Mazais divi-viens anime bloga stūrītis

Hehe, kā pēc virsraksta var jau noprast, es izveidoju savu mazo stūrīti, kur subjektīvi novērtēšu anime, kuras būšu pabeidzis skatīties ( nekādas sen skatītās nepublicēšu ). Kādēļ tā? Pirmās emocijas un domas pēc noskatīšanās neatkārtosies, vēlāk uz to atskatoties, arī uzreiz pēc noskatīšanās ļoti labi atceros, kas tur notika. :smile:

Centīšos labi apskatīt anime un mēģināšu nenospoilot. :smile:
Tātad mans apskatīšanas plāns būs aprakstīt nedaudz anime, pastāstīt, kas tajā notiek un ielikt vērtējumu dažādiem punktiem 10 baļļu skalā.

Punkti, par kuriem likšu vērtējumu:
•Sižets
•Animācija un dizains
•Mūzika
•Openings un endings

Varbūt nāks klāt papildus kaut kas.
Tas kopā veidos galējo atzīmi. Ja būs velme, varbūt to visu apskatīšu klausāmā formāta un, varbūt, pat pieaicinot klāt kādu papildus cilvēku.
Droši varat komentēt un papildināt manus ierakstus, tomēr, lūdzu, neaizejat parāk lielās, liekās sarunās.

Saraksts:
AnoHana - 8/10
Another - 7.5/10
Kimi ga Nozomu Eien - 5.75/10
M3: Sono Kuroki Hagane - 8/10
Mirai Nikki (TV) - 7.5/10
Monster - 9.5/10
RideBack - 8.5/10
School Days - 6.5/10
Spice and Wolf - 7.25/10
Tsuritama - 7.75/10
White Album 2 - 8/10
Yosuga no Sora - 6.5/10
Zankyou no Terror - 8.5/10

1 Like

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-18-2012/8389711441865l.jpg
Another
Gads: 2011-2012
Sērijas: 12
Žanri: Horror, Mystery, School, Thriller
Informācija: Anilist; MAL

Kouichi Sakakibara pārvācās dzīvo dzīvot no Tokijas uz kādu mazu pilsētiņu ( tiešām nosaukumu viņai neatceros :( ) un iestājās vienīgajā skolā, kas tur bija. Sākumu šajā pilsētā viņš pavadija slimnīcā, kur pirmo reizi arī satika Mei Misaki, noslēpumainu pilnu meiteni. Sākot mācības skolā visi pret viņu izturējās labi, bet tomēr viņš saprata, ka kaut kas nav kārtībā, jo šo meiteni neviens nepiemin un izliekās, ka neko nezina par viņu. Kad Kouichi uzzināja patiesību, kas šajā skolā un viņa klasē ( C ) notiek, klase viņu atstūma tapat kā Mei, bet vai tas varēja būt ar iemeslu? Protams. Iemesls bija, bet šeit atkal tiek iejauktas pārdabiskas lietas, kuru pilnībā nevar apstādināt, var tikai iesaldēt uz mācību gadu.
Pirmās sērijas tiešām bija tās, kas mani ieinteresēja, tajā pašā laikā biedēja. Šī anime ir pirmā, kuru patiešām varētu nosaukt par horror žanram piederošu. Asinis bija, slepkavības bija un, protams, mistērijas. Stāsts tiešām bija interesants, man bija vairāki varianti kā viss varēja beigties, bet neviens nebija pareizs, es nevarēju paredzēt, kas notiks tālāk.
Runājot par beigām - tas, kas tur notika bija tīrākās šausmas! Nepietiek ar to, ka māja, kurā viņi atradās dega, viņiem nebija iebildumi turpināt skraidīt pa viņu, pietam ar nažiem rokā un nogalinot. Es īsti nesapratu vai cilvēki tur atdzīvojās, vai vienkārši pēc noduršanas, smagiem ievainojumiem tas izrādās tīrais nieks, lai turpinātu skraidīt apkārt ar nazi rokās.
Neskaitot beigas, mani viss stāstā apmierināja un pie citiem notikumiem nevarēju piekasīties.

