@Enemijs vajag jaunu telefonu - ieteikumi

Tu izdomā vai vēlies telefonu zem 200€ vai virs 200€. Ja zem, Redmi. Ja virs, A50 vai F1.

ja tā, tad kur labāk pirkt? … jo cik es skatu, man doma ir no 1a pirkt.

Virs 200. Es drīzāk prātoju vai virs 200 vai virs 300. Un izskatās ka doma vairāk grozās starp 200-300.
Jo manām vajadzībām nav vajadzīgs pāri 300 vai pat pāri 400 kā k20,k20pro vai ar pocophone, kurš arī man īpaši nepiesaista vairs dažās specifikācijās.
Bet ar nav domas par Redmi kas ir zem 200, jo tas švakāks, bet doma par Redmi Note kas tuvāk 200 vai pāris eiro mazāk kā 7 vai tuvāk 300 kā 8 pro.
Bet tad vienīgā atšķirība ir tas A50, jo tas tuvāk 300, bet ar to amoled ekrānu, bet 7 un 8 pro ar lcd.
Bija prātā mi a3, bet tam šis tas kas švakāk, tad nu to tomēr nē.
Laikam vairāk rāts sāk sliekties uz A50.
Bet nu pavaicāšu vēl vienai personai par šiem un tad ar nāksies pašam izlemt.
Paldies par palīdzību.

Es parasti skatos, kur lētāk. https://www.salidzini.lv/cena?q=Xiaomi+Redmi+Note+8 Ja bail pirkt no mazajiem jocīgajiem veikaliem, var apskatīties kurā no lielajiem veikaliem labākais piedāvājums.

Par to vai lielie veikali ir labāki, grūti spriest. Manā pieredzē lielie veikali mēģina tevi vairāk čakarēt, ja mēģini atgriezt preci. Cik dzirdēts tas pats 1A tik vienkārši neatgriež naudu par precēm, viņi dod veikala kredītu par preci.

Vienīgā elektronika ko esmu pircis internetā ir parastas veca tipa austiņas telefonam un tā ieplīsušā telefona baterija, abus no 1a. viss it kā ok, tik tās austiņas švakākas nekā tādas pašas mazā viekaliņā iekš rimi Madonā ;d

Vari varbūt minēt jēdzīgus mazos pārdavējus un jēdzīgus lielos pārdevējus !?

Es tik daudz neiepērkos, lai man būtu saraksts ar labajiem un sliktajiem. Kā arī parasti es maksāju saņemšanas brīdī.

Tavā gadījumā vienīgais ko varu iedomāties - varbūt tev sasniedzamā attālumā ir kāds RD Electronics? Cena tikai mazliet dārgāka, bet vajadzības gadījumā ir iespēja izvairīties no sūtīšanas - saņemt vai nodot telefonu veikalā.

Tuvākais 40 km Gulbenē ;d

edit: Laigan varbūt ar pirkt no RD, ja jau tās cenas ir līdzīgas tik pa pāris vai 10 eiro izmainās, un ja jau veikals ir pieejams pat ja 40km attālumā, un ja jau mini ka šie čakarē un 1a tā vairāk čakarē ;d

Visu lielākoties pērku 1a. Man patīk, ērta mājaslapa, laba apkalpe un plaša izvēle. Ja kkas slikts tika saņents, tad atbilstoši arī pats esmu vainīgs, ka izvēlējos tādu. Līdz šim par visu esmu laimīgs

Man 1A paslepus vienreiz pacēla pirkuma gala cenu par 1 vai 2 EUR.

Tas tā var būt. Preču cenas, kuras viņiem ilgi stāv mājaslapā nenopirktas, viņi neapdeito.

Man bija divreiz tā, ka pasūtīju preci kuras nav.

Bet nu. 1 - 2 eur nav daudz

Man tā mazliet nepatīk, ka mani krāpj veikals pat par dažiem EUR.

Kamēr es saņemu sevis izvēlēto preci dotajā cenas robežā - es laimīgs.

PIEKRĪTU! Nav laba prakse - šitā apšmaucot kādu pāris simtiņu viņi gūst normālu peļņu.

Personīgi man šitādi momenti ir pricipa jautājumi.

2 Likes

taa nu sanaca ka man jamekle jauns tefons mammai :( atcerejos sos saraksti…
Jaunas karalis redmi k20 pro F1 ir gazsts…
tirgus ir murgains…un es skatos tikai Redmi/Xiaomi oppo vivo

Ali 11.11 :) answer to all questions, panemt Xiaomi Redmi Note 8 Pro ar IPS LCD pa 180euro izsktas pec good deal ar mujtu tikai gamble…
AMOLED or Super AMOLED…next stage of madness…

Why?

Tas skaitās labākas kvalitātes displejs, man vecajam Samsung bija AMOLED displejs. Bet IPS ir labs, galvenais ar TFT displeju neņemt.

Nokia 3310

1 Like

Var ņemt, ja telefons maksā 20 EUR. :D

1 Like

Tads ir man tagadejam ieplisusajam samsung galaxy geand prime, kas ir kadus 5 gadus vecs. … tadus tak noteikti jedzigiem telefoniem vairs neizmanto, vai ne? … varbut tik kada random firma kadiem tiem zem 50 vai 100 $, vai ne. ;d

1 Like

Nu jā TFT drošivien būs telefoniem ar pogām vai kaut kādiem galīgi lētajiem :smiley:

Piekrītu!

Ļoti laba manta pa savu cenu.

Bet es ieteiktu šo. Darbā lieotāju, cik reizes kritis - viss strādā nevainojami! Viņam pat aizmugurējais vāciņš ir metlālisks. Tākā var izmantot kā pudeļu attaisāmo. vai nezinu - kā pannu. Pilnīgi nopietni rekomendēju. Protams, ja vajag nopietnākas fīčas kā piemēram, nezinu - kaķīšu video - tad diez vai derēs.

1 Like