@Enemijs vajag jaunu telefonu - ieteikumi

vari ko teikt par pocophone f1?

njem kkadu huawei p20 vai p30 lite tiri norm, lai neta sedetu un video skatitos :D

Iemetīšos pa vidam: Poco faktiski der geimingam, tur viņam nav līdzenieku par šādu cenu, taču tajā pašā laika pašvaka kamera un citas savas jēlības. Faktiski par šo pašu cenu (40eur piemaksa) labāks pēc daudziem parametriem. Teiktu tā - sabalensētāks.

Taču neteiktu, ka slikts.

Neesmu aizticis, bet ir dzirdēts, ka esot labs. Rupji skatoties tas ir budžeta telefons, kurā iebāzsts ātrs procesors. Ar tādu tev ātrāk atvērsies mājaslapas un aplikācijas, kā arī tam ir vairāk operatīvās atmīnas, kas ļaus vieglāk lēkāt starp aplikācijām. Nav slikti, ja vēlies piemaksāt naudu par mazliet ātrāku darbību.

No sliktās puses Pocophone F1 iekšā vairs nav jaunākais un ātrākais procesors. Gribētos redzēt jaunu modeli pa to pašu cenu, taču, spriežot pēc baumām, jauns modelis nav gaidāms.

Es tā pētu un tagad tik pamanu, tagad visiem ir tā ka baterijas iebūvētas?
Tā kā man vecāki telefoni visu laiku, es nemaz par to nezināju xd Likās ka tik dažiem tā ir.

Jā, vairākumam akumulatori ir iebūvēti.

Bet ja nočakarējas, kā tad tur ar apmaiņu vai kā ;d?
man te tam samsungam baterija nočakarējās, ātrāk lādējās ārā, nopirku jaunu un ok.
bet kā kā tad šiem? vai ar tie akumulatori ir baigi labie ka īpaši nenočakarējas?

Jāplēš vaļā korpus un pēc tam jālīmē ciet.

Viegli maināmi akumulatori vairs nav modē.

Es mainu aķīšus teikšu uzreiz Samsung nomainīt ir tāds čakars, bet iphone tik viegli. Iemesls kāpēc arī Samsung labāka ūdens izturība.

@d3monz man īpaši negribas to huawei telefonus.

@Menestrels bet kāds tieši tev ir? ;o

@enemijs kada vaina vinjiem? :D

Es dažus mēnešus atpakaļ gribēju pirkt Xiaomi Redmi Note 7, taču beigās nopirku Xiaomi Mi 9T. Pēdējā brīdī izdomāju, ka intereses pēc paņemšu kaut ko ar jaunajām fīčām, kuras nekad neesmu izmēģinājis kā AMOLED ekrāns, izbīdāma pašīšu kamera, pirkstu nospieduma lasītājs(piedevām šis ir iestrādāts zem ekrāna), vairākas kameras.

Man precīzi it neko no tā nevajag, bet es izdomāju, ka varu atļauties piemest simtnieku telefona budžetam un nopirkt kaut ko interesantāku. Galu galā telefonu bakstu katru dienu. Priekš Xiaomi Mi 9T Pro biju par skopu, būtībā tas pats telefons tikai strādātu mazliet ātrāk.

Par manu pieredzi ar Xiaomi Mi 9T runājot, it kā viss strādā un mani apmierina. Tiesa mans iepriekšējais telefons bija gaužām vecs un saplīsis. Gandrīz jebkas būtu uzlabojums priekš manis. Vienīgais sliktais ko varu teikt par Xiaomi Mi 9T ir tas, ka notifikāciju lampiņa atrodas neērtā vietā - telefona augšdaļā uz tās pašas malas kur sprauž austiņas. Kad to uzlieku uz galda tā lampiņa praktiski nekad nav man redzama. Banāla detaļa, bet es biju pieradis pie redzamas lampiņas.

mm. okey.
es te mokos un nesaprotu kuru labāk ņemt, jo ar kā minu es neko diži nedaru, kā tik izmantoju internetu un youtube.
savā ziņā sadalās grupās, tie kas 200-300 eiro note 7, note 8 pro, mi a3, vai pocophone bišk pāri 300, bet man sāk likties ka to tomēr nē, bet vai 300-450 kā k20/mi9t, k20pro/mi9tpro.
Un prāts vairāk sliecas uz tiem 200-300 eiro, jo man reāli tomēr nevajag dārgāku telefonu ar baigām tur fīčām un iekšām.

