Anime ko es šobrīd skatos

Nu ko Naruto Shippuden ar beidzot ir noskatīts viss. Nebīju domājis, ka tāda diena pat pienāks, kad sagaidīšu Naruto beigas :smiley: Nekas īpaši interesants gan nebīja beigās, bet neko pārāk aizraujošu pēc Pain arkas nebīju pat gaidījis. Bet nu vismaz Naruto nobeidza :smiley:

Par Boruto nemaz nepiekasas, neuzskatu to par turpinājumu un nemaz neskatīšos.

Boruto vecie varoņi nav pazuduši, Naruto stāsts tiek turpināts!

But its shiet :smiley:

Seriāls vēl nav sācies. :smiley:

āāā, ar Jodu skatos Gabriel Dropout un pati eju pāri Yamato Nadeshiko Shichihenge♥, kam MAL review lasīju, ka 2008. gadā cilvēkiem nepatika chibi lietojums, lol, man šķiet, Gabriel Dropout satur chibi vēl vairāk - nu ko publikas uztvere mainās…k.gan man tieši patīk emociju maksimālisms tai Yamato…, plus vēl ar vien cenšos to stāstu saprast, jo nespēju noticēt, cik ļoti var sabojāt īmo tēlu xD

Abi seriāli par kuriem it neko neesmu dzirdējis. xD

Tas nav Naruto turpinājums. Viss kas bija sācies Naruto tika nobeigts ar Shippudenu :smiley: Taka nevajag tik. Ātrs spin-off cash grab tas Boruto ir :smiley:

Mazliet lasīju mangu, Saske vispār uzmanības centru nepamet. :smiley: Vismaz iesākumā, vecie varoņi tiek plaši lietoti.

izlēmu skatīies


jo tā laikam esot līdzīga

( ko es neesmu redzéjusi XD )

Himouto! Umaru-chan daļai skatītāju šķita kaitinošs galvenās varones dēļ. :smiley:

1 Like

Esmu viens no tiem. Tik tiešām, tā galvenā pārāk daudz spiedās uz nerva nez kādēļ :smiley:

1 Like

Pilnīgi pārsteidzoši, tāds ideāls bērns.

Bet filma gan jau bija… besī ka tie bērni ir too op

Laikam taapeec, ka pasham ir maasa.

Nu tā gan varētu laikam pat būt :smiley:

Jāaaa! Vai ne?

Bet kopumā man patika tās anime ideja…

Aha bija skatāmi, lai gan neesmu liels chibi fans tādēļ tā daļa, kad viņa baigi sarāvās man ne īpaši ar

1 Like

Čibī bija izcili. :ok_hand:

1 Like

man personīgi chibī īsti netraucēja ^^

1 Like

Chibi kopumā man nepatīk, takā tādēļ arī nepatika :smiley:

1 Like