Synced - Foruma saspēle

Da labi, vai tad neteici, ka tev ir dekstopa rtx 3090?

Nu tā viš i, RT taču normāli iedragā FPS. Also, neaizmirsti, ka man ir 1440p, nevis 1080p monitors.

j1

Nē, nu ok kaut kādos random fps testos kur divi objekti blakus kustas nu viens tā otrs tā, nu ja ļoti ieskatās, var jau saskatīt minimālu atšķirību, bet tas ir baigi vērojot un uzmanīgi uz abiem skatoties. Bet nu tas ir tik nebūtiski, ka pilnīgi vienalga.

I just don’t believe it.

1 Like

ok
Tas laikam priekš rūdītiem geimeriem tikai :smiley:

Spēle jauna, būs kaut kāds bugs, jo man ar bija pāris reizes kur random kā iefrīzoja.

Karoč esmu konstatējis, ka orbiteri rullē. Iepriekšējā runā bez orbiteriem nosprāgu, boss izvālēja, palika kkur puse HP, otrajā runā es sakačāju visus pieejamos orbiteru apgreidus un vnk skraidīju ap bosu un mani orbiteri viņu noēda nepilnā minūtē :smiley:

Kaut kā tagad pēdējā laikā neesmu izjutis, man liekas, ka tas bija kkāds background resource loading.

Varbūt, tieši sākumā bija tādi brīnumi, otrajā dienā, kad iegāju tur paspēlēt nebija gan tā.

1 Like

Ak tad tu jau 2 dienas spēlē :smiley:
Cik tev ir power savācies? PvP es nespēlēju vispār, PvE man šobrīd ir 2411 power.
Baigais aplauziens tikko bija - lai augmentētu modus, ir vajadzīgs resurss, kuru var dabūt tikai caur PvP :sob:
Why do they do this to me in every game…

Also, god dayum, bosi paliek arvien agresīvāki ar katru jaunu karti, tikko mani ar 2 hitiem iznesa, čalis izleca cauri durvīm, aizmeta mani pāri istabai, man 1 hp, es hīlojos, un viņš man ar kko iemeta :smiley:

Es nezinu, tagad neskatīšos. Es pirmajā dienā izgāju tutorial un PVE 1. Otrajā dienā PVE 2, 3 solo.
Kopā tur kādas 3h paspēlēju tikai.

Ūja, tikt līdz PvE 3 prasīja labi ja pusstundu, ja neskaita vazāšanos pa main hubu for exploration.

Es jūtu, ka būs jācarryjo :smiley:

Cik tad tālu tiki?

Tas bija ātri, ilgi nesēdu gan spēlē.

līdz saspēlei varbūt kādu reizi ieskriešu uz kādu stundu.

Es tikko pabeidzu PvE 7 un dabūju lv10. Power 2621.
Current time played: 5h 40m.
Pēc kkur PvE 4 paliek grūtāk, vairākas reizes katrā nomirstu pie final bosa. Bet labā ziņa tāda, ka pat ja nomirsti, tad savāktos apgreidus dabū paņemt līdzi, tā kā vienmēr ir progress.

PvE 8 prasa jau būtiski vairāk power, nekā man ir:
image
Pēc iepriekšējās pieredzes tas nozīmē garantētu nāvi pie bosa.
Bet loots ir labāks, tāpēc jāmočī.


O, pirmo reizi šitādu izmet!

AAAAnd yep, the first time I met the boss, he sliced and diced me in three seconds flat.

Motherfucker, it wasn’t even the real deal!

Gandrīz 6h pa dienu saraut :open_mouth:
Šodien svētdiena brīvāks laiks, paspēlēšu nedaudz pa dienu, lai neesmu tik atpalicis :D

Es domāju, tad šodien varam pirmo saspēli, @jurchiks, @Kristianux nāksiet, tad šovakar 21:00?

@Menestrels, @haachikooo , @Shadowrise, es nezinu kā jums ar laikiem, kurās dienās. cikos varat.

Vienīgi var tikai 3 cilvēki komandā.
Uz doto brīdi mums ir 6 cilvēki, tad jau var 2x3 paralēli kaut vai vienā laikā :D, nu var arī pamainīties savā starpā pa laikam.

3 Likes

Izskatās man būs jādara tā pat. Man tikai ir W3

Sīkums.

Sure.

Jā, vot, hz kā šajā spēlē ir ar party limitiem/power scaling.

1 Like

Vakar ātri noskatījos oveview, un bija minēts, ka jauni spēlētāji var strugglot ja draugos jau ir tālu progresējuši. Nezinu kā tas izpaudīsies

@jurchiks , tev spēlē ninkname jurchiks?

Tjipa jā, bet Epic niks ir jurchiks1. Es nezinu, kuru niku tur jāizmanto, lai pievienotu draugus.

Es hz vai es skaitos tālu progresējis. IMO nē, tā kā cerams, ka būs ok. Vpročem no biggie, varēsim spēlēt ez kartes, līdz jūs uzbūstošu līdz manam līmenim :smiley:

Nu pašā spēlē, protams.

image