Viedokļi par Epic Game Store

cik var ar to epicu ;_;

2 Likes

Mainstream

2 Likes

Ne vins vienkārši suka. xd

1 Like

Nuuu - exclusive content, labs sortiments un customer treatment. Nesākšu te debates, cuz nav tēma tam, beeet Steam kinda mirst a bit. In some ways.

1 Like

daudz var, cause free game.

1 Like

Jā, tikai veru vaļā tēmu ar cerību uz bezmaksas spēli, bet tad tas epics… Nav bezmaksas spēles.

1 Like

kā nav bezmaksas? nokavēji? or what?

Epic faila spēles nav spēles. Dab.

so you just hating on it. troll and stuff. okey.

Steam vajag konkurentus, monopols nav labs priekš mums.

Epik stora nav ta, kas ir sabazsts stiima, piem tie, kas ir jaunie useri tie jaa +/- izvelesies epikus, bet tie, kas lieto stimu vairakus gadus un aktivi peerk speles tie paliek stiima, lai epiki butu tik kruti, ka stiims vinjiem vajag vismaz, to kas kaa piemers ir mans profils stiima, (izrotaats) stima forums ar visvisadam funkcijaam un veel viskautkas.
Aatrakais kad epiki kljus tik pat kruti kaa stims, buus tad, kad es jau buushu aprecejies un mani beerni ies skolaa vainu es jau bushu vecumdienaas.
Ja viss tas buutu salikts pa gadu+ mums LV iedzivotajiem ieliktu baltijas regionu un lidz ar to speles mums maksaatu nevis 60 euro bet 20 vai mazaak, tad 70%, ka es paarietu pie vinjiem.

1 Like

da, pieņemu, ka redzi fortnite storā un dēļ tā heito xD Es neredzu citus iemeslus, viņš ir ok, no scam, free games. Stores pretty easy to use un nav piebāzts ar lieku herņu, kā steam.

Epic varbūt trūkst funkciju, bet it kā tam nav tādu problēmu kā bija Origin vai UPlay. + daudz visai labu bezmaksas spēļu.

Tas būtu labi mums, taču EU neļaus.

Vainu parveido savu stim kontu ka moscow boy un dzivo gandriz, ka vecajos latu gados.

yeah, right… Jums ka tik iedot kaut kādu spēlīti un skriesiet kur liks? Kādēļ man lietot epic failu? Kaut vienu iemeslu.

Exclusive spēles? Tikai Metro, kas ir pieejams arī citur.
Bezmaksas spēles? Knapi kaut cik sekmīgs mēģinājums dabūt cilvēkus klāt. Neteiktu, ka tās spēles ir ievērības cienīgas, kas saglabās tos lietotājus viņiem.

Es vienkārši neredzu jēgu, lai datorā turētu vēl kaut kādu random herņu, ja man viss vajadzīgais ir divās citās vietās.
Steam - populārākais starp visiem, lielākajai spēļmaņu daļai ir jau spēļu kolekcija viņā izveidota. Viegla sistēma un daudz iespēju.
Origin - viņu clients pašam nedaudz besī, bet viņiem ir ļoti labs piedāvājums. Lēta paka, kura sevī iekļauj 200 spēles, ko vari spēlēt veselu gadu.

i guess so.

nu jā, es piekrītu ka epiks ir baigie draņķi. jo redz kas notika ar shenmue 3. Visi jau noziedo naudu, preordero utt, uz steam spēlēs, bet pēkšņi E3 laikā tā spēle kļūst par Epic store exclusive. nu ok, pie tā ne tik epiks vainīgs bet paši veidotāji un izplatītāji. bet nu jā arī ar to metro un citām lietām pirms tam.
Un jā, tas ir tizli ka vajag tik daudz launcherus.
Bet es neesmu nekāds steam fanboys vai patriots. ja pc nebūtu mēsls un būtu normāli vieta, es tik pat labi tik pirātiski lejuplādētu, ja spēlei nav smukas lielas atlaides.

beigās es nevienu no šīm spēlēm nespēlēju jo pc ir mēsls. bet it free, why not geting it. šī brīvā lietiņa jau neizčakarē manu dzīvi.

Steam, Origin, Uplay, Dattle.Net, PlayStation, Xbox, Nintendo, Android, others… what difference does it make to me if you add one more - Epic. Man nav viedokļa. Games are games. Spēlēju kur gribu un kur varu. I just love games.

Es dabūju tur Subnautica bez maksas. And I love every moment of it. Tad vēlāk arī The Witness un Transistor ir spēles kuras arī gribējās dabūt. And got them for free. Yay. Man nav par ko sūdzēties izņemot to, ka laiks trūkst visu spēlēt. XD

Damn right. :D Haļavas dēļ nav grēks izveidot jaunu kontu citā servisā.

Steam piedāvā labu servisu, bet nu ne ko tādu kā dēļ būtu jāsaglabā lojalitāte tam.


Ja man būtu jāizvēlas starp visiem veikaliem no kura nopirkt spēli, izvēlētos gog.com. DRM-free un spēles var lejupielādēt no viņu mājaslapas.

3 Likes

Free shit is free shit!

2 Likes