Tākā miršanas tur bija samērā daudz, es neiesaku skatīties cilvēkiem, kuriem nepatīk noskatīties nāvēs, asinīs un vardarbībā. Arī, ja baigi nepatīk horror žanrs, neiesaku skatīties, bet ja ir neitrālas domas par
skatīšanos un tas, ka šī anime ir ar brutālāku stāstu netraucē - iesaku noskatīties!

Vērtējums
Sižets - 7/10
Animācija un dizains - 8/10
Mūzika - 7/10
Openings un endings - 8/10

Galējais vērtējums - 7,5/10

http://kissanime.com/Uploads/Etc/3-30-2014/96411254560273l.jpg
M3: Sono Kuroki Hagane
Gads: 2014
Sērijas: 24
Žanri: Action, Drama, Mecha, Sci-Fi
Informācija: Anilist

Pārvarēju savu nepatiku pret mecha žanru un noskatījos šo anime, kura manā what-to-watch listā stāvēja jau ilgu laiku. Anime aizsākās ar vienkārši fakta nolikšanu priekšā - ir uzriestošs ļaunums ( Lightless Realm ) pasaulē, par kuru ir zināms maz un tagad nu jāsasauc jauniešu bariņš pasaules glābšanai. Protams, vienkārši jaunieši tie jau nevarēja būt, viņi bija atšķirīgāki no sabiedrības - īpaši, viņi arī ieņēma zināmu lomu pie ļaunās ķezas savārīšanas. Tehnika… ak, tā mecha… Izrādās šāda pasaulē ir tikai lieli metāla bluķi, kuri brauc ar divām kājām un papildus asti ( ? ), kura vajadzīga, lai viņi atbalstītos pret zemi. Stāstā parādās arī ļaunais profesors, kurš tomēr izveidoja jaunus robotus, kuri varēja braukt uz divām kājām, bez atbalstoša mehānisma, izrādās viņi māk arī skriet, šie roboti ir daudz stiprāki un spēj izturēt Lightless Realm ieteikmi, bet viņus nevar kurš katrs vadīt, vajadzīga speciāla saikne un tikai spējīgāie varēja vadīt. Izrādas, roboti un LIM ( skatīsities - uzzināsiet ) bija izvēlīgi un vajadzēja speciālu saikni izveidot, ja tu viņam nepatīc, par tā vadīšanu vari aizmirst. Nepietiek jau ar Lightless Realm ķezu, vēl trakais profesors kaļ savus plānus un paralēli tam komandā ir viens uzmetējs, kurš apdraudēja visus, bet kuram beigās piedeva ( kādēļ…? :frowning: ). Ak es… Aizmirsu iestarpināt, ka jauno robotu spēks ir atkarīgs no tava gribasspēka, būsi ar vāju gribasspēku - neko nepanāksi, būs tev stiprs gribasspēks - robots kļūs par spēcīgāko ieroci uz planētas. Ikdienā bez sasvstarpējo strīdu risināšanas vēl vajadzēja cīnīties ar Admonitions un Corpse.
Par spīti visām ciešanām un briesmām, kuras piedzīvotas beigās viss beidzās labi, par drāmu es to nekādīgi nesauktu. Ja var tikt pāri sākumam, kurš nebija tik interesants un var pierast pie Corpse, Admonitions un robotu dizaina, tad nevajadzētu būt nekādām problēmām ar skatīšanos.

Vērtējums
Sižets - 8/10
Animācija un dizains - 8/10
Mūzika - 8/10
Openings un endings - 8/10

Gala vērtējums - 8/10

http://kissanime.com/Uploads/Etc/5-21-2013/96981754555953.jpg
Yosuga no Sora
Gads: 2010
Sērijas: 12
Žanri: drama, ecchi, romance, harem
Informācija: Anilist

