Anime rudens sezona 2016 šŸ‚

Vēlos jums uzdot jautājumu, ko jÅ«s Å”osezon skatāties? Ko domājat par noskatÄ«to?

Pats esmu paspējis noskatīties:
##Drifters
@Menestrels


##Shuumatsu no Izetta

##Bloodivores
1 epizode

##WWW.Working!!
pagaidām 1 epizode

##Mahou Shoujo Ikusei Keikaku
please kill me

##Occultic;Nine

1 Like

Occultic;Nine ļoti atgādina Monogatari sēriju.

Ko es panjeemu:



https://myanimelist.net/anime/30016/Nanbaka





Nevienu gan veel neesmu skatiijies, jo nav sanaacis laika.

Takā Ŕosezon īsti pat neesmu sācis skatīties jaunās turpinu tik divas jau zināmās skatīties :

kad viņi beigs spiest sulu no miruŔās franŔīzasā€¦

1 Like

LÄ«dz franŔīze kļuvusi par sausiņu. :smiley:
Pats seriāls nav nekas īpaŔs, tieŔi tas ko tu sagaidi no Ŕāda seriāla.

Drifters un ja, Yuri!!! on Ice. no jaunumiem.

Å Ä«s sezonas Free! :sweat_smile:

Šaubos, ka būs labs gabals, bet animes tēma ir visai interesanta :grin:

Pfft haha, es nezināju, ka Å”ai spēlei ir mini anime :sweat_smile:. Nezinu nevienu citu yaoi dating sim, kura laikā kāds tiek nodurts ar otra pārlieku aso zodu :joy:

Nav ne jausmas, pie kuras sezonas pieskaitāms, bet duh, protams, ka turpināŔu skatīties :sunglasses:

Mans :
žel ka nav Tg s3 : (


samēra liekas interesants stasts, bet tas asinis tho <3

skatijos iepriekŔejas sezonas tapec vnk turpinu

dažreiz ari Ŕim nav vainas

Å”o domaju prikola pēc skatÄ«Å”os, bet tomer aizrava

trailers izskatijas ok tapec skatos

man vnk patīk ikdienas chill un nekad nemaisās viena tada anime

tas pats kas ar Nanbaka, prikola pēc

Es neesmu huge Free! fan (nesaku, ka slikta, bet man kaut kā nepiesaistÄ«ja tik ļoti ^^" )ā€¦ taču Yuri!!! on Ice ļoti gaidu. :3 Ceru, ka es nebÅ«Å”u vÄ«lusies, taču izskatās, ka anime specafekti ir jau vērti skatÄ«Å”anai. :'3
(+ man dziļi sirdī paŔai patīk slidot >w< ) Visticamāk sākŔu skatīties tad kad iznāks pietiekami daudzas epizodes vai arī kad anime būs pabeigta & noskatīŔos vienā dienā ( tas ir tipiski man, jo man nepatīk gaidīt ) :smile:

Par Ŕīs sezonas Free! viņu nosaucu gan tāpēc, ka sastopams daudz meitenēm domāts fanservice (man gan nav nekas iebilstams, hehe.)

Bet jā, animācija vēl nav likusi vilties pagaidām, arÄ« stāsts ir pietiekami ieintriģējoÅ”s :blush:

1 Like

yh. par fanservice es varu piekrist :sweat_smile:
taču tas ir dabisks & paÅ”saprotams process, ja stāsts vai tēli, skatÄ«tājus super-piesaista. ^^"

Hmmā€¦ Å Ä«s mani kkā pievelk. Nu velk mani uz loli meitenēm ar super spējām. neko nevaru darÄ«t ar savu libido :D

2 Likes

Hmm kka veviens naf izlicis so
https://myanimelist.net/anime/33775/Soul_Buster?q=Soul%20bust
Sakums atgadinaja fate bet nu redzes kas bus talakā€¦

1 Like

Yuri on ice neredzēju nekādu Free visaz ne pirmajā epaā€¦tÄ«ri interesanta anime par grÅ«tu sporta veidu (atainojuma ziņā) Neredzēju, ka tur butu baigais naked boy fanservice lol

1 Like

well, i love it!:+1: