Iepazīsti komūnu 2023 - Pirmais lietotājs, dievs, tēvs, @DiviViens!

Tā diena ir klāt! Šoreiz par sevi pastāstīs komūnas senākā leģenda, pirmais lietotājs un foruma radītājs. Jūsu uzmanībai vienīgais un neatkārtojamais @DiviViens!

Vairāk klausīšanās linkus kā Spotify atradīsi: Iepazīsti komūnu 2023 - Pirmais lietotājs, dievs, tēvs, @DiviViens! by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @DiviViens, @Kadiljaks, @Menestrels
Video un audio: @Menestrels

9 Likes

@Menestrels ko tu muldi ka spokos neko neliki :D Menestrels » Spoki.lv lietotājs

Mazajam jaukumiņam grūti pie divnieka dzīvot katru nakti jākopt miteklis :D

Hahahaha tumšais SAO periods :D

Lol atceros ka agrāk forumā ikonas bija kvadrātainas :D

Kādam mošk kāds screenshots ar veco foruma izskatu saglabājies? ;D

Vienīgā bilde, kas man ir saglabājusies.

Pēc tam nāca šāds dizains, tikai uzlabotāks nedaudz.

3 Likes

Nene, man ir grūti dzīvot pie mazā jaukumiņa, jo man ir jākopj miteklis! :D

Šito mēs labāk aizmirstam. :D

Noskatījos, reti mierīgs cilvēks, būtu vairāk tādu pasaulē…

1 Like

man liekas League un @DiviViens ir divas neadalāmas lietas ;D

also yeah, nenāk ārā jaunas sakarīgas survival spēles, jo šobrīd whole reality is on survival mode ;D

1 Like

Man daudz to saka. :D Esmu kinda low energy cilvēks, dzīvoju mierā un nevienam netraucēju. :D Esmu pret liekām negācijām, strīdiem utt. Miers = svētība. :herb:

Gribi pārbaudīt praksē? :D

atdalīt tevi no Lol’a? ;DD

Oj nē, tad man vispār nebūs ko spēlēt. :D

Es tur par to, ka nebiju Spokos pirms foruma. Kad sāku publicēt tulkotu mangu Spokos forumam jau bija kādi 2 gadiņi vai tamlīdzīgi un tur visi darbi iet ar “animeforums.lv” uzrakstiem. Tos gan Spokiem patika banot. :D

AYO
Es sāku uzmeklēt vecos epastus ar to meiteni, viņa postoja spokos zem LVAnime username un es vēl atradu @Jua. She knew her before I did. :D

Tikai caur LVAnime es uzgāju Danielu. :D

@Menestrels Pirmo AF linku redzu no 13. septembra.
Also, forums kaut esot izskatījies šādi. :D

Mums tur ar to meitenei nebija super labais kontakts. Es piedāvāju strādāt komandā, viņa piekrita, taču nekāda baigā komandas gara nebija. :D

De fuk :D Es taisīju kaut kādu interviju? :D waaaa? :D Es pat nezinu kas viņa ir :D
Fui kāds cringe bija spoku laiki man :D Bet žēl ka neatceros ne paroli ne log in :D

Man ar laikam šitais bija kad liku kaut kur saitu bet to varēja apiet liekot forumu kā informācijas avotu :D