Sveiciens visiem esošajiem Animeforuma cilvēkiem! ^_^

Ah gribēju tik izteikt pateicību visiem Animeforumiešiem, prieks redzēt ka šī vieta vēl aktīva un tik palielinās apjomā !
Ceru ka Animeforums eksistēs vēl entos gadus nākotnē un turpināt augt un palikt interesantāks, vairāk saietu un interesantu ideju realizācijas ^_^
Labs garstāvoklis, tādēļ gribēju izteikties un pateikt paldies !
Turiet buru servera administātori !
Pats šeit esmu tik pusotru gadu un tik uz dažiem saietiem aizgājis, bet tomēr.

I said all this in my broken Latvian… I’m proud of myself now !
Ofc writing in my broken English xD
image

12 Likes

Es atnācu tikai pirms dienas, bet es arī ceru ka šī vieta kļūs vēl populārāka. (^_^)

2 Likes

Ieteiktu uztaisīt iepazīsanās thred, lai cilvēki uzin kas tu esi un kādi mērķi.

1 Like

Laiks rādīs :’‘D bet man a bija pusgada atslodze no šīs vietas, but now I have returned and seeing the increase :’‘D
Es pievienojos ka te bija kkādi 50-60 cilvēki xD varbūt mazāk :’'D
Jup uzraksti to intro Lado xD

Es domāju, ka drīzā nākotnē būs tā, ka es pievienojos tavai grupai par LV dub animēm :wink:

1 Like

Kad tu saki tu pievienojies…
Tu arī gribi dublēt anime?
Man tā ideja ienāca prātā tikai vakar, tā kā man vēl nav viss izdomāts.
Jo man nav vieta kur varētu satikties un ierunāt.
Pagaidām būtu jāieraksta katram no savas vietas un es varētu salikt.

Un man iespējams māsa varēs palīdzēt, tā kā AnimeZupa iegūs meiteņu balsi. Tad vismaz nebūs man jātēlo mazu skolnieču balsis. XD

Jam meitene būtu liels pluss grupā jo kaut kā negribētos tur slēkt balss pārveidotāju uz female voice vai kaut kā tā.

1 Like

@Menestrels , @Kadiljaks

image

5 Likes

Tik jauki ko tādu dzirdēt. Tāda pozitīvisma deva.

Paldies @Menestrels par šo forumu :smile:

You know nothing… :smiley:

4 Likes

Esmu dzirdējis, ka kkā @DiviViens bija te iesaistīts, bet well… es zinu tik foruma jauno laiku vēsturi :D

Dievs un tēvs.

1 Like

@DiviViens Radīja šo forumu nevis bija kkā iesaistīts! Grrr :you_die:

2 Likes

Nu tad @DiviViens ir malacis ^-^

1 Like

Forumu veidojuši un attīstījuši ir visi staffi un lietotāji. Kāds mazāk, kāds vairāk.

Protams, es pieturos pie nemirstīgā Quatro cildināšanas. :smiley:
@DiviViens
@Menestrels
@Mr_Bunny
@m1raz

5 Likes

Labākais salikums. :D <3

1 Like

Jāpiemin, ka @Komanda pieņem jaunus biedrus. Ja ir interese, rakstat man. Šobrīd vienīgi amati nav standartizēti, lielā mēra katram pašam jāizdomā kā viņš var palīdzēt komūnai. Es, protams, varu palīdzēt ar idejām.

Paldies par atzinību! Prieks censties!

Kā jau visi saka @DiviViens ir zīmola radītājs un šīs komūnas tināns. Es esmu šeit pateicoties viņam. Tiesa es neesmu foruma idejas un nosaukuma radītājs, atskaitot to, esmu bijis viens no komūnas galvenajiem uzturētajiem jau kopš pirmās dienas un vairāk vai mazāk iesaistīts visur. Lietotājs nr. 2. un admins no pirmās dienas. :D

Ja Mārtiņš ir dievs, es laikam esmu demi-dievs. Ja tas tā strādā… :thinking:

Šie četri apokalipses jātnieki iekustināja foruma moderno izskatu. No paša vecākā duo te praktiski nekas nav saglabājies.

Nez, nez, gribas vairāk tautas.

1 Like

Tu labāk atdot man leader amatu, lai varu kādreiz mangu nopublicēt. :D

1 Like

Ehh bratuk! :D paldies ka pieklājīgi pieņēmi mani savā serverī =Discord. Un pievienojies AnimeForumam!

Danke , kaut gan sen neesmu tevi tur redzējis xD Beidzot tiku līdz 1k cilvēkiem :3 One of my goals have been accomplished !!
ja nemaldos mani te ievilināja viena cita meitene, kuru nemaz nezināju o.O Bet beidzās pozitīvi un šī vieta ir pietiekami interesanta : )

1 Like