Okay, jau sākumā pateikšu, ka šī anime nav domāta maziem bērniem, jo sevī iekļauj hentai. Mans pirmais hentai un vēl tās beigas… Spoilers! Attiecības starp brāli un māsu… Tas bija jau gaidāms, bet tomēr šķiet kaut kā nepareizi.
Tātad, šī anime sevī ietver 4 dažādas arkas, kurās viņš satiekās un nokniebjās ar 4 dažādām meitenēm, bet tas viss nenotiek vienlaicīgi ( cik es sapratu ). Katrai meitenei bija kādas problēmas, vienai tās varēja būt ģimenes problēmas, citai kādas pagātnes rētas, tad nu Haruka ( mūsu pievilcīgais džeks, kurai neviena nespēj atteikt ) palīdz tās pārvarēt, tādēļ varētu teikt, ka bija arī ļoti minimāla personāžu attīstība. Daudz ko teikt par šo anime arī nevar, jo viss, kas notika bija ikdienas izdzīvošana, kniebšanās un problēmu risīnāšana.
Nedaudz par meitenēm un arkām. Pirmā meitene šķita foršākā, skatoties cerēju, ka visas epizodes ap viņu arī notiks, bet nē… atklāju, ka ir 4 arkas un 4 meitenes. Satura ziņā visbagātākā bija pēdējā arka, kurā nu atklājās lielie noslēpumi un daži apkārtējie izpauda savas emocijas par to.

Vērtējums
Sižets - 6/10
Animācija un dizains - 8/10
Mūzika - 6/10
Openings un endings - 6/10


Gala vērtējums - 6.5/10

http://kissanime.com/Uploads/Etc/9-15-2013/50825354553561l.jpg
White Album 2
Sērijas: 13
Žanri: Drama, Romance, Slice of Life
Informācija: Anilist

Stāsts ir par zēnu Haruki Kitahara, kurš ģitāru nu galīgi spēlēt neprot, bet par spīti tam blakus esošajā klasē kāds vienmēr spēlē ar viņu kopā ( Haruki - ģitāru; tas ‘‘kāds’’ - klavieres ). Kad vasara bija klāt, Kazusa Touma - meitene, kura stundās guļ un šķiet, ka viņu nekas saistīts ar skolu neinteresē nedaudz apmācija mūzu zēnu un viņa ģitārspēle kļuva labāka.
Viņa skolā tuvojās tāds kā festivālu laiks, viņš ar savu klubu ( skolas pulciņu tā teikt ) izdomāja piedalīties tajā, bet problēma bija tajā, ka bija palikuši tikai divi ģitāristi. Kā par laimi uzradās meitene, kas
piekrita dziedāt un pat ļoti labi dziedāja viņiem, protams, viņiem arī izdevās iesaistīt Haruki ‘mūzikas draugu’, kurš ar viņu spēlēja pie klavierēm. Šis pasākums bija liktenīgais, kad nu jūtas apkārt kļuva stiprākas un izveidojās mīlas trijstūris.
Pārējās sērijas tika parādītas daļas no pagātnes un arī tagadne, kurā nu puisim ir sarežģītas problēmas.
Godīgi sakot ap 12. sēriju es domāju, ka viss būs okej - puisis laimīgs; meitenes laimīgas, bet izrādās patiesība ir nedaudz savādāka.

Anime kā jau ap mūziku saistīta bija ar patīkamu mūziku, kas man škita ļoti patīkama.
Ir vērts skatīties. :smile:
PS. Lai skatītos White Album 2 nav nepieciešams skatīties pirmo daļu. Man tas bija patīkams pārsteigums, jo pirmā daļa galīgi nu neizskatījās saistoša.

Vērtējums
Sižets - 8/10
Animācija un dizains - 7/10
Mūzika - 9/10
Openings un endings - 8/10


Gala vērtējums - 8/10

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-10-2012/337595146917.jpg
Spice and Wolf
Gads: 2008
Sērijas: 13
Žanri: Adventure, Fantasy, Romance
Informācija: Anilist

Uhh… Sen dzirdēju un redzēju fragmentus no šis anime, bet nekad nebiju domājis, ka to skatīšos, tomēr kļūdijos, skatījos ar patiku. Stāsts ir par tirgotāju Craft ( Kraft ) Lawrence. Atgriežoties kādā ciemā biznesa darīšanās viņš satiekās ar mūsu meiteni Holo, tikai izrādās viņai ir gan ausis, gan aste!
Abiem ir interese pavadīt laiku vienam ar otru, Craft’am sastāda kompāniju, bet Holo nokļūs uz savu māju zemi. Tā nu abi kuļās cauri visām problēmām un diezgan veiksmīgi tiek ar tām galā, jo Holo taču ir ‘Holo - the wise wolf’.
Šī anime ļoti labi parāda tirgotāju dzīvi tajā laikā. Tiek parādītas arī vairākas naudas vienības, precīzāk - monētas, kurām vērtības ir savādākas un ekonomiku, kura nav īpaši stabila. Varbūt pat varētu šai anime pievienot Slice of Life žanru.
Kamēr Holo bija savā kaut cik cilvēciskajā formā, viņa bija tāda piemīlīga. ( http://i.imgur.com/u6mbjBj.jpg )
Kopumā bija forši, interesanti un patīkami skatīties.

