Jujutsu Kaisen - kā jums šis jaunais shonen?

Pagājušā gada rudens anime sezona mūs sāka priecēt ar jaunu darbu Jujutsu Kaisen. Es personīgi pievienojos seriāla skatītājiem kad tas jau bija pusē un šogad sāku to skatīties ongoing. Iepriekš biju ar acs kaktiņu redzējis dažas cīņu ainas, kas šķita gana iespaidīgas. Toties kad sāku skatīties seriālu tas mani aizķēra ar grūti aprakstāmu klasiska shonen piegaršu. Kaut vai galvenais varonis, ja uz to paskatās no pareizā leņķa ir Naruto variācija.

Te ir viss, sakarīgi animētas cīņu ainas, ērmīgi personāži, globālas intrigas, maģijas/spēka sistēma, ļoti op varoņi. Galvenais varonis kas kaut ko nemitīgi vēlas glābt un bez piepūles spēj nodibināt kontaktu ar jebkuru citu varoni. Viņa ērmīgais sensei, kurš ir ļoti īpašs un ar saviem īpašajiem plāniem. Pats pa sevi bez lojāliem kompanjoniem neiztiksi kā attālināto, bet lojālo Saske un Sakuru, kas izskatās te īsti nav atnākusi cīnīties. Khem… tā īsti tas nebija, kaut kas būs galvā sajucis. Vai es jau teicu, ka seriālam ir kas kopīgs ar Naruto?

Seriāls vēl nav pilnībā pabeigts. Atliek vien cerēt, ka nekas neaizies griezi skatoties tālākās epizodes. Pagaidām parādītie varoņi ir spēcīgi un sižets caurvīts ar intrigu. Ja pēkšņi netiks pieļauta kāda liela kļūda, šis būs tāds kārtīgs pēdējā laika shonen seriāls.

6 Likes

da best šī brīža anime ;D i mean, no jaunajām. vismaz man sirdij tuva ;D
also:


dis man handsome ;DD

1 Like

Man ir radies jautājums vai viņš vispār kaut ko redz cauri tam acu aizsegam. Varbūt tas ir plāns audums, varbūt viņam ir īpašā redze vai vien no tiem variantiem, ka viņš jūt apkārtni.

Iespēju daudz, atbilžu nav.

1 Like

Ņemot vērā viņa pašreizējo reputāciju, es pat nebūtu pārsteigts, ka viņš vienkārši savu apkārtni “redz” ar jujutsu palīdzību :grin:

Viņam ir tādas freeky acis.

Vienīgā no jaunajām animēm ko skatos :D

Best girl. Beidzot motivācija kuru var saprast.

3 Likes

Kā tev pagaidām patīk?

Neesmu tālu tikusi, es esmu pie daļas kur tas krutais čalis piekāva to vulkāna demonu :D
Par brīnumu animē bija momenti kuri lika pasmaidīt :D (kas priekš manis ir bieži :D)
Un pārsvarā visi tēli ir patīkami, izņemot to čali kas runā suši valodā un tas čalis kas fangirlo par vienu idol :D Arī man škiet kāpēc vajag random pandu kā skolnieku, jo man patīk viņa personība bet kāpēc tieši panda :D

Varbūt nav pats saistošākais, taču tas varētu būt viens spilgtākajiem tēliem.

Nu nez manu pirmo iespaidu galīgi sabojāja, ar to ka davai piekausim jauniņos jo mēs esam dusmīgi un apvainojošies, āāāāaaa un neaizmirstiet ka man vēl vajag kreklu saplēst un tad brīnīties kāpēc krekls saplēst >:(

Nevainīgu kreklu genocīds.

Man gan patika suši čalis :smiley:

Suši čalis tā īsti lāgā neko nedara, atskaitot periodisku suši sastāvdaļas izteicienu.

1 Like

Tas jau tik pagaidām, droši vien

Viņš man neradīja personāža iespaidu, kuram būs sava stāsta arka.

Viss ko viņš dara ir runā sišī valodā un viss :D

Viņš var sāpīgi aprunāt cilvēkus :smiley:

1 Like

Man šitais Nux video gabals patika par vienu cīņu (some spoilers) 1:33-5:49 :sweat_smile:

1 Like