Kāpēc tieši šī/šis Waifu/Husbando?

Protams, mēs visi varam redzēt profilos, kas ir jūsu Waifu/Husbando pick, bet neviens nezin, kāpēc jūs izvēlaties tieši šo character over others, tāpēc interesanti uzzināt, kas jūs piesaistīja šajā characterā.
Steps:

  1. Character name un anime no kura viņš/viņa ir
  2. Bilde
  3. Iemesls, kāpēc šis character ir jūsu Waifu/Husbando

Noteikumi:

  • Nelikt NUDE bildes

  • Varat likt vairākas/vairākus Waifu/Husbando

Sākšu pirmais izstāstot par savu mīluli :slight_smile:
Akeno Himejima(High School DxD)


Iemesls- Nu, kā pamata iemesls ir tas, ka tas ir vispār otrais character, kas man no anime likās interesants pēc personalitātes. Šis anime bija 3, ko es noskatījos, tajā laikā es vēl negaidīju, ka characteriem ir tik dažādas negaidītas personalitātes, kas reti, kad līdzinās IRL cilvēkiem. Vēl man patīk, ka viņa ir ļoti cute, a little bit pervert( īpašība, kas man irl meitenēs arī patīk, jo pats esmu kinda pervert bieži vien), she can protect u and she can allow u to protect her (Var būt gan stipra neietekmējama meitene, gan vāja meitene, kam vjg tavu palīdzību), kas arī ir ļoti laba īpašība. Viņa atbalstīs tevi, neskatoties uz to ko tu dari un nepieprasīs pārāk daudz no tevis, tikai your love. Basically IRL dream girl :smiley:

1 Like

Oh.
Still.

Yuki Nagato


Iemeslu sakrājās tik daudz pēc >30 Suzumijas pārskatīšanām, ka šīs topic pārvērtisies par faktu pārskaitīšnu, tāpēc skataties paši. :smiley:

Vismaz īsumā jeb pāris lietas :slight_smile: , lai cilvēkiem palielinās velme redzēt anime un Yuki kopumā.

Kudere no bibliotēkas kluba, kurai draud aizklopēšanas. Lielāko ētera laiku klusē un neko nedara. Toties manā skatijumā viņa ir viens no svarīgakiem character stāstā (ja skatīties anime pareizajā secībā, protams).

Ir redzēta sekojošos anime:

  • Melancholy of Haruhi Suzumiya
  • Dissapearance of Haruhi Suzumiya
  • Dissapearance of Yuki Nagato (spin-off, kas balstās uz fanu veidotās mangas)
1 Like

Man visvairāk interesē, ko te uzrakstīs @vriska :D

Savējo vēlāk te iemetīšu

2 Likes

A kas ar viņu? Jokdaris/Jokdare?

Nuuu fig viņ zin - nekad neesmu izjutis platonisku vai jebkāda cilvēcīgu mīlestību pret zīmētiem personāžiem. Jeb ir personāži kuri man patīk vairāk nekā parasti, bet tajā līmenī, ka viņi ir teicami nostrādāti un pa savam viņiem ir visas cilvēciskās iezīmes.

Taču ja mēģināt pavilkt kādu - meiteni - zem šī termina, tad tā būtu Oei no Sarusuberi: Miss Hokusai - anime kura nekatram patiks, atšķiras gan vēstījuma stils, gan vispār paša stāsta pasniegšanas maniere, tomēr tai pat laikā vizuāli pievilcīga!

Par pašu personāžu - rēals personāž, Japānas pasaulslavena māklinieka Hokusai meita (zvirbuļi uz rīsa graudiņa vai šī bildīte - noteikti esat redzējuši kaut kur

Kuras talants bija nemazāks un bieži vien palīdzēja un pat pabeidza tēva darbus. Savā ziņā dzīvoja ēnā, taču palielam, viņa arī savus darbus veidoja. Samērā interesants un neviennozīmīgs personāž - anime kontekstā, kuras stāstu redzam saraustīti tomēr veido vesalu priekštatu par personu. Sieviete, kura sevi pilnībā un absolūti veltīja mākslai (viņi negatavoja ēst - pirka gatavo, nekopa un mirklī kad māja kļuva nedzīvojama - pārcēlās uz citu), no tēva mantoja brīvo garu un nekāroja pēc bagātībām. Bija precējusies - taču izšķīras, jo līgavainis bija “mākslas nabadzīgs”. īsumā tā…