Vērtējums
Sižets - 7/10
Animācija un dizains - 8/10
Mūzika - 6/10
Openings un endings - 8/10


Gala vērtējums - 7.25/10

Es tā skatos ka tu sen nesi blogojis.
Vai mēs varam sagaidīt jaunus ierakstus tuvākajā nākotne

Man no vecā foruma vēl ir daži ieraksti šai tēmai, bet neviens viņus tāpat nelasa. :smiley: Tu esi pirmais. :forever_alone:

Izklausās interesanti gribētos tiešām vel tādus no tevis.

Es lasīju, kad viņi nāca laukā :smiley: Par vienu pat vecajā strīdējāmies man šķiet :smiley:

Es tev bīju rakstījis par kaut ko ko teici, tas laikam tad bīja tas čats, kuru tajā laikā pārsvarā tik lietojām… :smiley:

1 Like

Eu @DiviViens Gribi sacirst

Te viss ir pārāk saspiest vienā tēmai lai kaut ko normāli komentētu. :frowning:

es arī palasītu. Nu un diskutēt ir labi. :slight_smile:

Mani pirmie sezonas iespaidi.
Šajā sezonā ir vēl kādi 3 darbi, kuriem sekoju līdzi, bet par tiem mazliet vēlāk.

All Out!!

Sižets gan vēl miglā tīts, lai gan dažas lietas jau tagad ir skaidras. Seriāla dizains izskatās pēc yaoi, cerams, ka sižetiski šādi joki netiks attēloti.
~ Mazliet vēl pasekošu līdzi.

Cheating Craft

Divreiz īsāka epizode nekā gaidīts. Vilšanās. Idejiski man patīk šādi izveidota sistēma, bet pati nereālā čītošana liekās diezgan garlaicīga. Ceru, ka turpmāk būs vairāk oriģinalitātes un neaizrausies ar nebeidzamām pildspalvu kaujām.
~ Mazliet vēl pasekošu līdzi.

Drifters

Dizains it kā labs, tēlu dizains super. Par tālāk notiekošo vispār nekādas sapratnes. Baigi arī neizrāva.
~ Varbūt vēl 1-2 epizodes un tad jau domāšu, ko tālāk iesākt ar viņu.

Nanbaka

Patīkama komēdija. Dažas lietas jau paspēja izbesīt, bet jācer uz interesantiem notikumiem, nevis tupu sēdēšanu (izlaušanos) no cietuma. Ceru, ka arī visu sēriju garumā nemeklēs šo aizdomīgu cilvēku X.
~ Turpināšu skatīties.

Occultic;Nine

~ Sezonas pirmais atmestais seriāls. Pārāk haotisks.

Trickster

Šis seriāls manu uzmanību spēja pievērst, tomēr nespēju iedomāties, ka sižets varētu būt labs. Ļoti iespējams, ka notiks tas pats, kas ar BUNGOU STRAY DOGS.
~ Pēc 1-2 epizodēm domāšu, ko darīt tālāk.

1 Like

Tu tikai pēc tam nesūdzies, ja šo neviens nekomentēs, jo to nav iespējams komentēt. :sweat_smile: Pat ne seriālu daudzums ir trakākais. [spoiler] nevar iezīmēt.

Labāk tā, nekā 100 cilvēki sūdzētos, ka esmu kaut ko pateicis priekšlaicīgi. :smiley: Oh well…

Būtu labāk runājis par seriāliem to tēmās, tur tieši nav pamata pretenzijām.

1 Like

Veidot 10 seriāliem katram savu tēmu, lai ierakstītu 2-3 teikumus? :scream:

Raksti vairāk par 2-3 :smiley: Un pagaidi tās 3 epas kamēr iznāk.