Anime un mirstīgi cilvēki

Vai kaut kas mēģinājis parādīt anime draugiem? Kā tas pagāja?
Es kādu gadu atpakaļ centos paskatīties owari no seraph ar draudzeni un viņai nepatīka :confused: very awkward T_T
Piedodiet par kļūdam, eksāmens tuvojas bet es kā biju bērnudārza līmeņi ar latv.valodu, tā palieku T_T

Kādēļ neveikli, ka viņai nepatīk? Varēji vēl pateikt, ka kaunies tā dēļ… :laughing:
Daudzi mani draugi zina, ka skatos, dažiem pilnīgi vienalga, citi to reizēm piemin, nekas neveikls, kaunīgs or smth. Nezinu, ko tu tur pārdzīvo. :sweat_smile:

Nu, vajag raadiit kaut ko labi, nevis viduveejiibas. :smiley:

3 Likes

Haha :joy: īsti draugi ja viņiem vienalga :joy:
Nu tad es nekaunējos bet tagad ja kādiem bērniem skolā patīk anime viņa kliedz ka mūms jākļūst draugiem :roll_eyes::face_vomiting::joy:

Jā…bet viņa saka ka viņai patik TIKAI par vampīriem un tas bija vienīgais anime ko es atcerējos :no_mouth:

Shiki daudz labaaks

1 Like

Galvenais speet par sevi pasmieties un tad nebuus jaakaunas.

1 Like

Pffff, lielākā daļa zin, ka skatos multenes un nevienam īsti neinteresē tas :smiley:

4 Likes

Pa lielam visiem vienalga, istabas biedrene ar mani anime filmas dažreiz mēdz skatīties. :sweat_smile:
Vienu reizi viņas puisis par mani kādam stāstīja - “viņa tur skatās kaut kādas trakās multenes un pārģērbjas, viņa pat izkapti kaut kādu trako bija uztaisījusi, paga, parādi viņas instagram”. Labs priekšstats par mani noteikti :joy:

5 Likes

paldies :grin:

multenes :joy: jāsaka paldies ka ne hentai :joy:

1 Like

hahaha :joy:

Viss, ar ko saistās anime priekš cilvēkiem tgd ir tik hentai un beibleidi :expressionless:

1 Like

Parasti visiem vienalga ka skatos, shis vareetu buut labs : ^ )


?

3 Likes

Nav gluži ar anime saistīts, bet ar tās kontingentu. Vēl tais laikos, kad Unicafe bija nesen atvēries, mums ar manu draudzeni tā vieta patika, tādēļ izdomājām parādīt šo vietu pārējām kursa biedrenēm… Šis notikums beidzās ar traumu uz mūžu un nerunāšanu par to :sweat_smile:
Īsumā, parastos cilvēkus traumē viss, sākot no star wars grāmatām, beidzot ar Yugioh spēlējošiem jefiņiem, kuri cenšas piesist skaistākajai meitenei kanti :joy:

5 Likes

Esmu mēģinājis brālim un draudzenei rādīt anime. Neteikšu, ka nepatika, bet paši neskatās. Draugi dažreiz pasmejas - klausās metālu, skatās anime un lasa grāmatas, bet tiešām jāpasmejas par sevi. Zinu čali, kas skatās anime un nokrāsoja rozā matus. Visi smejas, bet vienalga par to nav jākaunas

2 Likes

Tagad man parādījās interese - izstāsti :smiley:

1 Like

Ar mani pārsvarā tas pats, daži zina, ka man patīk, bet tā baigi nevienam neinteresē un neviens baigi nepiemin to. Un vēl dažiem arī patīk… Esmu mēģinājusi ar draudzeni skatīties, cerējusi, ka viņai arī iepatiksies, pa cik viņas puisim arī patīk šādas lietas un viņa pati gribēja pamēģināt, bet tā baigi nekas beigās neizdevās. :sweat_smile:

1 Like

Jau izstaastiija.

1 Like

Es gribu detaļas 0_o

1 Like