Summer needs a New Phone

Man vienam Samsung bija rakstīts aiz vāciņa made in Chine by Samsung. Kaut kādam vecajam, arī pašam pirmajam made in Korea.

Tev kkas baigi pret Android? Tas vispār arī ir Linux, FYI.

1 Like

Viņi visi ir ar Linux kodolu, bet daudzi viņu kodi ir ar copyrigh un tiek manipulēti by company, kamēr visi open OS nav piesaistīti vienai ideoloģijai un ir brīvi no datu zagšanas un noklausīšanās.

Nu manā gadījumā laikam sanāk divkāršā kontrole. I samsung mani kontrolē, I darba IT kambaris

2 Likes

Nu un, ka copyright? Tas tak tev neko nemaina. Still free.

tiek manipulēti by company

You mean rakstīti?

Lielās kompānijas var izdomāt OS iebūvēt NFT…kas man biedē.
Papildus tam, es nevaru izdzēs daudz Android programmas, viņas ir “Super svarīgas” un sūta tev updates 24/7

watt

Turn off mobile data? Bet vispār, nezinu nevienu aplikāciju, kuru es pats nebūtu ieinstalējis, kura man sūtītu jebkādus apdeitus, izņemot Gmail, ofc.

Ar root konta privilēģijām gan jau vari. Izklausās, ka tev ir traka bloatware problēma.

1 Like

Tā kā cenu neminēji, šis atbilst visām prasībām. Purism– Liberty Phone

Lētāks variants: Purism– Librem 5

EDIT: Budžeta variants starp Linuxiešiem: PinePhone Pro Explorer Edition - PINE STORE

EDIT #2: Uz privātumu fokusēts Android variants: Shop | shop.nitrokey.com

2 Likes

Stilīgi telefoni, taču maksā kā mana labākā niere.

2 Likes

Nišas produkti parasti ir dārgāki par mass produced mainstrīmu.

Holy shit, those specs for that money!!! (konkrēti par Liberty Phone)
DiosMio
huh

Vispār, visi tie varianti baaaigi velk uz paranoju.

1 Like

Tikai USA ražotas komponentes tas, protams, ir nākošais līmenis. Īpašas drošības ierīču tirgu gan var saprast. Pat ja ir tikai iespēja, ka tas noderēts, priekš tā būs tirgus tā pat kā priekš mini dibenā paslēpjamiem telefoniem cietumā. xD

Muh Freedom costs money. :joy:

Nu ko, jauns telefons, jauna dzīve :D Sev apsolījos ka neiekačāšu FB, IG, SC, Pinterest un TikTok. Skatīsimies, cik ilgi izdzīvošu bez sociālajiem mēdijiem :D
Tomēr, lai sevi kaut cik turētu pie civilizācijas, man ir WhatsApp un Telegrams.
Ar Youtube vēl draudzēšos, bet centīšos viņu lietot tikai pie TV :kissing:
Spotify ar man paliks, because music is life

1 Like

Tad kādu OS beigās uzliki?

Lai jau tas Android paliek. Baigais čakars :sweat_smile:

Pag, pinterest skaitās kā sociālais tīkls?

Best of luck there! :saluting_face:

Šaubos, man liekas, ka tur pat komentēt nevar zem bildēm.