Mahou Shoujo Ikusei Keikaku

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku

jeb Magical Girl Raising Project

Jūs to jūtat? Loli maģija virmo gaisā. Vien no tām loli ir trap. Izaicinu jūs atrast kura tieši. :D

Stāsts ir vienkāršs, animācija pieņemama. Galvenajai varonei piemīlības netrūkst.
Šīs anime visumā par miesta populārāko mobilo spēli kļuvusi bezmaksas maģisko meiteņu rpg, kurā apmēram katrs 1000 spēlmanis kļūst par īstu maģisko meiteni. Realitāte tu vienkārši ieķīlātu savu digitālo dvēseli pašam nelabajam. Anime gan tu iegūsti maģiskās spējas un laid draudzēties ar pārējām pilsētas meitenēm. Protams, līdz brīdim, kad piemīlīgais spēles talismans nepaziņo, ka maģisko meiteņu štats tiek samazināts uz pusi un jums jācīnās par izdzīvošanu. Šosezon gan daudz battle royal seriālu.

http://www.dailymotion.com/video/x4t9k8p


First mahou shoujo down! Kādēļ es šo vēl skatos… :joy:

Izsaku līdzjūtību xDD

Paldies. :cry:

Seriāls strauji kļuva asiņaināks un psiholoģiski smagāks. Līķi krājas kalniem. Pārsteidz tas, ka vietējā miermīlīgās tautas populācija arī tika samazināta.

Visā visumā viduvējs seriāls ar Madoka Magika pakaļdarinājuma pieskaņu.

1 Like

:3:

Bet, ja godiigi, tad visas shaada veida animes buus ar Madoka pakaljdarinaajuma pieskanju.

1 Like

Ko līdz mēģināsi izveidot maģisko meiteņu žanra dekonstrukciju, nāksies krist šajās lamatās. Patiesībā, kad seriāls novēršas no galvenās varones, Madoku gana minimāli jūt. Šajā seriālā visas maģiskās meitenes ir samērā dažādas, variē vecumi, motīvi un spējas.

Nu, pa lielam atrast kaut 80% originaalu shovu muusdienas ir tuvu neiespeejami. Jo viss jau ir dariits. Atshkiras tikai nianses.

1 Like

Kvalitāte ir galvenā mēraukla pēc kuras novērtēt seriālu mūsdienās.

@Menestrels - iesaki? jo titulbilde mani absolūti neuzrunāja, bet Tavs info par traģēdiju liek man apsvērt domu, ka būtu interesanti noskatīties?
cerams, ka saproti, ka esmu liela Madokas fane uuuun tdļ es ļoti heitoju pat C.C

Man bookmarkots ir, tikai es Ajinu vairāk skatos, šai pat iespēju nedevu, bet kad dzirdu par blood and violence, tad jau ir jāuzmet aci

1 Like

Baigo ieteikumu nevaru dot. Skatīties var, it īpaši, ja ir vēlme pēc šādas anime, bet ne vairāk. Dažiem varoņiem seriālā ir traģiska pagātne un tos piemeklē traģiski notikumi. Interesantākā seriāla sastāvdaļa ir varoņu dažādība un to uzvedība. Piemēram, galvenā varone ir liela ideāliste, cita varone primāri nodarbojas ar noziedzīgu darbību, vēl citai vispār viss vienalga.

Vari mēģināt, ja tev nav ko citu skatīties. :D

Tā apjoms ir visai pieticīgs. Liela asiņu festa te nav.

1 Like

Sāku skatīties. Nav slikti!

Nu ko seriāls beidzies. Nav slikti, nav slikti… Neteiktu, ka vēlos turpinājumu, bet tajā paša laikā es izbaidīju šo seriālu.

Noskatījos, man patika. I like them dark. :smiley: