Mazais divi-viens anime bloga stūrītis

Man no vecā foruma vēl ir daži ieraksti šai tēmai, bet neviens viņus tāpat nelasa. :smiley: Tu esi pirmais. :forever_alone:

Izklausās interesanti gribētos tiešām vel tādus no tevis.

Es lasīju, kad viņi nāca laukā :smiley: Par vienu pat vecajā strīdējāmies man šķiet :smiley:

Es tev bīju rakstījis par kaut ko ko teici, tas laikam tad bīja tas čats, kuru tajā laikā pārsvarā tik lietojām… :smiley:

1 Like

Eu @DiviViens Gribi sacirst

Te viss ir pārāk saspiest vienā tēmai lai kaut ko normāli komentētu. :frowning:

es arī palasītu. Nu un diskutēt ir labi. :slight_smile:

Mani pirmie sezonas iespaidi.
Šajā sezonā ir vēl kādi 3 darbi, kuriem sekoju līdzi, bet par tiem mazliet vēlāk.

All Out!!

Sižets gan vēl miglā tīts, lai gan dažas lietas jau tagad ir skaidras. Seriāla dizains izskatās pēc yaoi, cerams, ka sižetiski šādi joki netiks attēloti.
~ Mazliet vēl pasekošu līdzi.

Cheating Craft

Divreiz īsāka epizode nekā gaidīts. Vilšanās. Idejiski man patīk šādi izveidota sistēma, bet pati nereālā čītošana liekās diezgan garlaicīga. Ceru, ka turpmāk būs vairāk oriģinalitātes un neaizrausies ar nebeidzamām pildspalvu kaujām.
~ Mazliet vēl pasekošu līdzi.

Drifters

Dizains it kā labs, tēlu dizains super. Par tālāk notiekošo vispār nekādas sapratnes. Baigi arī neizrāva.
~ Varbūt vēl 1-2 epizodes un tad jau domāšu, ko tālāk iesākt ar viņu.

Nanbaka

Patīkama komēdija. Dažas lietas jau paspēja izbesīt, bet jācer uz interesantiem notikumiem, nevis tupu sēdēšanu (izlaušanos) no cietuma. Ceru, ka arī visu sēriju garumā nemeklēs šo aizdomīgu cilvēku X.
~ Turpināšu skatīties.

Occultic;Nine

~ Sezonas pirmais atmestais seriāls. Pārāk haotisks.

Trickster

Šis seriāls manu uzmanību spēja pievērst, tomēr nespēju iedomāties, ka sižets varētu būt labs. Ļoti iespējams, ka notiks tas pats, kas ar BUNGOU STRAY DOGS.
~ Pēc 1-2 epizodēm domāšu, ko darīt tālāk.

1 Like

Tu tikai pēc tam nesūdzies, ja šo neviens nekomentēs, jo to nav iespējams komentēt. :sweat_smile: Pat ne seriālu daudzums ir trakākais. [spoiler] nevar iezīmēt.

Labāk tā, nekā 100 cilvēki sūdzētos, ka esmu kaut ko pateicis priekšlaicīgi. :smiley: Oh well…

Būtu labāk runājis par seriāliem to tēmās, tur tieši nav pamata pretenzijām.

1 Like

Veidot 10 seriāliem katram savu tēmu, lai ierakstītu 2-3 teikumus? :scream:

Raksti vairāk par 2-3 :smiley: Un pagaidi tās 3 epas kamēr iznāk.

Vēl kāds to papildinās ar pāris teikumiem un nebūs ne vainas. Vismaz tev šobrīd ir attaisnojums rakstīt maz, jo seriāli tikai tikko sākušies. :smile_cat:

Tieši tādēļ tie ir piermie iespaidi. Īsumā par redzēto. Pa lielam tas viss ir vienkārši atrakstīšanās līmenī, lai varu ielinkot tad, kad kāds prasīs, ko no šīs sezonas skatos. :smiley:
Iznāks vairāk epizodes, varēšu vairāk rakstīt vai atmest. :smiley:

Ko jūs viņam piekasaties, Cilvēks izpaužas savā tēmā kas tik pat veca kā pats forums. Jums kas Abiem nepatīk tad ņemat un paši veidojiet savas tēmas.
Man patīk ideja ka varu uzzināt pa vairākiem seriāliem īsas domas vienā tēmā, nevis lasīt 30 rindas garus tekstus kur lielums informācija ir latviskots MAL.

Te kādam slikta oma. Mēs abi rakstam tēmas un tajās nav latviskota MAL.

1 Like

EJ gulēt xD Piekasīšanās ir normāla lieta, no kritikas mēs augam! Un jā MAL tekstus es nevienā savā review netulkoju.

Šodien pabeidzu pēdējo Naruto epizodi (no tā, kas pašlaik ir). I want more. ;_;
Lai gan palikšu uzticīgs bleach un teikšu, ka tas settings bija labāks, Naruto tomēr kā seriāls ir labāks par visiem lielajiem. Šis seriāls arī sadragāja manu sirdi kādas 5 reizes. :confused: Maz atceros no stāsta, jo principā vienīgais seriāls, ko tagad skatījos bija šis (nonstop), bet pats akšons bija labs.
Nu ko, tagad laikam jāķerās klāt Dragon Ball.



1 Like

https://cdn.meme.am/instances/62856918.jpg

1 Like