Shuumatsu no Izetta

#Shuumatsu no Izetta
jeb Izetta, The Last Witch

Tikko sācies seriāls un pagaidām visai labs visās ziņās. Šī stāsta notikumi norisinās alternatīvā Eiropas vēsturē. Cik daudz tur ir no patiesības vai realitātes pagaidām grūti teikt. Skaidrs tikai viens, Vācija atkal zirgā. Animācija neliek vilties, tā ir visai krāšņa un detalizēta. Laiks rādīs kas notiks ar kvalitāti seriāla gaitā. Pagaidām izskatās pēc daudzsološa piedzīvojumu seriāla.

Treilerī redzami daudz sprādzieni un pusplika meitene, kura lido uz prettanku bises. Cepuri nost autoriem, tas raisa interesi. :D Un viņiem pat to izdevās paskaidrot un ievietot stāstā.

1 Like

Pirmā epa bija lieliska. Gana laba grafika.

Neko vairāk par plakanu alternative ww2 pasauli negaidīju, bet laikam būšu kļūdījies. Patīkami pārsteidza. Cerams, ka turpinās tādā pašā garā. Vienīgais tie valstu nosaukumi nedaudz liek pasmieties…varēja jau atstāt orģinālos :smiley:

  1. epa…opining song not bad, but not good too. Un tad moments, kad Polijas teritoriju nosauc par Livoniju…rage quit -10/10…un tad moments “two girls flying on a rifle”…im confused about this one now -.-

uuun lidmašīnu ložmetēju skaņas ir kā no kāda sci-fi…really disappointing…

http://i.imgur.com/0lIeLHC.png

Nevar būt, tiešām!? :joy: Viņa turpinās izmantot lielo stroķi kā pārvietošanās līdzeklis. Tādu kaujas raganu es negaidīju.

Atskaitot to pirmās divas epizodes man visai patika. Noskatījos ar interesi.

Jauna veida fanserviss. Lai gan cik nu jauns… Vairāk teiktu, ka ielikts negaidītā vietā.

Nu tā…nelieku lielas cerības uz šito vairs. Bet skatīties skatīšos ja nesāksies galīgi murgi.

Vāciešu pusē arī parādīsies ragana jājam uz vēl lielāka ieroča. :D

Zinot japāņus par to es nebrīnītos :smiley:


Kaut kas šajā skatā man nepatīk.

Nometu. Vienkaarshi negribeejaas vairs skatiities. Paaraak garlaiciigs gabals.

Pa vienai epizodei mierīgi var skatīties. Varbūt ja mēģinātu visu seriālu noskatīties vienā reizē, tad apniktu.

Pēdējai epizode nav ne vainas. Uzmanību aizķer.

Nez… Biju novilcis, domaaju skatiishos, bet vienkaarshi iestaajaas apaatija uzreiz. :smiley:

Ok. Es neskatos šo anime… (vai ir interesanta? Varbūt man sākt skatīties? :slight_smile: )
Bet man tie zobeni(?) izskatās tik ļoti ielīmēti tajā kadrā. Tur kaut kas nav ar ēnām un krāsām…

Noteikti vari pamēģināt skatīties. Šis ir viens no sezonas stiprākajiem seriāliem, kaut vai tīri attēla un mūzikas dēļ.

Tie ir pīķi. Kadrs ir no action scēnas un redzams tikai pāris mirkļus, tādēļ kvalitāte nav tik laba.

hm… nu oki! ^^ pamēģināšu paskatīties

Es zinu… es speciāli atradu to epizodi un noskatījos to mometnu… still. Nedaudz pārsteidza. :'D

Varbuut. Varbuut… Bet apnika, jo paaraak leeni viss notiek.

Vot noskatijos tikko līdz pat 11 epizodei (pēdējā, kas iznāca) un sakat ko gribat, bet tas ir tīrākais plagiats no Valkirijas hronikām. Pie tam tika izlaista prelūdija, kurā galvenie varoņi braukāja ar Edelveisu un mūms pa taisno iesmēreja otrās arkas kopiju. Raganu un palēnām atkāja visuma settingu, kurš, teikšu atklāti ir visai premintīvs. Sižetiskā sastāvdaļa ir vājākais, kas vien ir atrodams. Bet ir kaut kas, kas glābj šo anime. Soundtrack, kas izpildīts ķēcerīgā ansambļa stilā ar kara motīviem paredz, ka anime vienkārši tiks skatīts. Nepamatots ecchi, protams veidos savu auditoriju (1.att.). Pamatā, šo darbu veido neveikls ecchi, vigla drāma un spēcīgs soundtrack. Par sezonas hītu nesaukšu. Otro reizi skatīties vēlmes nav, bet pirmo reizi skatīties bija visai interesanti.

  1. att. Karaliene un ragana apspriež uzbrūkumu nācistiskās Vācijas kuģim un tūkstošu cilvēku, kas dzīvo ostas pilsetas nāvi.

Jautrākais, ka atradu šo darbu pavisam netīšam. Meklēju pēc tega “karš”, jo vajadzēja atrast anime uz šo tēmu un uzduros raganai, kas ar prettanku bisi lidojās pa vaciju un mētā raķetes tās tehnikai. Protams, labi pazīstot Japāņu mentalitāti (necik) es secināju, ka tas ir kārtējais bullshit, kura līmenis būtu salīdzinams ar Japānas reklāmu, bet neskatoties uz absurdu, kas parādās šajā darbā, es viņam lieku godīgi nopelnīto 7. Atņēmot balles par plagiātu no manām mīļākm Valķīrijām (tur pat ļaunas meitene izskatās līdzīgi…) un par visai vaju sižetu, es lieku 6.

Neiesaku tiem, kas fano uz kara tematiku. Te nebūs visādu karatehnikas nosaukumu bāšana sejā un precīza WW2 automātu kopoja. Te pat nav visai vēsturīski patiesi notikui.

Iesaku ecchi faniem, ka kvalitatīva ecchi paraugu un tiem, kam patīk fantasy un alternatīvā realitāte.

1 Like

Nesaki viss, ecchi cienītājiem šajā seriāla būs pārāk maz ekšena.