Spēļu platformas

Tātad šajā tēmā apspriežam spēļu platformas (Datori un konsoles), to plusus un mīnusus.

1 Like

Potato pc = best pc.

6 Likes

1 Like

Oh pls, spēles > platformas un konsolēm ir labāki ekskluzīvi. Iesakņoties uz pc un tad braukt virsū tiem kas spēlê uz konsoles ir bs.

Man personīgi, patīk PC master race joks…
man vsp patīk tādi tīrie joki, jo tos viegli saprast @_@

1 Like

PCMR nav par braukšanu virsū konsoļu lietotājiem, bet gan par PC platformas popularizēšanu. Un būsim godīgi, bez platform exclusivity konsolēm nav nekā labāka par PC.

Offense is not given, it’s taken. Naksnīgā skorpiona bilde ir joks, kā tu to uztver ir tavā ziņā.

1 Like

Bet vai tad spēles nav pats galvenais? Tu jau spēlē spēļu dēļ, ne grafiku, fps un citu sūdu dēļ, ja tās ir labas un normāls fps ok, bonuss. Bet nu izmantot mah pixels un muh fps ir diezgan stulbi. PC ir sūdīga platforma tāpat, liela daļa pirāto,slikti porti, jo devi saprot ka pc nav tā vērts, ne visiem būs 1080p fps utt.
Joks vai nejoks, visa tā padarīšana ir bs.

Portus saak taisiit labaakus, jo firmas saprot, ka pc tomeer ir visoptimizeetaakaa platforma.

Un diemzheel lielaakaa dalja vairaak skataas uz grafikaam because a shiny turd is shiny.

Garaas debatees nesanaak shobriid iesliikt, jo neesmu pie pc.

Kas tagad tev nepatīk, jā man labāk patīk Pc, bet apakšā bildei bija mazs teksts, ka konsoles respektēju, jā arī daži porti ir drausmīgi bet ja es gribu es varu izmantot PS, Xbox vai Nintendo emulatorus un spēlēt tik pat labi.

1 Like

Thank You

Oh pls do tell more ko tu emulētu

Nu es emulējo lielāko daļu Pokemon,Mario,Final Fantasy,Ratchet and Clank series,Halo, Gears of War, infamous etc.

Spēles ir pats galvenais, bet ja spēle iet ap 20fps, tad tas ir vairāk glorificēts attēlu slideshow, nekā videospēle.

Kāpēc stulbi? Analoģija ar manga būtu attēla izšķirtspēja, ūdenzīmju klātesamība, tulkojuma kvalitāte. Anime analoģija arī ir izšķirtspējā, arī bitrate, subtitru vizuālajā un tulkojuma kvalitātē. Kas vainas, ja cilvēkam ir fps, izšķirtspējas, tekstūru kvalitātes, utt. standarti? Personīgi es neko paspēlēt zem 50fps nevaru, jo tas mani uzreiz sit laukā no experience. PC mani pieradinājis pie 60+ fps.

Mana Steam bibliotēka un vairāk kā 125 miljoni Steam lietotāju tev nepiekrīt. Kāda starpība, ka daļa pirātizē? Tie tāpat parasti ir sīči skolās, kam nav naudas. Kad pieaugs, viņi tiks pie naudas un sāks pirkt to, kas viņiem patīk.

Youtuberi un žurnālisti tam sākuši pievērst pastiprinātu uzmanību pēdējo gadu laikā, situācija ir ievērojami uzlabojusies. Jaunās konsoles tāpat ir praktiski ir PC savā uzbūvē. Neesmu ar sliktu konsoļu portu saskāries gadiem.

Kur un kad viņi to saprot? Spēles tiek portētais arvien vairāk. Fighting spēles pavisam nesen uz PC nevarēja spēlēt, tagad lielākā daļa saņem portus un Street Fighter V PC versija pēc profesionālo spēlētāju domām būs labākā starp visām platformām.

Nav tur nekāda bs. Tie ir cieti fakti. Ja konsoles neturētu gūstā populāras spēļu sērijas, tad nebūtu nekāda iemesla izvēlēties konsoli pār PC.

3 Likes

Damn, Pc spēlētājiem arī vel viens bonus nav jāmaksā par online spēlēšanu.

Domā visi velk tos ultra high 60+ kuri bļaustās par fps un grafikām? Var jau šo to atslēgt utt, bet tad daļa elitārisma nomirst. Man jau arī patīk smooth experience un uz konsolēm arī tad ir pieredzēts, bayonetta, metal gear solid hd kolekcija, forzas, skate3, fighteri utt., 20fps nav fun, bet reti kura ir tāda.

Man arī ir steam, bet steam suck, ja godīgi. Cik lielai daļai tās spēles ir no HB pa 1$? Vai nozqgtas ar walletiem vai iegūtas 4 free visādos promo etc un cik tiez uzspēlētas? Lielākai daļai tas library ir bezjēgā liels un turpina tās pašas mobas un cs maukt.
Laikam nemēğināji Arkham Knight, Unity utt.
Portēt portē, nauda jau patīk, bet cauri gadiem no lielajām kompānijām dzirdu hate par pc. Tas pats Laxlow show, kuru vadīja Lazlow no GTA spēlēm, kurām viņš bija producents, writer un veidoja radio šovus, cauri gadiem klausoties šovu teica par to pašu rockstar nostāju uz pc ka pirātisms sagrauj devu vēlmi priekš tās ko veidot un Red Dead Redemption ir kā protests pret to. #nvrfrgt
Tagad pat pc spēles uz telefoniem portē(xcom, this war of mine, valiant hearts, telltale spēles utt).

Joks tur ka pat īsti netur vecas spēļu sērijas, bet arī jaunas ip kas top un paliks ekskluzīvi.
Tl;dr piedrāzt visu un spēlē to kas patīk, uz tā kas patīk.

Pc side argument:
1.Uzbūvē Pc kā tu vēlies (var būt lētāk nekā konsole)
2.Japietiekami labu darbu izdariji 6-8 gadus nav jāuzlabo
3.Sistēmai nav limiti tāpēc Pc spēles ir lielākas
4.Steam sale, free games, (yo ho a pirates life for me)
5.Var spēlēt kaut vai spēles no 90.gadiem bez problēmām
6.Bezmaksas Online gameplay
7.Modi
8.RTS, MMO, MOBA

Diez vai pa 280eur saliksi ko labu, nezinu vai lielums ir kas labs, citām platformām arī ir sales un free gaems, 90to tu pat vari uz telefona, njā bezmaksas online nav slikti, modi ir gaumes lieta, rts arī ir citām platformām, mmo(though lielākā daļa ir sūdi, lineage 2 nvr forget, f2p viņai ir sūds), par mobām labāk neko neteikšu, sliktākais arguments pc geimingam.

Citos tredos ir vairāk offtopic, bet nu oh well

Ja ignore ka nav SSD var salik tādu ka velk GTA5 uz mid to high grafikiem, ja taisa mazu overcloking :smiley:

lolol, Lukij, Tev sanāk iedvest mīlestību…:D

2 Likes