk animēs.
Tad nu sāku skatīt animes 24/7. Bet nu pirms kāda gada vai vairāk sāku just ka esmu burned out, tad nu šad tad šo to tik paskatīju. Un tagad ar tik šo to šad tad paskatu. Nomāktība ar pie vainas.
Bet nu ar Mangām arī tas pats.
Laigan pēdējās dienās vienu otru dienu tik to vien kā darīju, kā skatījos My Hero Academia, bet tāpēc ka man nebija ko darīt.
Tātad tik šad tad ko paskatos, bet ir brīdis ja es iesāku skatīt, tad es skatos ilgi un daudz, bet tā lai tiktu līdz sērijas beigām un tad paiet kāds laiciņš kad atkal ko atsāk skatīt.
Vienkārši vairāk atkal esmu pieķēries skatīt Youtube.

praktiski necik.

1 Like

Welp iekačāju 400 gb ar anime , strādājot jūriņā , interneta tik pat kā nav skatos 2 series nedēļā, kaut kur 20 h nedēļā aiziet uz anime, vēl spēlēju pokemonus uz emulatora, tagad tuvojos ,eju garām Floridai , drīz būšu jaunajā Orleānā

5 Likes

Spēlēt spēles vai skatīties animes man laika daudz nav pēdējā laikā, bet tas nenozīmē, ka es neveltu daudz laika geek dzivei. Es tai veltu katru sekundi savas dzīves.

4 Likes

Nuuu man ir trīs Table top sesijas nedēļā - 2 D&D un 1 DW, kurās aptuveni aiziet 10-12 h, league of legends vai smite vai kaut ko tamlīdzīgu aptuveni spēlēju 10-20 h un anime es skatos tā mazāk - kādas 1-4 h nedeļā. Visu, protams, pakārto darbs, un janvārī man ir daudz brīvāks laiks, jo ir prakse. Studiju laikā nokrīt LoLa un anime skatīšanās stundas, but table tops, table tops man must live forever!

Godīgi mazāk nekā gribētos :(

Ja mēs zem geek ņemam spēles un anime - tad spēlēm darba dienās 2h, ne vairāk. Brīvdienās gan vairāk.

Savukārt anime- maksimāli palasu ziņas. Pēdējo reizi skatījos 2mēn atpakaļ, ja nemaldos.

Ja iemetam visu pārējo - tad stundas 5 dienā sakasās. Ar visu ziņu, blogu, rakstu lasīšānu. Tendenču pētīšanu utt.

Protams ir viena problēma - sevi kā par geek personību nekad neesmu uzskatījis un arī pats vārds man netīk. Tas ir bezmazvai kā iededzināta zīme - kurai tomēr visā savā noskaņā ir negatīvas asociācijas.

1 Like

Video spēles spēlēju maz un reti. Anime dažas stundas nedēļā paskatos, ap 3 st.

Atkarībā no nedēļas, var sanākt pavadīt gana daudz stundas spēlējot galdaspēles. Sākot no 4 st. un beidzot ar 10+ st.

Par tām piemirsu. Pa lielam sanāk man mītiņos vai kaut kur citur pie veiksmīgākiem laika apstākļiem.

It kā laika gaidā vārda nozīme ir zaudējusi savu negatīvo zemtekstu. Šobrīd geek vairāk apzīmē cilvēku, kas ir aizrāvies vai apsēsts ar kādu tēmu.

Vot tu arī sniedzi precizējumu! :grin:

Skatos anime tikai tad kad eedu maajas :D

1 Like

Sksties eng dubs, huh