Jujutsu Kaisen - kā jums šis jaunais shonen?

Sveiks @Forge !

Es esmu redzējusi tikai dažas pirmās sērijas un man jau likās, ka viņi pārāk ātri visam iet pāri. Reāli, tikai dēļ tām pirmajām epizodēm es viņu diemžēl atmetu…Animācija bija cool, bet man tomēr arī vajag saturīgu stāstu. Laikam tapēc man arī nepiesaistīja Demon Slayer.

Redzu, ka šis ir tavs pirmais post un tu nesen esi piereģistrējies :thinking: Lai mēs tevi labāk iepazītu, nekautrējies uztaisīt iepazīšanās postu :smiling_face: Post tēmā izvēlies “Sasveicināšanās” un tad jau brīvi pastāsti par sevi :full_moon_with_face:

@5umm3r
Stāsta temps kā tāds likās tīri ok, es novērtēju to, ka lietas uz priekšu virzās diezgan ātri, bet kad katru sēriju sejā met jaunas lietas, lai uzbūvētu mums to izpratni par to pasauli kā tādu un to visu jujutsu konceptu, tad ir baigā putra.

Par Demon Slayer gan piekrītu, pagaidām tālāk par pirmo sezonu arī neesmu skatījies, bet drīzumā plānoju to mainīt. Sākums baigi patika, bet uz beigām mazliet aizgāja neceļos.

Sasveicināšanās būs! Pagaidām mēģinu atcerēties kā strādā forumi, sen nav tādos būts :D

1 Like

Seriāla otrā sezona ir aptuveni savā pēdējā ceturtdaļā un seriālam šķietami ir bezlimita budžets. :D Te jau aizgāja kāda piektā pēc kārtas aukstbudžeta episkā cīņa pēc kārtas un mēs pat, šķiet, vēl neesam galvenās gala cīņas tuvumā. Nez kā būs pēc tam skatoties visu kopā, taču šobrīd ir ļoti vērts gaidīt katru jaunu epizodi.

Pirmā sezona arī nebija zemē metama animācijas ziņā, taču otrā ir soli augstāk.

2 Likes

Viss ko es teikšu par otrās sezonas 19. epizodi - RIP. Pa savam man gan bija vairāk žēl iepriekšējo RIP.

Iepriekšējais bij bišku smagāks

es beidzot pieķeršos otrajai sezonai - jau jūtu, ka būs insane gabals, huhu

2 Likes

Enjoy - there’s lots of action

Ir labs un nauda nav žēlota.

Nu jaunākā sērija arī kārtīgi iespārdīja

Cosmo Kramer Mind Blown GIF

vēl netiku, esmu 16 epizodē, bet already vnk faaaaaaak cik laba :raised_hands:

1 Like

Labākais moments bija Yuuji cīņa ar savu lielo brāli lol :D