@Enemijs vajag jaunu telefonu - ieteikumi

Iepriekšējā pirmajā darba dienā nedaudz izmežģī potīti.
Šajā pirmajā darba dienā ieplaisā telefonam ekrānu :cry:


par brīnumu viss tomēr iet normāli xd

2 Likes

Man ir kolēģi Saldū kas par sakarīgām cenām labo

Tas tālu prom.
Bet on/off poga jau ar kādu pusgadu laikam nestrādā ;d nez vai tās viņi labo?
Bet nu reāli būtu jāpaņem jauns. Varbūt kāds lēts ķīnietis, jo tie visiem patīkot un esot labi.
Labi, tik ka šis nebija paša pirkts, bet brālis atdeva xd Laigan es noturēju pie dzīvības ilgāk, nekā viņš būtu noturējis ;d

Aizej uz jebkuru Baltic Data un pajautā kādam vai Saldus var paņemt telefonu salabot. Viņi ± visu labo

Manā lauku nostūrī nav tādas iestādes.

Ik pa laikam var arī nomainīt telefonu. Ja tav iepriekšējais ir gana vecs, jauns telefons varētu ievērojami raitāk strādāt, jo laika gaitā telefoni paliek jaudīgāki, ar lielāku atmiņu.

Man labi cirkulē Xiaomi telefoni, īpaši redmi 7.
Lēts un kvalitatīvs

Pagaidām man ir bijusi ok pieredze ar Xiaomi telefoniem. Kādus 3 gadus nolietoju Xiaomi Redmi Note 2 un tas vēl projām tehniski ir lietojams, lai gan tam ir sakrājušās ar nolietojumu saistītas kaites.

Meklējot jaunu telefonu Xiaomi tā pat kā iepriekš izskatījās pēc viena no pievilcīgākajiem piedāvājumiem.

Ja pareizi atceros, Xiaomi ierīču tirdzniecības stratēģija ir ierobežot savu peļņu 5% apmērā. Tā rezultātā cenas ir ļoti konkurēt spējīgas, piemēram, ja mēs salīdzinām piedāvājumu ar kādu korejiešu ražojumu - Samsung.

Xiaomi telefoniem ir labs iepirkums kura rezultātā labas cenas. Tagad pats domāju paņemt Redmi note 8 jo skatoties to cenas kategoriju neviens telefons netur līdz. Xiaomi ir tas pats samsun/huawei

@Menestrels Nu jā, bet es parasti vienkārši samierinos ar to kas ir.
2016 vasarā tik dabūju pirmo touch screen telefonu, kuru atdeva brālis. Pirms tam izmantoju Nokia ar podziņām ;d un iespējams būtu vēl izmantojis kādu laiciņu līdz saņemtos un nopirktu pats sev kādu tādu telefonu ;d
Toreiz senāk iespējams doma būtu par nexus telefoniem, bet iespējas ar nē, jo tie tomēr padārgi.


@Menestrels @NightScorpion54
Viens minēja ka šis izmanto Redmi Note 5 jau kādu gadu vai vairāk un ir apmierināts, bet viens cits laikam note 7 un ar saka, lai ņemot note 7.
Bet tai pašā laikā viens otrs runāja par to k20 pro jeb laikam ar mi 9t pro - izskatās jau nice, bet tik dārgāks nekā tie note 7 un 8. Tik man tā pop up priekšas kamera netīk un neiedveš uzticību, ja nu pēkšņi ieķeras kas tur xd

Bet kā ir ar tām jaunajām androīd Nokiām? they any good? Piemēram tā Nokia 8.1 ?.. cik manu tad tās īsti nemanu cilvēku rindās, tik darbā priekšniecei darbs nopirka jaunu telefonu kas ir Nokia 3.1, laikam. Bet arī ar ātru aci youtube uzmetot neko diži nevar manīt, kā pārsvarā kādi indiešu video ;d
so??

