Summer needs a New Phone

Sveiki mani tehno guru!

Es meklēju sev jaunu telefonu :slight_smile:
Meklēju un meklēju, bet Latvija izskatās diezgan skopa ar Linux oprētājsistēmām un ne-ķīniešu ražotājiem.
Ko es meklēju:
Ražotājs - ne-ķīnas
Atmiņa - 128 gb bus ok
RAM - standarta 4gb
OS - kaut kas ar Linuksu
Izšķirtspēja - HD+
Kamera - jo sliktāk, jo labāk. Var arī bez kameras :smiley:
Baterija - 4000+ mah
Tīkls - 4G
SIM - one
NFC/ bezkontakta maksājumi&lādēšana - no need

Kāpēc ar tik sūdīgiem rādītājiem? Izdomāju, ka gribu vienkāršu telefonu :) Sākšu uzņemt poleroīda bildes un lasīšu grāmatas :D
Kāpēc es neprasu dump phone? Well, gudrajos telefonos ir dažas sakarīgas funkcijas, no kurām būtu stulbi atteikties.
Ja kāds māk telefonu paņemt priekšā un viņā iebāzt kādu citu OS, tad droši rakstat, jo tas arī ir variants :grimacing:

2 Likes

I think that basically means no phone for you. Protams, ka var uzlīmēt “made in Taiwan” bet really, it just means “assembled in Taiwan”, tur iekšā būs Ķīnas detaļas anyway.

Kaut kas te ir: Top 10 non-Chinese smartphones of all time in 2023 | HT Shop Now
Beeeet es rēcu par to, ka tur lielākā daļa ir Samsung, un daži iPhone, un visi zin, ka tie abi tiek ražoti Ķīnā :smiley:

Bet nu vismaz Nokia G11 izskatās interesants.

Piedod nevaru palīdzēt. Xiomi ir cik cieši mani sagrābis savās ķepnās, ka pirkt citas firmas produktu roka neceļas.

1 Like

+10 social credit!

5 Likes

Es biju domājusi par OnePlus, jobtas no visiem telefoniem man bija pats mīļākais un jaudīgākais, bet vot viņā dabūt citu OS būtu noice…

Man iepriekšējais telefons bija OnePlus 3T, bija labs telefons. Bet tas taču arī ir ķīniešu, burtiski pa taisno no Ķīnas atnāca paciņa.
OS pārinstalēt it kā nevajadzētu būt nekādām problēmām, kamēr tev ir USB kabelis un pacietība.

No ko lai dara ka viņu prece ir latvju bāleliņam pa kabatai. Lai tak spiego, redzēs tik sēnes, vaboles and other stuff

1 Like

Nu kā lai tev pasaka. Hustle & get money!

Es pareizi saprotu, tu gribi ne android? Damn, tā tik būs hipsteru vai datoriķu teritorija.

3 Likes

Vai apple produkts.bet tie neatbilst citām prasībām

man ir iphone 13, līdz ar to vispār neesmu derīgs telefona lietotājs ;D

*iemesls kāpēc man viņš ir - kamera

1 Like

Ja mēs izlēdzam Apple un Android, tad atlikušajos no smartfonu fīčām pa lielam būs interneta pārlūks un epasts, jo tur praktiski nebūs aplikāciju.

1 Like

Selfies or normal photos?

Fairphone. Varēsi pati mainīt bateriju vai displeju kad pienāks laiks.

1 Like

normal photos of laif and things around me

2 Likes

Pēdējo reizi, kad sev ņēmu telefonu, paņēmu šo: Galaxy A32 4G. Uz to brīdi tas bija extra lēts un spēja izpildīt galvenās funkcijas - ieiet sociālajos tīklos. Neko diži vairāk man arī nevajag.
Samsungam ir plaša izvēle ar telefoniem, kāpēc neņemt to?

Pasūtīju OnePlus Nord pa 200 eur.
Pačolēšu vai OS var nomainīt💪

1 Like

Beigās paņēmi to ķīnieti, kuru gribēji no paša sākuma. :D

No viņiem neizbēgt :smiling_face_with_tear: Visi ne komerciālie telefoni vai nu eksistē Eiropas vidū vai nu Amerikā, un piegāde izmaksātu dārgāk par pašu telefonu :smiling_face_with_tear:

No amerikāņiem pie mums ir Pixel. No korejiešie Samsung, LG. Japāņiem Sony. Ražošanas procesā tie visi ir pabijuši daļēji vai pilnībā Ķīnā, taču ķīniešu softa uz tiem nebūs.