Synced - Foruma saspēle

Spēle ir par brīvu, Co-Op. Komandā var spēlēt trīs cilvēki.
Par spēli neko daudz nemācēšu pastāstīt izgāju tikai ievadu ar tutorial, un tur kaut ko nedaudz solo.
Pa lielam nekā īpaša tur nav, parasti skraidi šaudi monstrus, priekš izklaides kādu reiz var uzspēlēt.

https://store.epicgames.com/en-US/p/synced
Steam viņa arī ir free.

Varētu mēģināt kādu foruma saspēli.

Jāizveido sākumā aptauja
Vai vēlies saspēli?

0 voters

Pēc tam padomās kuras dienas varētu.

Dvj. Uzlikšu arī es lādēties.

Tik sākumā ievads ar tutorial jāiziet, lai var sākt spēlēt komandā.

1 Like

sākumā gribēju kačāt Steam, bet steam ir maza, kuce. Tomēr padevos Epikam.

Ko ta steam izdarīja?

1 Like

Nesūta login kodu uz e-pastu. Caur steam suppot sūta, bet logojoties iekšā nē.

Nokačāju Epic launcheri, kamēr tas tiks līdz spēlēm, apdeitojas…

image
nerāda estimated time :frowning: Nerāda pat elapsed time :((( Fui.

1 Like

šodien diez vai paspēšu, bet in general yes!

image

Nice.

1 Like

Šodien arī neplānoju. Es domāju nākošnedēļ.

Ja būs vairāk kā trīs cilvēki, var sadalīt pa vairākām dienām, un laikā kurā var.

Jā, par saspēles laiku.
Tie kas spēlēs, būtu vēlams pierakstīt kurā dienā laikā var, vēlas. Es domāju varam sākt ar šo svētdienu(17 septembris) līdz svētdienai

Es varētu, vēlētos.
Svētdiena (17Sep) - sākot no 21:00
Pirmdiena (18Sep) - sākot no 21:00
Otrdiena (19Sep) - sākot no 21:00
Trešdiena (20Sep) - sākot no 21:00
Ceturdiena (21Sep) - sākot no 21:00
Piekdiena (22Sep) - nevarēšu laikam.
Sestdiena (23Sep) - Nevaru, ja vienīgi pēc 23:00, bet nu tas ne garantija.
Svētdiena (24Sep) - sākot no 21:00.

Tādā veidā kaut kāds grafiks apmēram sazimētos, kurās dienās var salikt pa trīs cilvēki.

Man pa lielam vienalga, kurā dienā un laikā, ja darbs kko uz sitiena neprasa, tad varu spēlēt. Ja visi citi tikai pēc standarta darba laika beigām, tad w/e.
Vienīgais šķērslis varētu būt manas acis; šodien pabiju ārā un ir problēmas ar fokusēšanos, tā kā nekāda dižā spēlēšana nesanāktu. Bet mēģināšu anyway.

1 Like

same, darbadienu/nogaļu vakari man der

1 Like

Tutoriālis vroģe iziets, esmu pie izvēles starp PvP un PvE. I say PvE all day every day.

Uzliku grafikas settingos Epic presetu un DLSS Super Resolution uz Ultra (nav ne jausmas, ko tas dara), man ir ap 150 FPS on avg, bet šad tad uz mirkli iefrīzo, it īpaši kad griežos apkārt, hz ko tā. Izslēdzot DLSS SR, avg FPS kkur ap 110, bet arī videokarte kļūst skaļāka… Laikam atstāšu SR ON. A kgan, ar SR ON bilde izplūdušāka, I guess Disabled it is then.

goyd dayum, that’s a lot of fps. sev iestatīju tieši tik lai tur 60 uz jauktiem, galvenokārt medium iestatījumiem

Well it is a 3090, no surprise really.

Anyway, izgāju solo PvE:


image

Pa lielam to summonu neizmantoju, viņš ir lēns un clumsy af, tikai pie pēdējā bosa ierubīju, jo tur pieprasīja.

1 Like

Tur ir pāris nice power ups, īpaši taunts

1 Like

Ar DLSS neekspermentēju, stāv default auto. Viss stāv uz hight. Ray Tracing ieslēdzu tikai. Fps lēkā no 100-130 pašā spēlē. Bet kur galvenā mītne, kur izvēlies spēli un atgriezies pēc cīņās tur vidēji ap ~55-85 , nezkāpēc, lai gan tur pat action nav.
Tas ja unlimted fps ieslēdz. Bet nu unlimited fps dedzina lieki kompi un atšķīrību neredzu tā vai tā, 60 fps uzliki spēlē limitu un ir labi :D

Ah shit, pārslēdzu uz DX12, bet izrādās, ka lai ieslēgtu RT, vajag pārstartēt spēli.

pepeconfused
Fo realz, check yo monitor settings! Not Windows display settings, but the monitor itself.

Update: ar RayTracing ir smagi, ap 20 FPS tupa skatoties uz peļķi… Izskatās smuki, bet literally unplayable :sweat_smile:
Update #2: ok, kkas tur nebija ielādējies, tagad ir ~60 FPS tajās pašās peļķēs. Still a huge drop.