Anime ko es šobrīd skatos

Well saku skatities heavy object an yeah i like that anime

Bishk sasmeejos par Fuuka. Vinjsh nemaz to basu nespeelee taas dziesmas laikaa, lai gan ljoti labi pashus basus var saklausiit. Magiskaa gitaara laikam. :smiley:

Tu pārāk daudz piedomā pie tā seriāla. :grin:

Kad pavadi tik daudz gadus skatoties, saac pamaniit arii siikaakas detaljas. It iipashi, ja shovs nav ausgstaakaas raudzes.

Noskatoties tik lielisku animi kā “Space Dandy” nemaz nezināju, ko, lai vispār skatās tālāk.

Tad pēc pāris dienām paņēmu “Kill la Kill”. Pirmās epizodes likās garlaicīgas un neīpaši tīkamas, bet nedaudz vēlāk jau ir ok un ir kaut kā interesanti.
Esmu jau tuvu beigām ;D … pa brīvdienām būšu visu noskatījies ;0

Tiku līdz 3 epizodei kill la kill un nometu, parāk daudz neinteresantā priekš manis

Kill La Kill noskatiijos visu. Muuzika visnotalj laba, bet viss paareejais shkita galiigi garaam. Es sapratu to ideju un ko vinji centaas panaakt, bet paarspiileeta satiira jau kljuust apniciiga…

Es pašlaik esmu apstājusies 4 epizodē… man patika animācija, mūzika un ideja, bet kaut kā nepieskaistīja līdz galam. Man šķita ļoti pārspīlētas emocijas un situācijas. Bet vai ir reāli vērts turpināt un noskatīties visu? :s

njā, es ar pie 3-4 sērijas sāku prātot vai iepauzēt un palēnām turpināt, jo es negribu mest neko nost. Atradu ko citu varētu skatīt tās vietā, bet tomēr pārdomāju un turpināju to skatīt. Nu tiko pabeidzu visu līdz galam ;D nekā slikta jau nav, paliek interesantāk un labāk, neredzu iemeslu, lai mestu nost. Vari turpināt skatīt tālāk :wink: :smile:

1 Like

Skatīties var. Pirmajai pusei nav ne vainas, otrajā pusē un pašās beigās jau jūtama lejupslīde. Seriāls visā savā garumā uzņem apgriezienus beigu daļā tas jau sāk apnikt.

1 Like

@Menestrels, @Enemijs Hm… I see. Iespējams saņemšos un centīsos noskatīties :slight_smile:

Pēc “Kill la kill” atkal pāris dienas iepauzēju, atkal nezināju ko skatīt.
Bet pirms vienas otras dienas uzradās vēlme, paskatīt kaut ko ar, hm kā lai pasaka, ar mūsdienīgu vizuālo izskatu, vai kaut kā tā. Un arī kaut ko ar asins izliešanu.
Tad nu skatos “Parasyte -the maxim-”. Jau 7 sērijas noskatītas. ir okey. Tik cerams ka tālāk lielais gore kas tur esot neliks man baigi škebināties, jo laigan tīk redzēt vardarbību, tomēr gore nav tas kas man patiktu.

1 Like

Nekas daudz nemainiisies gore zinjaa. Bet tas nav galvenais seeriju fokuss.

Īpašu gore Parazītā neatceros.

Meh, bija tur galvu koshana nost un kas tik ne. :smiley:

Man šķiet tieši pašā sākumā bija redzama tā pati iespaidīgākā košana nost.

Peec tam tur arii nedaudz turpinaaja, bet pa lielam pierimstas, jo saak attiistiit staastu un teelus.

Njā, tajā "Parasyte"nemaz tāds, pat nekāds gore nebija. Bet nu viss bija ok.


Tad nu atkal nezināju, ko skatīt. Iedomājos “Psycho-Pass” un vēl pāris vardarbīgās, beeet, ātri vien pārdomāju.


Izlēmu 2. reiz noskatīties šo. Ar sub, jo nav dub. Bet šī ar sub ir nice.

Ar to ir vērts iepazīties.

1 Like

Kaut kad jau noteikti. Iespējams nākošreiz, kad uznāks kāre pēc vardarbības ;D un tā pārējā nopietnā.