Jujutsu Kaisen - kā jums šis jaunais shonen?

nu luk noskatijos 20 seriju bija labi tatad apmeram ik pec 5 serijam kaut ko labu uztaisa ari nav slikti…

Skatos 6. epizodi, ir labs. Beidzot būs pielietojums CR subam.

1 Like

Beidzot pabeidzu, last episode packed a punch.

1 Like

Pabeidzu skatīties anime un ieliku 10, izrādās tā naglu vecene nav tik uselles un man pat viņa sāka patikt :D
Žēl ka nebūs otrās sezonas, jo manga nav diži tālu tikusi T^T

Kontenta nepietiekamība ir vienīgais, kas attur no otras sezonas. Ja neskaita Mappa citus projektus šogad. Gan jau būs otrā sezona, vienkārši vēlāk.

1 Like
1 Like

Nez veidot jaunu tēmu vai tē, taču Jujutsu Kaisen otrā sezona šobrīd tiek aktīvi publicēta un mēs jau esam rupji rēķinot tās pusē. Pagaidām laba manta, ar lielu uzsvaru uz baltmataino čali, kas man pat patīk.

2 Likes

Satoru Gojo is way too cool! :sparkles: :sparkles: :sparkles:


Pēdējās epizodes cīņa bija next level. Ne tā episkākā un ar salīdzinoši mazāk maģijas, bet man baigi labi iegāja. Sezona vēl ir tikai pusē, ja es neko nejaucu.

1 Like

Pēc baigā hype viļņa un pozitīvām atsauksmēm arī ievērtēju un noskatījos S1.

Galīgi nebija tas, ko biju gaidījis. Ne sliktā, ne labā nozīmē-vienkārši bija citādāk par to priekšstatu, kas man tika uzbūvēts galvā pirms tam.

Protams, bija ļoti daudz krutu momentu, sezonas ‘‘highlight’’ noteikti bija pirmā sadursme ar ‘‘special grade curse’’ un pirmais ‘‘domain expansion’’, bet pēc tam kaut kā pietrūka tādu momentu. Gribējās tomēr vairāk redzēt arī Sukunu darbībā.

Reizēm bija ļoti grūti izprast to, kas notiek, jo liekas, ka viņi tur mēģinājuši sabāzt tik daudz ko no citām animēm. Katram personāžam savas super specifiskās īpatnības un spējas, tie dažādie domēnu veidi u.t.t Prasītos drusku vairāk to visu [askaidrot un tik ļoti ātri neskriet visam pāri.

Beisbola spēle pēc tā slaktiņa bija ‘‘wtf of the season’’. Nekad neesmu bijis runājošo dzīvnieku fans, bet šautauts Pandai.