p.s. es tik no tehnoloģijām diži neko nezinu, es tik tā minu un saku xd

Es gan lietoju tikai Samsungus, daudz nedomāju par to cik maksā un kādas ir lētākas alternatīvas. Esmu tīri lojāls šim zīmolam, kas mani apmierina

noooo, iphoooone bbyy ;D

Fui disgustang

Reeeeeeeee. Vienīgie cilvēki kas nāk ar sūdzībām vai problēmām ir burtiski iphone user. Un no android puses veci cilvēki kuri pirmo reizi izmanto glaudāmo

Telefona izvēle atkarīga no tā ko tev vajag un ko tu vēlies. Mūsdienās lētie telefoni jau ir ļoti pieklājīgi. Visdrīzāk paņemot pat lēto, tu jutīsi lielu atšķirību.

Man patīk Xiaomi Redmi Note sērija, tie nav paši lētākie, bet tiem ir lielāki ekrāni un labāka izšķirtspēja. Ja es tagad pirktu budžetnieku, visdrīzāk paņemtu jaunāko Redmi Note. Lētākos modeļus jau varēja dabūt ap kādiem 140 EUR vai pat lētāk.

Var arī ņemt parasto Redmi, tas būs kompaktāks un lētāks. Tādu jau varētu dabūt ap 100 EUR. Tādi pavisam maz maku spiež un sasist arī nav pārāk sāpīgi.

Tas ir labs telefons, ja tu vēlies visas jaunākās un spicākās fīčas, taču arī vēlies pēc iespējas mazāk par tām maksāt.
Kā alternatīvu var arī paņemt Xiaomi Mi 9T, tas pats telefons tikai ar lēnāku procesoru un par 100 EUR lētāks.

Neko neesmu dzirdējis, taču Nokia sen ir pārdota un tagad piedāvātie telefoni ir parasti ķīnieši. Tas pats jau vien ir kas pārējiem.

1 Like

Nu es jau pārsvarā tik telefonu izmantoju, lai pasēdētu vienā otrā forumā, palasītu mangas internetā vai ar lejuplādētas telefonā, klausos mūziku ar austiņām, skatos youtube, un kādu reizi ar paskatos animes, multenes telefonā tajās adresēs.
Un kāda minimāla, reta komunikācija ar pāris cilvēkiem un kāda reta bilde nobildēta.

hmm, baigi lielie, jo man presonīgi negribas kādu baigi lielo telefonu.
man tas ieplīsušais ir samsung grand prime un man apmierina tā izmēri.

Bet ja neviens īsti nerunā par tām, tad gan jau tomēr švakākas par šiem pārējiem ķīniešiem? vai arī nevienam vienkārši neinteresē nokia vairs ;d ?


Esi gatavs maksāt 600-700 eiro pa s9 ;d vai tomēr pērc lētākus samsungus?

Esmu gatavs maksāt 600 - 700

XDDD S9 vairs nemaksā tik dārgi. Es savējo dabūju pa 550 Eiro kkad pavasarī. Tā cena noteikti ir vēl stiprāk kritusies pa šo laiku.

@Enemijs, izklausās, ka tev ir pieticīgas vajadzības. Ar pasēdēšanu internetā vajadzētu tikt galā visiem moderniem telefoniem.

Laika gaitā telefoni ir kļuvuši lielāki. Pat nezinu kurš šobrīd skaitās labākais “mazais” telefons. :thinking: Viena lieta ko var ņemt vērā ir tas, ka telefoni ir kļuvuši augstāki un ne tik ļoti platāki.

Varētu būt, ka vienkārši cenas un rādītāju attiecība nav tik karsta kā citiem ķīniešiem.

Gatavība maksāt negarantē naudas esamību. :D

Ļoti apzinīgi. Veiksmi aizstāvēšanā!

Pēc aizstāvēšanas sanāk dubult svētki. :D

1 Like

ātru aci uzmetu 1a, pie 662 maksāja.
bet uzmetot ātru aci lmt tad tur no 550 - 650 , pāris tās s9 versijas.
bet nu lielākā daļa jau noteikti sameklēs un nopirks citur internetā un pat pa lētāku summu.