Un atkārtojos anime pēc sava vēstījuma ir absolūti savādāka, es neatceros, par ko viņa bija, taču zinu - ka to skatoties es guvu pa savam kaut kādu estētisku baudu… sajutos brīvs…

2 Likes

Man mīļākais tēls ir Kaidou Haru (Super Lovers). original
Kāpēc? Es īsti nezinu,varbūt tāpēc,ka pati anime man ļooooti patīk. Tie kas ir redzējuši,var minēt manu mīļāko anime žanru. :sweat_smile:
Ja ir jāapraksta,tad viņš ir tik gādīgs un mīļš,bet tomēr nedaudz uzmācīgs. Īsumā,ja viņš būtu reāls cilvēks,tad no mana gejiskuma nepaliktu ne miņas . :thinking:

2 Likes

HEH
https://cdn.discordapp.com/attachments/299128217766199297/474843311476178944/unknown.png
tieši kā rakstīts
paskaties spogulī un pasaki, ka neesi foršs cilvēks, īsts waifu/husbando materiāls (if you’re into that, protams,)

bet ja tā pa nopietno, lielākā daļa anime tēlu ir mazi bērni un es nebraucu tajā taksī, paldies. ja padomātu, gan jau, ka atrastu sev kādu pieaugušo :D

1 Like

Dodiet jebkuru anime! Visi derēs!
https://www.meme-arsenal.com/memes/d8bd6da2343ced516e4aa04cc6cfb44a.jpg

3 Likes

1 Like

Neaizpildīji pēc nosacījumiem, bet anyway ty, ka tēmu atdzīvināji :c

  • Bondrewd (The Best Dad) , Made In Abyss
Bilde

Man viņš patīk, jo viņš ir “edgy”, viņam ir sava tākā māja jeb viss tas līmens kurā viņš dzīvo, tie kas ir lasijuši mangu sapratīs.

  • Ozen (The Immovable) , Made In Abyss
Bilde

Ozen%20(31)

Es vienkārši dievinu viņas matus, un viņas izskatu kopumā. Vel viņa ir ļoti stipra un palīdz citiem, bet viņai ir savs raksturs.

  • Tanya von Degurechaff, Youjo Senki
Bilde

Viņa ir traka un trakas dāmas ir mana vāja vieta.

ps. Ar laiku es papildināšu

2 Likes

no comments needed. She best waifu… well not mention her hobbies as child…

Asuna Yuuki
Toreiz, kad es veidoju AF profilu, SAO bija mans mīļākais šovs… tas varētu būt viens no iemesliem, kādēļ tieši viņa ir ielikta kā Waifu…
On top of that, she is strong, intependent woman who ain’t just a damsel in distress, is a great cook, enjoys videogames… and the fact that she is a cute redhead is a bonus…

Tagad gan man gaume ir biku mainījusies, taču nevar noliegt ka kādreiz uzskatīju viņu par ideālo Waifu…

2 Likes

Pamanīju, ka ir šāds topics XD. Well then


Rachnera Arachnera no monster musume

Es pat nezinu ar ko sākt, jo ļoti labi apzinos ka šī ir ļoti nestandarta izvēle… laikam jāsāk ar to, ka monstru meitenēm vienmēr ir bijusi silta vieta manā sirdī, it īpaši tām kuru “monstra daļa” ir skaidri redzama. Un Rachnerai…nu paši redzat. Turklāt dēļ šīs zirnekļainās aizmugures viņa ir ievērojami garāka par mani, kā arī izmanto savus tīklus visādām interesantām un pikantām aktivitātēm. Kas vēl… viņa piedzeras no kafijas, viņai ir anime meitenēm neraksturīgs pieaugušā šarms, viņa zin ko grib no dzīves, viņa spēj gatavot ēst un izgatavot tekstilmateriālus( ievērojami ietaupīt sanāktu) un visbeidzot…viņai nav bail no zirnekļiem.

6 Likes

Piedod, ja tas izklausīsies nelabi, bet tev ir visas iespējas sakrustot abas būtnes kopā… zinu, zinu,ka esi citā specialitātē, bet kā saka - vai ta kolēģu netrūkst no blakus nodaļas? :D

1 Like

Var. Bet finansējuma tad nav

insta atgādina Full Metal Alchemist ;DD

2 Likes