Drifters

#Drifters

Šis seriāls šosezon jāskatās! Mans šīs sezonas gaidītākais seriāls. Tā mangu sarakstījis Kouta Hirano, Hellsing autors. Jau labu laiku gaidu to, kopš lasīju mangu un redzēju priekšskata video vienā no Hellsing Ultimate filmām. Laikam seriāla izveide ievilkās, jo pagājuši jau vairāki gadi kopš tā izreklamēšanas. :D

Galvenokārt ceru, ka vizuālā daļa nepievils, jo tas varētu izbojāt šo darbu. Sižetu būtu ļoti grūti izbojāt, jo seriāls smagi balstās uz cīņām. Nepārprotiet tur ir sižets, pat vairāk nekā varētu šķist pirmajā brīdi. Ideja ir tāda, ka pazīstamas vēstures personības tiek mistiskā kārtā izrautas no mūsu dimensijas un iemestas citā ar fantāzijas kanoniem pildītā visumā. Mijiedarbība starp personāžiem sniedz daudz ko, kā arī drīz vien atklājas lielākas stāsta arkas. Pagaidām tajā pārāk neiedziļināšos. Pats pa sevi, seriālā nevajadzētu trūkt asinspirts.


Forumā arī atrodama mangas tēma:

3 Likes

Patika, patika, patika…beeet hvz kas būs tālāk :smiley:

Viss sapratnei vēl nevajadzētu būt. Izbaidi mistēriju. :D

Are you drunk? :smiley:
Man vienkārši bail, ka notiks tas pats, kas ar Kabaneri. Sākumā spožs un kruts, beigās ar savu sižetu izgāzās kā veca sēta. :smiley:

Hype is only thing which flows trough my veins.
Šeit ir stipri stiprāks dizains un personāži. Sižeta kvalitāte atkarīga no tā kā jeb kurā vietā beigsies seriāls. Neatbildēti jautājumu baidos paliks pāri.

Šaubos, ka no šī seriāla sagaidītu kaut ko ļoti labi sižeta ziņā. Hellsingā vienīgais, kas bija labs ir action, pārējais meh. Var jau būt viņš labosies un izveidots ko savādāku. Atliek vien cerēt.

Ļoti labu sižetu no action seriāla šā vai tā nevajadzētu gaidīt.

jau likās pazīstams nosaukums. Tagad sapratu, ka bija arī filma or smth. žēl ka stāsts atkārtojās…

Eh, Liekas Tāda…
Es nezinu, jāpaskatās vel vismaz 2 epas

Fascinee Drifters animaacija. Neteiktu, ka unikaala, jo atgaadina 2D Street Fighter IV, bet atshkiras no ikdienishkaa.

1 Like

So, kāds skatās Drifters? (Ja tā to sauca)
Es redzēju viņu iekš unicafe, un man tiešām ļoti patika kā tas izskatijās, bet es gribu zināt, vai anime ir interesanta ;D

Man personiigi patiik. Vairaak deelj taam vesturiskajaam figuuraam un bezkompromisu slaktinjiem. :smiley: Arii OP ir izcili labs, iipashi animaacija.

Super.
Ir jau zināms cik epizodes viņai būs kopumā?

Divpadsmit. Info par veel sezonaam shobriid nav.

Perfekti, tieši tik cik man vajag!
Paldies.

Pašreiz solās vizuāli labākā anime šajā sezonā. Vēsturiskās personas un vēl medieval kaujas (tiem kas kaut cik zin Japānas vēsturi) ir vnk bumba.

Šī bija laba epizode.

3 Likes

Cik daudzi ir ievērojuši, ka labie personāži pārsvarā ir Japānas izcelsmes, savukārt pretinieki praktiski eiropas izcelsmes…

Pagaidām vismaz man, anime rosina visnotaļ neviltotu deja vu sajūtu. Ne tikai animācijas ziņā, bet gan personāžos, notikumu attīstība. Kaut kā tas viss izskatās kaut kur redzēts. Ak nu ja - Hellsing. Autori gan slinkas maitas bijušas. Protams animācija (kura šeit praktiski neeksistē, jeb ir pārsvarā kustīgas bildītes) ir stilīgi, pats pasaules iekārtojums un sižeta galvenais motīvs ar ir interesants. Vien nelaba sajūta ir - viss iet uz to, ka beigās varētu būt episka cīņa vai tml., taču iepriekšējā saskare ar autoriem liecina, ka var rasties pārdesmit miljoniem atombumbu spēcīgs sprādziens zem dibena.