Shoujo Shuumatsu Ryokou (少女終末旅行)

Nosaukums: 少女終末旅行 (Shoujo Shuumatsu Ryokou)
Sērijas: 12
Gads: 2017
Žanrs: Piedzīvojumu, Mistērija, Zinātniskā fantastika, Slice of Life

Apraksts: Anime stāsta par divām meitenēm, Chito un Yuuri kuras ceļo ar savu braucamrīku pa pēc kara apokaliptisko pilsētu kur vairāk neviens nav palicis, vācot noderīgas lietas un meklējot pārtiku un prātojot par to kāda varētu būt vecā pasaule.

Treileris:

2 Likes

Manuprāt šis ir masterpiece 10/10. Bija interesanti skatīties kā viņas dzīvo un uztver šādu pasauli kur vairāk nav civilizācijas un cilvēku, tikai tas kas palicis pāri no tās. Tāds pēc apokaliptisks Slice of Life. Man patika ļoti, pat pietrūkst šo sēriju, gribētu skatīties vēl.

Cerams būs arī turpinājums.

Cik esmu redzējis no tā, seriāls man patika. Šis ir viens no tiem lēnajiem un nosvērtajiem garadarbiem, priekš kura man vajag pareizu garastāvokli.

1 Like

Lasīju tikai mangu, bet lasot nedaudz parādījās vēlme arī noskatīties anime. Kā arī ir interesanti uzzināt kas tad ar viņām beigās īsti notika :D

1 Like

Mangā arī viss līdz galam nav parādīts? Manga taču ir pabeigta?

Jā pabeigta manga, bet tās ie vienas no tam beigām kuras pašas tev atļauj domāt kas ar viņām notika, nevis pasaka priekšā :D

1 Like

Ja paies vairāki gadi un nebūs turpinājuma Anime veidā, apsveru domu varbūt izlasīt Mangu :smiley: Gribas zināt kas tur tālāk…

A pie kā anime beidzās mož nemaz nevajadzēs lasīt to, jo nebija gara :D

Itkā pašas beigas nav adaptētas. Bet nu vēl var gaidīt varbūt parādīsies kādi jaunumi par turpinājumu.