Anime ko es šobrīd skatos

Nu, kaa saka I’m a sucker for romance. Pirmaas triis epas redzeeju, kas buus taalaak veel nezinu, bet aptuveni nojaushu. Shobriid vieniigais liidziigais, kas naak praataa, ir Ichigo 100%, bet paaragri spriest veel.

Ja gribi mazliet savādāku un sapītu romance - http://kissanime.ru/Anime/Kuzu-no-Honkai
Šis un konosuba ir labākais, kas nāk ārā pašlaik.

Izklausaas peec Toradora. Pat ljoti.

Un Konosuba man nepatiik. Manaas aciis reaals suuds.

Pa lielam no Toradora tur ne smakas. Vairāk gan par sapītām jūtām, ar kurām tiek spēlēts, samaitātām attiecībām un citu cilvēku izmantošanu.

Toradora, bet pieaugushajiem. :smiley:

Nu ja tev toradora pa prātam… :smiley: Nekad mūžā nebūtu iedomājies par toradora skatoties to darbu. :smiley:
Tur ir arī yuri, which is nice. :smiley:

Es pietiekami labi atceros Toradora staastu, taapeec arii varu vilkt paraleeles.

Runaajot par Fuuka, peec treshaas epizodes sapratu, kas tas ir vairaak kaa mix starp Ichigo 100% un Nisekoi. Zheel, ka harems. Redzeesim kaa buus uztaisiits, jo liidz shim tikai vienu labu haremu esmu redzeejis.

Owari no Seraph.
GV pārdzivojumi ir viendabīgi un kopumā šīs anime ir tendēts uz 14-16yo. Bet ir viens moments kura dēļ ir vērts noskatīties. T.i. Divu varoņu paralēlstāsti un tas brīdis, ka tu simtsprocentīgi zini, ka viņi satiksies, bet vēlies uzzināt kā. So yeah. Stabilu piecinieku ir nopelnijis.
Varoņi 3;
Marty Sue - 1;
Sižets 3;
Interese pret attīstību 7;
Bilde 8;
Atmosfēra 6;
Skaņa 5;

Nosaukumu?

Meh, saakums bija labs, kur to siikos apvaaca, peec tam kaut kaa aatri apnika. :D

Fuuka

Tur bija jūtams Marty Sue un jauniešu maksimalisms no katra parādīta kadra.

Jaa, jo tu zini cik ljoti esmu izgliitots un zinu, kas ir ‘Marty Sue’. :smiley:

1 Like

Es neskatos, bet cik zinu tad “Kuzu no Honkai” ir vairākas pikantas ainas, tā kā diezvai, ka to varētu salīdzināt ar Toradora! ;D, laikam pat esot ļoti tāda smaga vai es nezinu īsti.

Owari no Seraph man baigi patika :>, otrā sezona tā bišk mazāk. Yuuichirou un Shihou, savās rīcībās, raksturā un savstarpējās attiecībās, kaut kā man atgādināja, likās līdzīgi Rin un Ryuuji no “Blue Exorcist”. ;0


Bija besis negribējās nekā skatīties, pašlaik arī tā baigi nē. Nomocījos ar subbed “Drifters” un nogarlaikojos ar “Serial Experiments Lain”.

Pāris dienas pagāja un nez kāpēc parādījās vēlme paskatīt kaut ko ar milzu robotiem, tad nu paņemu kaut ko no jaunākām “Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans” un eng dubbed, AND I DON’T CARE.

“Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans” - nekas iespaidīgs, bet forši. … bet varu tik teikt ar * SPOILERI * #RipBiscuit :sob:


Jāpaskatās kaut, kas ar humoru, something about a dandy guy in Space - Space Dandy.

p.s. uzmetu aci vai ir kāda manga, ir 2 vol. un 1 vol, bet 1vol manga jau ir iznākusi japānā pirms 3 gadiem un jau licenzēta angliski, bet iznāks tik 2018. gada 1. Decembrī, wtf x_x (Edit: Iespējams tas ir re-prints, bet varbūt arī nē. ;0)

Skatos Servamp, bet man kaut kā nepiesaista līdz galam. :c
Pabeidzu 4.epizodi. Vai ir vērts dot iespēju un turpināt skatīties?

Es arī pagājušogad mēģināju Servamp skatīties, bet paliku kaut kur pie 3. epizodes. Galīgi nav mana tipa anime. Bet vai ir vērts skatīties nezinu, lai gan neko daudzsološs neizskatījās.

Nenoliedzami tur ir labas detaļas, kas man patīk.
Piemēram, man vienkārši ir vājība uz vampīriem. :smile:
Bet kā stāsts, es tik ļoti neiebraucu, Sākot ar to, kāpēc visi pievērš uzmanību galvenajam varonim. Jā, viņam ir Kuro, bet es nesaprotu., ko tas ietekmē?? Es ļoti neiebraucu šajā anime :c

2 Likes

Es tik ļoti neiebraucu, ka neatceros, kas vispār tur notika. Vienīgais tēls, kuru atceros, ir vampīrkaķīts :3

1 Like

Huh. Man jau šķita, ka es esmu vienīgā, kura nesaprot, kas tur notiek. :smile:
Jāaa! Vampīrkaķīts ir super-cool. :slight_smile: