Uzjautā jautājumu citam lietotājam

jā, es gribētu dzīvot tā periodiski visur. piemēram, gads skandināvijā, gads āzijā, gads amerikā, gads austrālijā utt.

ja tev būtu iespēja padzīvot pretējā dzimuma ķermenī uz kādu mazu periodu, tu piekristu? ja jā, ko tu darītu? :D

2 Likes

Jaa, masturbeetu

Kad pedejo reizi kaavies un kaa gaaja

2 Likes

2018 , septembris.Neteikšu ka kāvos ,mani vienkārši atštaukāja un salauza degunu, jautri gāja🙇‍♀️

Vai tev ir kāds talants ? Pastāsti to mums

Jā esmu dzimis aktieris, te sen sen biju stāstijis par to, ka gribēju iet uz augstskolu mācīties pirms 7 gadiem ( laiks ātri skrien lol) ja iet runa kā atklājās mans talants ļoti vnk, 12 klasē žetonu vakarā vajadzēja spēlēt lomu Lapsas (kūmiņš) nu un likās man savu lomu nospēlēju viss, bet te pēkšņi, direktore saka, kuram piešķirsim oskaru par labāko lomu nospēlēto? un te puszāle Dzintaram… Dzintaram… Dzintaram dodat!.. jopcik es biju šokēts, man vēl pēc tam visi skolotājo prasija, kur tu šo visu apguvi? Es tāds nekur ! datorspēles tikai spēlēju un skatos daudz daudz filmu.
Varu pastāstīt vairāk, bet domāju pietiks.

Vai tu kādreiz esi kāvies/usies dēļ puiša/meitenes?

2 Likes

Nope. Nekad nav bijusi meitene.

Ja tev būtu iespēja pārtapt par jebkuru dzīvnieku un dzīvot tā dzīvi uz vienu nedēļu, par kādu dzīvnieku tu pārtaptu?

I mean par kādu kam būtu vieglāk izdzīvot, ja iet runa par to ka tu pārtapsi un jau būsi džungļos, tad zilonis(I guess) zema iespēja, ka man uzbruks zvēri utt., un kkā jau pārdzīvot nedēļu varēs. Ja par citu zvēru uzbrukšanu, izdzīvošanu nav jāuztraucas, tad white tiger(just cuz man patīk, kā viņi izskatās)

Vai esi kaut kad mēģinājis/usi lietot narkotiskas vielas?

Jaa, daudz dzeru, ik pa laikam zaali uzkuriju un kad izeju no maajas iegrauzhu extasy : - )

Vai tev ir kāds dīvains ieradums, ko esi ieguvis/usi no spēlēm/anime, piemeeram, skriet kaa naruto

1 Like

Tikai teikt cringy WEEB tekstus ka Kawaii utt…

Vai ir kautkas ko nožēlo šī gada sākumā?

1 Like

Šobrīd tas ir, ka neesu produktīvāks kā es vēlējos būt. Par daudz tērēju laiku uz lietām kuras ir nekonsekventas.

Esi kādreiz saplēsis dzīvsudraba termometru?

Maza guļot slimnīcā, bungāju ar termometru pa metāla gultas maliņu, termometra gals sašķīda. Māsiņai teicu, ka nezinu kā tas notika, negribēju atzīt, kauns bija. :D

šī gada galvenā lieta, ko vēlies izdarīt?

Laikam atrast labāk apmaksātu darbu.

Ja būtu iespējas izvēlēties piedzimt par zēnu vai meiteni. Ko izvēlētos?

Bad boy 4 laif.

Kā tev izdodas (ja izdodas) tikt galā ar slinkumu?

Nekā :sleepy:. Labi, parasti ir ārēji faktori, kas neļauj pārāk ilgi slinkot, vai tā ir skola, vecāki vai draugi. Arī augsta atbildības sajūta liek kustēt mazliet veiklāk :sweat_smile:

No kā tev ir visvairāk bail/ kāda ir tava fobija?

man ir bailes palikt vienai.
klaustrofobija
Arahnofobija
Isolofobija
Kāda ir tava mīļākā filma?

Chungking Express

Kāds ir tavs long-term mērķis?

Atgriezties universitātē un šoreiz ar reālu mērķi iegūt reālu profesiju.

Kādu superspēju (superpower) vai spējas tu sev vēlētos vai kāda ir tava mīļākā superspēja?

1 Like

Visticamāk, ka teleportācija.

Kas ir tā lieta, ko sen esi vēlējies izmēģināt, taču joprojām neesi?

Atbilde: Hmmm grūti teikt - bet ir kārdinājums izmēģināt izpletņlēkšanu!

Jautājums: Šokējošākā anime/filma ko esi redzējusi/-is?

3 Likes

Anime nav šokējoša? Tomēr, Monster bija šokējoši labs.

Kādi ir tavas dzīves labākie sasniegumi līdz šim brīdim?

1 Like

Izdzīvot līdz šodienai un Gold Overwatch-ā. :joy:

Kad pēdējo reizi izlikties aizmidzis sabiedriskajā, lai nevienam vieta nebūtu jāatdod?

1 Like