Anime un mirstīgi cilvēki

Nekā smieklīga man nav.
Reālajā dzīvē nav īsti kam ieteikt.
Tātad bišk šķībāk no tēmas, bet arī uz to pusi bišk.
Vienā spēļu forumā ir vairāki anime heiteri. Viens pēkšņi ir pamēģinājis un viņam iepatikās. Prasījis vairākas reizes ieteikumus. Saka jā jā ok, bet beigās skatījies ko citu.
Cits heiteris no garlaicības prasīja, ko skatīties, bija gatavs skatīties animi pat. Viņam mājās mētājās “Spirited Away” dvd. Noskatījās, nav heitereis vairs. Ieteicu Black Lagoon, iesāka, bišk paskatījās, jo sāka strādā un nebija laika skatīties multenes vairs.
Viena persona gribēja iesākt skatīt animes. Vairākas stundas nočakarējos, lai atrastu viņai piemērotākas un pietam ar krievu dub. Divas iesāka, līdz galam nenoskatījās.
Viena cita, kura sen sen skatījās, gribēja atkal paskatīt, ieteicu Deadman Wonderland, teica laba, bet beigās tā arī nenoskatījās pēdējo sēriju.
Viena cita prasīja kur Death Note noskatīties, iedevu linkus, tā arī nenoskatījās.
un vēl vienu otru reizi laikam bija šis tas.

Reāli vairs negribas nevienam anime neskatītājam neko ieteikt ko skatīties. :expressionless: lai iet di***!

2 Likes

A kā pats uzzināji par šo visu un šo visu uzsāki??

1 Like

Es šeit nevēlos visu rakstīt un kopēt, lai neaiziet pavisam offtopic.
Es vienkārši ielikšu linkus, kur esmu to pastāstījis. Pats jau Tu arī tad tur beigās vari iepostot un pastāstīt.

kā uzzināju par šo forumu - Kā Jūs atradāt AnimeForums.lv? - #98 by Enemijs

Kā vispār iegāju animēs - Pirmā anime, ko noskatījies 🍎 - #78 by Enemijs

2 Likes

Ja kāds anime neuzskata par multeni un pilnā balsī kliedz, ka nekāda multene nav, tad uzreiz tas cilvēks ir zudis manās acīs :smiley:
Bet nu jā, hentai nemaz nav manos plānos :smiley:

1 Like

Nemaz nemēģinu cilvēkus pievērst reliģijai vārdā anime. Ja pats kaut kādā veidā pie tā nenonāc, nu tad pats vainīgs, vai nu zaudē kaut ko vai arī tieši iegūsti. Jo to tiešām nevar zināt vai tā niša parautu vai nē.

1 Like

ļauņi tev ir draugi :open_mouth:
nu ka saka it’s their loss :open_mouth:

taču spēj kaut kādā mērā atbadīt vai pat sabojāt anime “garšu”, pārāk specifiska anime…

Labāk, lai ko es nemēģinātu izdomāt, tomēr sākt ar klasiskajiem Mijadzaki darbiem vai vispārībā ar pilnmetrāžām - pirmkārt vieglāk sagremot pēc laika, stāsts tiek pansiegts vienā reizē, pietiekami laba animācija. Pie tam, krietni draudzīgāks formāts, tas pats Mijadzaki = Jap Disney, protams ir citi labi metri. Ja cilvēkam patiks, viņš paskatīsies citas metrus un tad jau pāries uz seriāliem.

1 Like

tas laikam ar visu izskaidro… xD

Galveno jau izstāstīju :smile:
Hm, bišk jāpakustina smadzenes, lai atmiņas izkratītu… A, pirmais “jaukais” pārsteigums tikko ieveļoties Unicafe iekšā bija pilnīgs gaisa trūkums. Pēc tam jau nabaga nepieredzējušās meitenes ieraudzīja dīvaini ģērbto kontingentu, kuri spēlēja kārtis vai dejoja pie Just dance. Spēle ir jautra, bet jāatzīst, no malas skatoties droši vien liekas visai smieklīgas visas tās neierastās deju kustības, un nabaga pārkarsušo cilvēku nespēja tās pareizi izpildīt…
Pēc tam apsēžoties pie galdiņa, mūs ievēroja Yugioh cilvēciņi,kuri, lai viņi man piedod, izskatījās pēc stereotipiskajiem nūģiem :sweat_smile:. Viena no mums jau tā bieži vien nespēj atkauties no pielūdzējiem, bet negaidīju, ka arī šai vietā kāds mēģinās ko pasākt. Neatceros, vai viņš ko garām ejot ko teica, bet atmosfēra bija cringy af :sweat_smile:.
Paņēmām šotiņus (kuri bija tiešām lēti, vismaz kāds labums :sweat_smile:). Būtu jau viss ok, ja manējais un vienas dradzenes dzēriens negaršotu pēc Ajax…
Vēlāk viena kursa biedrene pirms šotu iztukšošanas izdomāja paskatīties plauktos un uztaisīt pret viņu “diskriminējošas” bildes ar Star Wars grāmatām, manu ausaino cepuri un saulenēm ar uzrakstu “10 years of WOW”.
Protams, visai ātri visas notināmies, un vēl dažreiz šī reize tiek pieminēta kā viena no briesmīgākajām vietām, kur esam bijušas.

1 Like

Taapeec mums beidzot jaaaiziet uz to Go Exanimo. No aarpuses izskatiijaas tiiri shiki.

Nāk atmiņā tā viena reize…

Pilnmetrāžas nav tā sliktākā izvēle ar kuru mēģināt kādu pievērst patiesajam dzīves ceļam, taču veiksmīgs rezultāts tā pat nav garantēts.

Bet tomer draudzigakais formats. Tomer var meginat iebarot pseido anike, tadejadi amuļķojot prātu cilvēkam. Sveiciens Avataram.

Tas strādā tikai, ja tava jūrascūciņa jau ir pasista uz amerikāņu multiplikācijas ekšeniem.

1 Like

Avatārs bija pirmais, animeveidīgais seriāls ko es biju noskatījies… Būs vēl jonaskatād tad par Korru, jo tā jau ir legit anime

Taa pati anime vien ir.

Nē, avatārs nav

Multene, anime… Viens un tas pats.

Nē!! Tur ir riktīga atšķirība!!!

2 Likes

4 Likes