Cik daudz laika jūs veltat geek dzīvei?

es šonedēļ speciāli šī raksta ietvaros sāku piefiksēt, cik daudz laika pavadu skatoties anime. tātad rezultāti ir šādi:
darba dienās
ja ir sulīga anime/manga, tad 5 - 7 stundas dienā (kamēr aizmiegu),
ja neskatos anime, bet spēlēju spēles, tad tās pašas 5 - 7 stundas dienā, līdz aizmiegu.
brīvdienās
ja nemācos vai neesmu kaut kur ārā, or whatever reasons, tad no rīta līdz aizmiegu (10 - 12 stundas).
principā rupji rēķinot tas ir 6 pilnas diennaktis mēnesī, jeb aptuveni 145 stundas.
bet
tas ir tikai tad, ja es neesmu atradusi kādu jaunu hobiju, tādā gadījumā spēles un anime es nolieku malā uz to periodu.

3 Likes

Wouw. Tas ir DAUDZ :o

Tas ir normāli, es kad skolā mācījos tik pat laika pavadīju pie pc anime/games utt.
Tu vnk par maz sēdi, tpc tev normāla tipiska weeb/gamer laikus nesaprast xD

2 Likes

Tieši tādēļ arī jautāju cik jūs pavadat laika geek dzīvei, lai saprastu cik man viss ir slikti :D

Es skolas laikos, kā nācu no skolas tā uzreiz pie pc warcraft 3 + CSS, no 16:00- 23:00 mājas darbus nepildiju tos pildija tie, kurus skolā vajadzēja aizstāvēt.
Skatoties uz @haachikooo, cik viņai aiziet mēnesī uz animēm +/- man bija skolas laikos uz spēlēm, bet tgd ja salīdzināt tad es esmu animefan pensis.

2 Likes

tas pats uz spēlēm bija un pēc tam pēc 23:00 es vēl kko skatījos agrāk twitch/youtube pēc 2015 gada anime xD takā man kkur darbadienās sanāca no 16:00-1:00. Md pildīti tika skolā un retos gadījumos xD

A no 23:00-1:00 skatijos +/- katru dienu pa vienai filmai vainu vnk seriālu, kādi tur toreiz bija Lost, Supernatural un tml

1 Like

Pēdējo mēnesi vismaz 4 stundas dienā lasu mangu un/vai kādu ķīniešu noveli. Bet, kad biju mājās kopā ar savu PC :heartbeat:, spēlēju spēles vismaz 5h dienā un tad pirms gulētiešanas izlasīju kādu jauno chapteru mangai.
Nerunāsim par laiku, kad vēl biju jauns un varēju katru otro nakti taisīt par “allnighter”.

Ap 4h dienā lasu mangu un/vai kādu ķīniešu noveli. Skatos anime 1-2h. Nespēlēju spēles.