Mahou Shoujo Madoka★Magica

apskats
(Daniels) #1

#Mahou Shoujo Madoka★Magica
jeb Puella Magi Madoka Magica, Magical Girl Madoka Magica

Žanri: Drama, Magic, Psychological, Thriller

Viens no tiem seriāliem, kuru vajadzētu vismaz pamēģināt noskatīties. Izskats ir mānīgs, šī nav kārtējā maģisko meiteņu anime. Tajā atradīsies daži visai negaidīti pavērsieni. Apvienojot negaidīto sižetu ar izcilu mūziku un dizainu, te veidojas kaut kas ievērības vērts.
Sērija sastāv no viena seriāla un trim filmām. Pirmās divas filmas ir īsāks seriāla atstāstījums ar mazliet uzlabotu grafiku, toties trešā filma ir tiešs seriāla turpinājums.

Stāsts grozās ap meiteni vārdā Madoka. Madoka bez raizēm pavada savu ikdiena ģimenes un draudzeņu lokā līdz noslēpumains radījums, Kjubejs negaidīti piedāvā noslēgt ar viņu līgumu. Ja viņa piekritīs pieņemt maģiskās spējas, Kjubejs izpildīs vienu meitenes vēlēšanos. Visai labs piedāvājums, vai ne? Tik labs piedāvājums, ka pat maģiskā meitene Homura cenšas no visiem spēkiem apturēt Madoku un neļaut Kjubejam noslēgt līgumu.
Nevaru pārāk iedziļināties sižetā, jo uzskatu, ka tas varētu izbojāt pieredzi. Viss seriāls ir caurvīts ar drāmu un periodiskām cīņu ainām. Visām meitenēm ir tumšā pagātne ar kuru tās cīnās un vēlēšanu piepildīšana nenes tām laimi.

Mūzka šajā seriāla ir ļoti spēcīga. Sākot ar enerģētisku cīņu pavadījumu un beidzot ar bezrūpīgu ikdienas un ar ilgām pildītu dramatisko mūziku. Šis ir no tiem OST, kuru pēc tam varēs arī paklausīties vienu pašu.

Vizuālā daļa arī neliek vilties. Spilgts dizains, dažādīgi pretinieki, episkas cīņas. Katra maģiskā meitene un pretinieks izceļas ar unikālu izskatu un spēju komplektu. Šaušalīgs Kjubejs. Tik ieskaties tam acīs:

Tas visdrīzāk jau ir visai acīmredzams. Man seriāls patīk. To vērtēju gana augsti un iesaku noskatīties.


https://myanimelist.net/anime/9756/Mahou_Shoujo_Madoka★Magica

4 Likes
#2

Dizaina ziņā Kybejs visvairāk nepatika, jo kad es uz viņu skatos tā uzreiz pirmā doma ir… ausis ausīs :smiley:

1 Like
(Daniels) #3

Vienas no tām nav ausis. Kuras tieši neviens nezin. :smiley:

1 Like
(Daniels) #4
2 Likes
#5

Bet tāpat brrrrr… :tired_face: nepatīk man tās ausis :smiley:

(Daniels) #6

Galvenais, ka viņš tev uzdzen šermuļus, lai arī kāds būtu iemesls.

#7

Šermuļus jau neuzdzen tikai baigi baigi lielu nepatiku gan uzdzen :smiley:

(Daniels) #8

Uz vienu bridi novērsies no šī visuma un velāk konstatē, ka ir iznākusi jauna mobīlā spēle un maģisko meiteņu skaits četrkāršojies.

2 Likes
(Princess Nikita) #9

Tik vienigi…

3 Likes
(kristiana) #10

oh c’mon o.o

#11
1 Like
(Yunikko) #12

Varbūt būs kādreiz jāpamēģina noskatīties, bet kaut kā viņa neliekas vilinoša :thinking:

Pirmā un otrā filma ir vienkārši recap seriālam vai kaut kas tur ir savādāk, jo MAL rakstīts tās filmas ir alternatīvas versijas, tad jau jābūt kaut kam savādāk?

(Daniels) #13

Cik atceros, pa lielam pirmās divas filmas ir seriāla atstāstījums.

Šis seriāls ir slavens ar to, ka te tiek dekonstruētas maģisko meiteņu anime klišejas. + dizains, mūzika, animācija ir pieklājīgas.