Anime ko es šobrīd skatos

Tēma kurā tu vari pastāstīt kas šobrīd atrodas tavā skatīšanās sarakstā. Šī tēma paredzēta viena, divu teikumu atsaucēm par seriāliem. Vairāk ieraksti padarīs tēmu nepārskatāmu. Lūdzu, ievērojiet kārtību.

Gariem rakstiem paredzēta #anime kategorija. Nebaidies izveidot jaunu tēmu tajā.

Atsaucēm par sezonālajām anime atrodamas savas tēmas. Piemēram, Rudens Anime sezona 2016.

4 Likes

Pavisam nesen sāku skatīties Monster. Esmu labi ja noskatījies vienu ceturtdaļu. Skatīšanās ievilksies…

1 Like

Tulīt ar @Menestrels skatīšos Corpse Party

3 Likes

Forumā ir vēl viens Menestrels!? :scream:

1 Like

Nē šitas @Menestrels tulīt pievienosies

1 Like

Nesen sāku skatīt “Aoharu x Kikanjuu / Aoharu x Machinegun”, jo beidzot ir pieejama ar eng dub, bet anime nav īsti tāda, kādu es biju domājis un dubs nav tas foršākais, laigan arī uzmetot ausi uz sub nebija īsti patīkami.

Tad vēl iesāku skatīt “Texhnolyze”, jo šur tur redzot Mangas “Blame!” un “Biomega” nedaudz uzdzina vēlmi uz ko tādu tumšu un ļoti nopietnu ar futuristisku pieskaņu.

Vēl neesmu, bet laikam iesākšu ar skatīt “Claymore”, jo gribas paskatīties kaut ko ar asinspirti un anime ar tādu fantasy viduslaiku setingu nenāks par sliktu.

2 Likes

Well 2 reizi laizu cauri Digimon xros wars paraktiski esmu pabeidzis un ja vel joprojam.patik :slight_smile:

Skatos Redline. Lieliska filma, ko jau ne vienu vien reizi skatos.

2 Likes

“Gatchaman Crowds Insight” - jo jau kādu laiciņu beidzot ir pieejams eng dub.

“Hellsing Ultimate” - njā, sākums nav tas foršākais, “Hellsing (2003)” pirmā sērija bija daudz labāka un vēl šis tas, bet ap vidu normāli aizgāja, tad jau redzēs kā būs. Cerams, ka būs izklaidējošāk nekā 2003 gada versija.
Pēc tam jau ar “Hellsing: The Dawn” lūkošu, bet ar sub, jo nav dub :sob:

sorit pabeidzu skatities Concrete Revolutio: Choujin Gensou…noverteju ap 7 jo pirmas episodes ir vnk gruti skatamas un nav neka interesanta…ja nu vienigi intrese paradas pec 8/9 serijas lol time skip ik pa minutei liek stastam but neizprotams jo nav saprotams kad runa iet par pagatni kad pa tagadni un kad pa nakotni vnk liek paradities sejai wtf just happened?? Otro sezonu pat nedomaju uzsakt xD
Tagad cekoju Btooom! Tiku lidz 4 ep …pagaidam patik …spraigi sizeti un ineresants stasts kas nelauj skatitajam garlaikoties …lai gan MAL redzeju dazadas atsauksmes ceru,ka nebusu vilusies :slight_smile:

2 Likes

Jau kādas 2 nedēļas mokos ar “Drifters” sub veidā, pēc tam ir doma noskatīties ar eng dub. Pēdējā laikā nezinu ko skatīt, ir doma vairākas 2016. gada animes skatīt, jo vairākām eng dub drīz būs viss un dažām jau vēl pāris sērijām tik ir. Bet tomēr šodien ienāca prātā paskatīt kādas citas vecas sērijas, nu tad sāku skatīt “Serial Exsperiments Lain”.

Es nekad nesapratīšu cilvēkus, kas izvēlās dub… :grin: tas ir kā skatīties austrāliešu Top Gear… itkā ir, bet tomēr nebaudāmi :grin:

5 Likes

Perfekts salīdzinājums :smiley:

3 Likes

Parasti gan ir balis, kas neiet kopā, bet bieži es dub tieši izbaudu vairāk. Un nē man nepatīk austrāliešu Top Gear :smiley:

Neiet kopā ir ļoti maigi teikts :D

UN es nezinu vai Tev ticu :D

Protams, ka maigi teikts, bet nu daudzi anime, kurus skatos dub ir tik lai fona troksnis, tur pat ļoti kvalitatīvs sub nepalīdz…
Nāā, tas man nepatīk, Grand Tour ftw, lai gan daudz par samākslotu liela daļa vietu šķiet, bet nu tik un tā ir jautrs tomēr.

Yuri on Ice

2 Likes

Pašlaik lupīju

Pagaidām patīk, jā tracina nedaudz galvenais personāž (gribas viņam acis izdurt…), taču lēnām vērojama viņa progresija. Principā tas ir tas, ko gaidīju no One Punch Man, pasaules uzbūves ziņā, taču, šeit supervaroņi ir kā pasaules pamatadaļa, reāli supervaroņi, nevis pseido varoņi, kas minās uz velosipēda. Attiecīgi - OPM vairumā atgādināja super varoņu/ļaundaru cīņu maskarādes balles vidū, tad šeit principā ticama pasaule, kura ļoģiski attīstās, ir savs stabils, pat medicīnisks, pamat sun super cilvēki (jo visiem ir savi “maģiskie” elementi) ir ikdienišķa parādība. Pagiadām 7 batmani no 10

1 Like

Ah! Peec vairaak meenesha paartraukuma atsaaku skatiities animi un saaku uzreiz ar pashu labaako (taa vismaz izskataas). Un tikai pirmaa epizode…

2 Likes

Šis darbs man bija rekords, nodropoju trīs minūtēs! :smiley: