魔法少女 俺 jeb Mahou Shoujo Ore - mini - ieskats

Tā kā es saslimu un man negribas gatavoties eksāmenam, tad es iegāju mājaslapā svaigas anime meklējumos. Izlasot šī brīnuma nosaukumu, mani uzķēra uz āķa ziņkārība. Noskatoties pirmo sēriju un izslaukot asaras (grūti saprast no smiekla vai bēdām par manu talantu atrast dīvainības) es nolēmu, ka ir jādalās ar šo šedevru.

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/anime/1439/91893l.jpg

Episodes: 12 (pagaidām redzu 4 tikai, pārējās procesā)
Studija: Pierrot Plus
Žanri: Fantasy, Magic, Comedy
Reitings: PG-13

Stāsts par 15 gadīgu Uno Saki kura ir newbie idol, samīlējusies labākās draudzenes brāli, kas ir populārs idol. Tad kādā dienā viņa sastop yakuza veci un uzzina, ka viņas māte kādreiz bija burvju meitene, bet šitas vecis bija viņas talismans. Kad viņas mīļotais čalītis tiek nolaupīts, un pie tam to izdarīja rozīgas muskuļotas radības ar it kā vāveres (man neizskatījās pēc vāveres) galvu un astēm, tad viņa nolemj glābt savu dārgo, kļūstot par burvju meiteni. Problēma tāda, ka viņa kļūst par burvju čalīti rozā kleitiņā un viņas saldumiņam rodas interese pret viņa princi rozā minikleitiņā! Kas vēl drausmīgāks - viņas labākā draudzene iemīlās viņas “burvju meitenes” formā un arī kļūst par burvju čalīti, glābjot savu mūža mīlestību. Ja jūs vēl neieintriģēja šis apraksts, tad meiteņu menedžeris izrādās ir baigais burvju meiteņu fans un viņš nolemj viņus pārveidot par idol grupu.

Anime nav no labākajiem, taču man radīja daudz dažādu emociju. Es gan smagi situ pierē, gan raudāju no smiekliem, gan viebos no klišeju lietus, tāpēc nolēmu izveidot mazu aprakstu.
Sižets: Nu nav viņš unikāls. Šeit nav ko meklēt. Klišejas pa labi, pa kreisi, pat iespļaut nav kur, lai netrāpītu kādai, bet viņas ir tik fantastiski attēlotas. Tomēr galu galā tipiskais “demoni slikti, draudzība un mīlestība uzvar”. 6/10
Animācija: Meh, esmu redzējusi labākas. Standarta, nav nekā īpaša. Augstāka atzīme, jo man krāsas patīk. 7/10
Personāži: Tā kā anime nav līdz galam izgājusi, tad grūti vērtēt, bet prognozēju ka nekā baigi dziļa nebūs. Ir normāli… Vienīgais tur kaut kāds baigais stāsts briest attiecībās, tāpēc pagaidām tāda balle. 7/10
Kopā: 7/10

Velns, es noskatījos pirmo epizodi un ticiet man - es noteikti skatīšos līdz beigām. Tas absurds kas tur notiek, haoss un vispār pati ideja sit pa pieri visam “mahou shojo” virzienam. Īsi sakot, laba parodija. Viss ir ātri, klišejiski, bet tajā pašā laikā tās klišejas ir tik neparasti attēlotas. Veči- vecs yakuza guy ir sasodītais talismans! TALISMANS? Kur ir lidojošas peciņas ar cute balsīm? Nope, te tādi tikai ir demoni. Es nezinu, man patīk šitas darbs.
Cerams, ka spēju Jūs ieintriģēt un būs par ko runāt! :pusheen:

2 Likes

Noskatījos 1 epizodi… un biju diez gan vīlusies tajā animē :persevere:

Man žēl, ka tā notika. :sweat_smile: Tomēr es brīdināju, ka anime nav no labākiem un tajā pašā laikā izpildīju savu darbu-ieintriģēju.
Es personīgi skatījos absurda dēļ. Vērojot kā visi Mahou shojo žanta stereotipi lūzt no komiskās puses, nevis no tumšās (Madoka) kaut kā sildīja manu saslimušo organismu. Beigu beigās man patīk neparastas lietas un dīvainas anime.