Bet es ar uzrakstīju tur vienam otram, kuru pieminēju te iepriekš, ka viņi runāja par k20pro un note 7. Minēju ka vairāk svārstos un 200-300 cenu un tad šis ieminas ka tad labāk varbūt ņemt Samsung Galaxy A50, jo tam esot amoled ekrāns.
Cik uzmetu aci tad tiem minētajiem 200-300 un poco ir lcd ekrāns, bet 9t un 9tpro ir amoled.
Viņš min ka tas a50 tīri labi iekrīt pa vidu un ir jēdzīgs (viņš pats izmantoja note 4 un tagad note 5 izmanto).
bet tas amoled ekrāns tad tāds baigi labāks un tīkamās nekā lcd ?

@Onii_chan varbūt tur ar vari minēt vai A50 ir nice vai tomer nē?

Nē. Cita tehnoloģija. Tas izskatās savādāk, tam ir ļoti piesātināta melnā krāsa, jo matrica var pilnībā izslēgt ekrāna melnās daļas. LCD viss ekrāns ir ieslēgt vai arī izslēgts. AMOLED gadījumā var būt ieslēgta tikai viena maza ekrāna daļa.
Personīgi teiktu, ka, piemēram, video izskatās neglītāk nekā uz LCD. Sajūta tāda, ka krāsas ir pārāk piesātinātas un ne tik balansētas salīdzinājumā ar LCD. Melnā krāsa lec acīs, jo tā ir ļoti melna.

uzmetot aci manu vienu neierastu lietu tam A50, austiņas jāsprauž apakšā, laigan es visu laiku esmu spraudis augšā savos telefonos ;d

bet tad Tev labāk gribētos, lai tavam mi 9t būtu lcd nevis amoled ekrāns? ;o

Ne gluži. Zināju ko pirku un esmu pieradis. Nav tā, ka paskatoties uz šo ekrānu gribas to nomainīt. Šis telefons mani nepārliecināja, ka AMOLED ir kaut kas labāks par ko būtu jāmaksā vairāk naudas, un tas ir viss.

ahhhh. baigais sviests beigās. ;d pārāk liela izvēle, it īpaši jau pat viena firma izlaiž sazin cik tur modeļus, un tā jau ar nav vienīgā firma.

Ja tu konkrēti izdomāsi cik daudz naudas vēlies atdot par telefonu, izvēles iespējas strauji saruks.

Kā arī, ja atver https://www.gsmarena.com/ kreisajā malā var redzēt kas šobrīd karsts.
image

Pēc pirmā saraksta laikam jau tad note 8 pro.
pēc otra lista note 7. Laigan varbūt ar beigās tomēr atsākt domāt par poco f1 xd
laigan tas a50 ar parādās abos listos top5 ;d
vispār ar biju uzmetis aci uz a70, bet tur cena pāri 300, varbūt varētu piemest, bet šaubos vai ir baigais jēgs.
laigan ar prātu čakarē tas, ka a50 austiņas jāsprauž apakšā nevis augšā, neierasti.
tā arī beigās nevar saprast kuru labāk iegādāties xd

Huawei dead for me jo nelauj parsut telefonus savadak fine.
Samsung ja nem tad tikai daargo galu jo budzet varianti vinem ir vairak naudas suksanai araa… plus viss softs ko vini taisa orentejas uz top modeliem un uzliekot uz kaut kada viduveja nezeligi bremze un nav organiski pielagots.Plus pa virsu visam vini plist.
Apple prieks freekiem :stuck_out_tongue:
kas paliek Xiaomi un OnePlus ja Xiaomi tiesam dara lietas jutas diezgan labi tad OnePlus bisku cel cenu un saak jau rasties jautajumi pret vinem savdak ari loti ok.
Pasam Sony patik vairak beet vini cena nav mana budzeta pargaju uz LG besi dazas mazas lietas bet prieks cenas un del labas skanas austinas esmu gatavs pieciest jo konkurentiem neka pat tuvu nav :slight_smile:
vel ir vivo xplay serija kas izskats intresanti bet kur dabut par normalu ciparu nezinu…
oppo zte lenova htc malina vel ir tadi underdogi
meizu un protams kas kinda konkure ar Xiaomi bet izskatas ka zaude.

1 Like