Par to vai Latvijā eksistē smartfonu "trade in" iespēja

Nevaru saprast, vai ir iespējama tāda lieta kā trade-up, jo man reiz viens čoms stāstīja, ka iPhone ir tā, ka reizi gadā samaksā 100€ un samaini pret jaunāko modeli, kas, obviously, ir izdevīgāk, nekā reizi 5 gados izmest 1500€. Vēl izdevīgāk, ja to dara reizi pāris gados, bet hz vai tas ir iespējams. Bet vai Samsungiem ir kkas tāds… Es atradu tikai 100€ atlaidi, ja nodod veco ierīci, bet nu cmon, tas ir garām.

Also, the AI features are actually pretty cool, AND most of them are local, i.e. running on the phone without internet connection, which is good.

LMT par manu Ābolu piedāvā šadu ciparu:


Nav sliktākais variants ja ļoti gribi upgrade, bet viņiem ir arī tā sistēma ka pēc 9 mēnešiem vari ņemt citu telefonu. Vienīgais tas ka jāpaliek viņu klientam! Nevar lēkāt katru pus gadu pie cita operātora, kā daži dara. :smiley:

Man skarbi, rāda, ka mans nepilnu gadu jaunais, ideālā stāvoklī esošais S23 Ultra ir vērts nu jau tikai 750$, un lai apgreidotu uz nākamo, jāpiemaksā 550$. Pie tam šis apgreids ir pieejams tikai Samsung US mājaslapā, Latvijā nav pieejams.

Karoč nē lol nau werc.

Trade in gandrīz nekad nav vērts. Manam divus gadus vecajam xiaomi vērtība nokritās par 65%

Pagaidām nav vērts skatīties Aruna video, viņš tikai atkārto atklāšanas saturu, un nav sācis pilnvērtīgi testēt funkcijas.

1 Like

Bruh, pa kādu summu tad tu viņu nopirki, ka 750 dolāri ir tikai daļa no cenas. Es nekad virs 300 pa telefonu neesmu un netaisos izmest. es nezinu kādiem fiziski neiespējamiem brīnumumiem tur jābūt iekšā lai es tērētu vairāk, faking ekrānam kas pats sadziedē skrambas vai lāzerim ar ko var uguni aizsākt, vai lidmašīnas režīmām telefonu transformē par mini reaktīvo lidmašīnu

My Gacha machine needs to be at peak performance! :triumph: :triumph: :triumph:
((tas un ja maina ik pa 5 gadiem tad nav tik traki))

1 Like

Tikpat, cik S24 Ultra tagad maksās (512gb). Izskatās, ka ceņņiks nemainās gadu no gada, kas ir pārsteidzoši - labā nozīmē -, jo ja tie telefoni kļūtu VĒL dārgāki…

Un jā, kā Guni jau saprata, es to telefonu nepirku, lai katru gadu mainītu, plāns ir to ierīci vilkt 5+ gadus, jo tik ilgi tam būs apdeiti (vai vismaz Samsung tā sola). Vnk tāda doma radās, redzot šo video.

tajā pašā laikā doma par telefonu, kura vērtību izdala uz potenciālo (optimistisko) lietošanas laiku, un iegūst 300eur gadā liek pārskriet šermuļiem. Paldies, es iztikšu ar savu 350 naudiņu xiaomi, kam solīti 4 gadi ar drošības atjauninājumiem.

2 Likes

Tad jau esmu buržujs ar savu xiaomi par 600€, kuram jau kādi 4 gadi ir :D

Sounds very reasonable to me

Katram savs budžets.
Ir jau arī tādi aptaurētie, kuri pērk parastu, pat ne top of the line, prastu Androīdu, kurš vnk aplīmēts ar dimantiem, un maksā par to padsmit štukas.
Manam telefonam vismaz ir jauda, spec sheet, un suports.

Anyway, es redzu, ka nupat jau atkal notiks lielā topiku griešana.

Manējais, pa krietni lētāku cenu, būtu izvilcis četrus gadus…ja es viņu nebūtu pasējis torņkalna purvā XD

Un šis, un citi gadījumi ir piemērs kāpēc dārgi telefoni nav man. Tad es pakāšu, tad man ir puša kabata un šis piedzīvo cik stāvu kritienu, tad pārlūzt. Neviens telefons man nav aizgājis " dabiskā nāvē" bet gan tāpēc ka esmu absolūts clutz. Dārgie man atmaksātos tikai ja es viņus nekad neņemtu ārpus mājas un turētu servīzē uz maza samta spilventiņa XD.

Tas tikai uz svētkiem :D
Nu man šis ir vienīgais pa īstam dārgais telefons :D

Literally, KĀ?? :dizzy_face:

1 Like

Man ir tieši pretēji, es ļoti saudzīgi izturos pret savu telefonu, tāpēc tam vienmēr lieku virsū wallet case, lai nekas ar to nenotiktu un nebūtu jāremontē. Manam iepriekšējam telefonam 6 gadu laikā tikai viens sīkumiņš notika, un tas pats pēdējā mēnesī pirms beidzu lietot - parkā sēdēju, noliku telefonu uz kājas, indusi spēlēja tur savu beisbolam līdzīgo spēli, bumbiņa ripoja manā virzienā, un es automātiski piecēlos, lai padotu bumbiņu, telefons nokrita un ekrānam pašu pašu stūrīti bik nochipoju. Bet to pat tā īpaši neieskatoties nevarēja pamanīt.
Visādi citādi tas telefons bija perfektā stāvoklī… pirms iedevu laukos un māsīca paņēma kā aizvietojumu savējam. Tagad aizsargstikliņš apskrāpēts. Bet vismaz wallet case piespiedu kārtā vēl ir virsū, tikai viņa šamo never ciet, bāž kabatā atvērtā veidā :face_with_symbols_over_mouth: :face_with_symbols_over_mouth: :face_with_symbols_over_mouth:

Caura kabata… un to ka telefona nav es sapratu tikai krietni vēlāk

Oh yeah, also, ir tāda lieta kā inflācija.
Iztērēju 1500€ pagājušo gad - to 1500€ vērtība pēc 5 gadiem būs būtiski mazāka, t.i. tērēt 300€ katru gadu ir dārgāk, nekā iztērēt 1500€ vienu reizi.

Kā piemērs:

image
Šis apzīmē, ka kaut kas, kas 2019. gadā maksāja 1500€, 2024. gadā maksātu 1778€, t.i. naudas vērtība ir samazinājusies.

Tā tad jau vairs nav caura kabata, tas faktiski saucās “kabatas nav, ir tikai caurums biksēs”.

To gan neapstrīdēšu

1 Like

Še nu ir ārā kameru tests

1 Like